امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(تصاویر) دختر 15ساله ایرانی‌الاصل؛ نابغه جهان نقاشی

اول بگم با روسری خیلی خوشگل تره تا بی روسری مگ ن؟؟؟

فرارو- نابغه 15 ساله ایرانی الاصل برای برپایی نمایشگاهی از آثار خود به تهران سفر کرد. 

به گزارش فرارو، "ایزابل سالاری"، نقاش 15سالۀ ایرانی-ایتالیایی که همراه با جمعی از مدیران و هنرمندان ایتالیایی از جمله سابرینا کوله بازیگر صاحب نام ایتالیایی به سرزمین پدری اش سفر کرده نمایشگاه از آثار خود را در فرهنگسرای ملل افتتاح کرد.

(تصاویر) دختر 15ساله ایرانی‌الاصل؛ نابغه جهان نقاشی 1

ایزابل سالاری که از پدری ایرانی و مادری استالیایی متولد شده است برای اولین بار در 3 سالگی نقاشی کرد. او از 7 سالگی به طور جدی کار بر روی بوم را آغاز کرد؛ او در نقاشي‌هاي پيش از 7 سالگي‌اش به شيوه رئاليستي و فيگوراتيو نقاشي مي‌كشيد، اما پس از آن شروع به كشيدن نقاشي‌هاي آبستره كرد.

ایزابل در 11 سالگي اولين نمايشگاه نقاشي خود را با 50 اثر در رم برگزار كرد که با استقبال منتقدان روبرو شد و پس از آن رسانه های به او لقب "پیکاسوی کوچولو" را دادند. پروفسور "بنيوتوني" يكي از بزرگترين منتقدان هنري ايتاليا پس از دیدن آثار او  به تمجید از این نابغه نقاشی پرداخت و شهرتش را بیشتر کرد.

همچنین "ویتوریو ازگاربی" منتقد مشهور هنری در ایتالیا و از شخصیت های محبوب تلویزیونی نیز به شدت تحت تاثیر آثار هنرمند خردسال قرار گرفت و نگاه جهانیان را به سوی ایزابل جلب کرد تا آنجا که موجب فروش 7000 یورویی آثار شد.

ایزابل خود در در مورد نقاشی هایش می گوید: برخی از این آثار را وقتی خلق می کردم بسیار شاد و خوشحال بودم به همین دلیل شما می بینید رنگ قرمز و زرد پررنگ در آنها بسیار است و برخی را خیلی غمگین بودم که شما می بینید رنگ سفید و سیاه در این نقاشی ها بسیار دیده می شود.

وی در مورد حضورش در ایران نیز گفته است: ایران را دوست دارم خب پدرم هم ایرانی است و خوشحالم آثارم را به اینجا آورده ام.

در همین حال برخی از منتقدان معتقداند آن چه در به شهرت رسیدن ایزابل بیش از کیفیت آثار و نبوغ هنری اش نقش داشته، تبلیغات و مسائل حاشیه ای پیرامون او بوده؛ این منتقدان تنها دلیل موفقیت این هنرمند دورگه را سن بسیار کم او به خصوص در ابتدای به شهرت رسیدنش می دانند.

گفتنی است پس از 3 نمایشگاهی که ایزابل در ایتالیا برگزار کرده است، نمایشگاه آثارش در ایران چهارمین نمایش او به شمار می رود و وی پس از این به لوس آنجلس، پاريس، موناكو، چين و ژاپن نیز سفر خواهد کرد. در زیر تعدادی از تابلو های او را می بینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط atena2015 ، االنا ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، hamid076 ، myitaly ، parmida11 ، dokhi khoooooooobi ، mahali ، یاسی@_@ ، ✘Nina✘ ، باران20 ، Dragon_FM ، Venus.M ، عصبانی ، fafa23 ، حقوقدان انجمن ، ×nasim× ، هلی ، αѕтer ، @AMIN@ 2002 ، spark T ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، آرالیا ، Matin.G ، All out of love ، آزيتا 20 ، گریس ، omidkaqaz ، nanali ، ............faezeh............ ، **zeinab** ، آراگل ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، هدیه روحانی ، mahdi.ir ، زهرا رسولی ، ریحون بنفش ، ۞ ایدا ۞
آگهی
دختره شنگوله
پاسخ
 سپاس شده توسط dordaneh ، ÃiÐå joÔÑ ، M ATIN ، myitaly
منم میتونم از ایناااااااا بکشم اه اه همش رنگا رو قاطی کرده!!!!!!!!!!
گاهــی باید نباشــی ... تا بفهمــی نبودنت واسه کی مهمه ...
.
.
.
؟! اونوقته که میفهمی بایــد همیشه با کی باشی ....
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، myitaly ، آزيتا 20 ، رکسانااااا ، ۞ ایدا ۞
تو چیکار ب خوشگلیش داری >_<
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، myitaly ، αѕтer
من وقتی بچه بودم ازاینارودیوارهمسایمون میکشیدم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN
خط خطی نیس عا یا
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، parmida11 ، dokhi khoooooooobi ، تبسمم ، ............faezeh............
آگهی
کارش دُرُسته

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
TANNAZ
پاسخ
 سپاس شده توسط عصبانی
من که نقاشیم بهتره

تا وقت داری زندگی کن Smile Heart
پاسخ
منم سر امتحان از اینا میکشم
پاسخ
آخه به اینم میگن نقاشی ؟
خوب منم بلدم از اینا بکشم کاری نداره دستم رو رنگی میکنم بعد رو بوم میکشم بعد یه مش رنگ بر میدارم این ور و اون ور میپاشم تموم شد

[url=http://www.asemoona.com/1394/02/18/photo-nahalsoltan-2015/][/url]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music سابلیمینال نابغه
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  هدا نیکو-مدل و بازیگر زیبای ایرانی مقیم کره جنوبی+عکس
  10 كشور ثروتمند جهان
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  قد بلند ترین زنان جهان
  خوشگل ترین دختر جهان♥در کتاب گینس♥

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان