امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو/ییت های اندرو یکی از ادمای نزدیک به واندی(خیلی مهمه)

اندرو یکی از آدمای نزدیک به وان دیه,توییت های جدید اندرو ترجمه از پایین به بالا:

ترجمه:
1.این تصمیم زین نبود، بحث و جدل های زیادی بین اعضای وان دی و منیجر بود که برای زین از همشون جدی تر بود
2.بحث های زیادی بود که اعضای وان دی یه زمانی رو دور از تور و ضبط آلبوم برای ریلکس کردن میخواستن اما منیجر بهشون اجازه نداد
3.بالاخره بعد بحث و جدل های طولانی بین زین و منیجر و برگشتن زین به انگلستان بدون اجازه ازش خواسته شد که گروهو ترک کنه
4. لطفا چیزی که مدیا میگنو باور نکنین همه ی چیزایی که اونا راجب زین میگن درست نیست
5.اونا پیشنهاد دادن که ارتباطشون با زینو بدون هیچ مجازاتی قطع کنن و زین گروهو ترک کنه، دیگه زین بعد این به مودست وابسته نبود.

تو/ییت های اندرو یکی از ادمای نزدیک به واندی(خیلی مهمه) 1

ترجمه از پایین به بالا.

ترجمه:

1.در نهایت من یه جورایی واسه زین خوشحالم درسته که خودش هیچ وقت نمیخواست بره اما الان میتونه یه آدم معمولی باشه و استراحت کنه

2. این صنعت راز هایی داره که طرفدارا نمیدونن و این اتفاقاتی که اگه قوانینو پیروی نکنی برات اتفاق میفتن تقریبا ترسناکه

3. برای برادرم زین بهترين ها رو آرزو میکنم، نمیتونم صبر کنم تا فردا ببینمت مرد

4. میدونین، این بخاطر زین بود که من تو مودست (منظورش کمپانیه) کار گرفتم من فقط جوری میتونم بهش وفادار بمونم که بعد کاری که باهاش کردن اینجا رو ترک کنم

5. امیدوارم این اخبار سلف هارمینگ ها و خودکشی ها اشتباه باشه این آخرین چیزیه که زین و اعضای وان دی میخوان لطفا دست به کار شین و کمک کنین.

.شرکت سونی داره دیوونه میشه، زین حمایت کامل منو داره و امیدوارم هیچ کس تو موقعیت زین نباشه

2. هنوزم نمیتونم اتفاقی که افتاده رو باور کنم بعد حرف زدن با برادرم (زین) میدونم که حالش خوب میشه و موسیقی همیشه یه بخشی از زندگیش میمونه

3. فکر نمیکنم مردم هیچوقت بفهمن اعضای وان دی دارن تو این موقعیتشون چی میکشن تمام اون فریبندگی ها و شهرت اینو میپوشونه

4. سود بردن از استعداد این آرتیست ها وقتی دارن اونا رو اسیر قراردادی میکنن که تمام لحظات زندگیشونو کنترل میکنه باعث آسیب دیدنشون میشه.

5. نه زین و نه بقیه ی اعضای وان دی چیزایی که تو پیج فیسبوک نوشتن رو نگفتن.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

×منبع:فیس/بوک واندی ایران×
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط AعطریناA ، Ƒαкє ѕмιƖє ، мoвιɴα т ، bieber fan
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
  فن فیکشن "خاطرات مـُـرده نـآیل" وان دایرکشن (خیلی غم انگیزه)
Thumbs Up اجرای اهنگ لبخند بــزن از رضا بهرام (خیلی قشنگه...❤)
  طرفدارای دیس لاو بیاین داخل....(از دست ندید خیلی قشنگه)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
  فول البود دو خواننده خیلی معروف:)»)(بیا ببین کیو میگم)
  مجله The sun و واندی
  دآنلـود آهنگ de el mi از ℓιℓιт خواننده اَرمنی ( خیلی قشنگه ) ^_^
  10 سلبریتی که از مدرسه متنفر بودن...خیلی جالبه
  لینک آهنگ جدید آرمین 2اف ام و امیر تتلو خیلی جدیدن شرط می بندم گوششون نکردی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان