امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا این دختر رو میشناسین؟

لطفا اول بگین میشناسینس یا نه؟ بعد ادامه متنو بخونین. ممنون

چند باری آهنگ های زیبای اونو شنیده بودم و ویدیو کلیپ های اونو دیده بودم ولی جالبه که بدونید در آخر اثر هایی که به جا میزاره اسمشو نمینویسه.

بعد از کلی جستجو فهمیدم که ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا این دختر رو میشناسین؟ 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیوگرافی Lindsey Stirling

لیندزی استرلینگ در ۲۱ سپتامبر سال ۱۹۸۶ در شهر سانته ان واقع در ایالت کالیفرنیا متولد شد و بخشی از دوران کودکی خود را در شهر گیلبرت آریزونا سپری کرد در ۵ سالگی مجذوب موسیقی های کلاسیکی شد که پدرش گوش می داد. دوران دبیرستان را در ماساچوست گذراند. در سال ۲۰۰۷ چندین نماهنگ در سایت یوتیوب قرار داد که تا نوامبر ۲۰۱۲ بیش از ۱۷۳ میلیون بازدید کننده داشت. او در سال ۲۰۱۰ در مسابقات America’s Got Talent شرکت نمود مسابقه ای که به کشف و معرفی استعدادهای هنری می پردازد. استرلینگ تا یک چهارم نهایی فصل پنجم از این مسابقات بالا آمد اما اول نشد ولی باز هم دست از تلاش برنداشت و در سال ۲۰۱۰ آلبومی با نام خود روانه ی بازار کرد که با استقبال قابل توجهی مواجه شد. همکاری با دیگر گروه های موسیقی از جمله گروه محبوب پیانو گایز و اجرا و بازنوایی چند اثر دیگر از جمله فعالیتهای هنری و موسیقیایی وی می باشد.

پیشنهاد میکنم ویدیو کلیپ های این هنرمند رو ببینین .
منتظر نظراتتون هستم..

nky
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، ❤уαѕαмιη❤ ، Spell †
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان