امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آيا شيطان ازدواج کرده است ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آيا شيطان ازدواج کرده است ؟ 1
پاسخ:

شيطان (ابليس) از جنيان است و جنيان مانند انسان ازدواج و زاد و ولد دارند. در آيات قرآن، در وصف حوريان بهشتي آمده است: "لم يطمثهن انس قبلهم ولاجان؛ حوريان بهشتي را كه قبلاً نه آدمي و نه جن دست زده است".( الرّحمن (55) آيه 56.)

اين آيه دلالت دارد جن هم آميزش دارد و تكثير نوع آن به وسيله مقاربت نر و ماده صورت مي‏گيرد.

در آيه اي ديگر براي شيطان فرزند و ذريه عنوان شده است:

".. أفتخذونه و ذريته أولياء مِن دوني؛ آيا او (ابليس) و فرزندانش را به جاي من (خدا) دوستان خود انتخاب مي‏كنيد، در حالي كه دشمن شماهستند؟!".( كهف (18) آيه 50)

امكان دارد مقصود از ذريه و فرزندان شيطان، پيروان و ياران او و كساني كه از وي پيروي مي‏كنند باشد.

مردي به "شعبي" كه از علماي مشهور زمانش بود گفت: سؤالي دارم كه مي‏خواهم برايم حل كنيد، گفت: چه مي‏گويي؟ گفت: شيطان زن دارد؟ شعبي يادش افتاد كه آيه "هو و ذريته" كه براي شيطان اولاد اثبات مي‏كند، گفت: بچه دارد و چه بسا ازدواج كرده و زن هم داشته باشد. گفت: اسم زنش چيست؟ جواب داد: در مجلس عقدش نبودم كه اسم زنش را بدانم. تو مواظب باش از راهي كه شيطان مي‏خواهد بر تو تسلّط پيدا كند، آن راه را ببندي.
( عليرضا رجالي تهراني، جن و شيطان، ص 57.)
پاسخ
 سپاس شده توسط dordaneh ، mr.destiny ، αѕтer ، االنا ، SHaNO ، ღSηow Princessღ ، オスイン ، ♥ فرشته 87♥ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، SABER ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، MLYKACOTTON
آگهی
یه سؤالی دارم :
من شنیدم توی زمین قبل از انسان ها دو نوع موجود وجود داشته یک گروهشون جن بودن و یک گروهشون یه موجود یک دست و یک پا
این ها همیشه با هم می جنگیدند،بعدش خدا همشون را نابود می کنه به جز ابلیس
خب اگه ابلیس تنها جن باقیمانده بوده پس چه طور ابلیس فرزند داره ؟؟
و این جن هایی که توی همه سایت ها اسمشون هست و از هرکی بپرسی یه خاطره تعریف می کنه از کجا اومدن ؟؟
و از نسل کی هستند؟؟

(09-04-2015، 9:13)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سؤالی دارم :
من شنیدم توی زمین قبل از انسان ها دو نوع موجود وجود داشته یک گروهشون جن بودن و یک گروهشون یه موجود یک دست و یک پا
این ها همیشه با هم می جنگیدند،بعدش خدا همشون را نابود می کنه به جز ابلیس
خب اگه ابلیس تنها جن باقیمانده بوده پس چه طور ابلیس فرزند داره ؟؟
و این جن هایی که توی همه سایت ها اسمشون هست و از هرکی بپرسی یه خاطره تعریف می کنه از کجا اومدن ؟؟
و از نسل کی هستند؟؟
اگه کسی جوابشو می دون پ.خ بده
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
بنظرم اطلات تو این زمینه خیلی ضعیفه
جن ها قبل از انسان ها توی زمین بودن اما من ماجرای اون یک دست و پا رو نشنیدم قبل از این ک انسان بیاد جن ها برترین موجودات خودشونو میدونستن
جن ها هم بین اونا هم جن های خوب هست و هم بد
میگن انسان هایی که بد باشن جن های بد اون ها رو آزار میده
یه جا خوندم میگه اگه یه جا رفتی دیدی فضای اونجا سنگین بلند بسم الله الرحمن الرحیم رو بگو جن های بد فرار میکنن چون از نام خدا میترسن
دررضمن جن ها خودشون زاد و ولد میکنن
درضمن ابلیس یه فرشته بوده که مقامش خیلی بالا بوده و توآسمون ها جایگاه باتلایی داشت بعد زمانی که خدا حضرت آدم رو خلق میکنه دستور میده خدا همه سجده کنن به انسان همه سجده میکنن به غیر از شیطان ک اون قسم میخوره انسان ها رو فریب بده و تا آخرت شیطان زنده.
میمونه فقط همین
درضمن سپاس بدید دستم درد گرفت انقد تایپ کردم.
سوال دیگه ای داشته بپرس حتما جواب میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، SABER ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(09-04-2015، 9:53)|мιѕѕ мєняαѕα| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درضمن ابلیس یه فرشته بوده که مقامش خیلی بالا بوده و توآسمون ها جایگاه باتلایی داشت.
زمانی که طایفه‌ای از جن ها مشغول گناه بودن و به خدایی اعتقاد نداشتند(یا اگه داشتند با او دشمنی میکردند) فرشته هایی به دستور خدا مامور شدند تا جان انها را بستانند. در این بین ابلیس که راه خود را از اونا جدا کرده بود با همان فرشته ها به اسمان صعود کرد و نزد فرشته ها جایگاه بالایی یافت(به دلیل اینکه تمام اقوام و طایفه رو کشته بودند خدا این اجازه رو داد)
فرشته ها اختیار ندارن ولی جن ها چرا. پس اگه ابلیس فرشته بود جز اطاعت از خدا کار دیگری نمیکرد.
همچنین یک کتابی هم هست اونم بخرید و بخونید خیلی زیباست.

کتاب مصاحبه با شیطان 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ketabrah.ir/go/b28420/18552f
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
ابلیس، از عرش تا فرش !
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ
Brick 
شيطان يه فرشته است ميتونه مقاربت باهم جنس خودش يا همون شريك داشته باشه
هدف ميتونه اين باشه تا نقشه هاي بهتري بدست بيارن
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ
آگهی
(17-09-2020، 21:09)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیطان از طایفه اجنس نه فرشتگان
پاسخ
Exclamation 
(17-09-2020، 22:46)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2020، 21:09)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیطان از طایفه اجنس نه فرشتگان

ماهيت ازدواج منظورمه نه تشخيص!
The truth of love is living in heaven with you
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation علت حرام بودن ازدواج موقت در میان اهل سنت در اسلام
  آیا سِنّی كه برای ازدواج دختران گذاشته اند متناسب است؟
  من طرفم را پیدا کرده ام
Star آیت‌الله مکارم شیرازی: ازدواج کمتر از ۱۳ سال دارای مفاسد و باطل است
  یک بام و دو هوای قوانین ازدواج
  داستان ازدواج حضرت قاسم علیه السلام در کربلا
  ما مقصريم يا شيطان؟
  آيا انگيزه پيامبر (ص) در ازدواج با خديجه (س)، ثروت وی بود؟
  دلیل رغبت حضرت خدیجه (س) برای ازدواج با پیامبر (ص) چه بود؟
  حضرت خدیجه قبل از ازدواج با پیامبر (ص) ازدواج کرده بودند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان