امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اختلاس‌ های اقتصادی موضوع فیلم «خنده‌های آتوسا»

اختلاس‌ های اقتصادی موضوع فیلم «خنده‌های آتوسا» 1

کارگردان «خنده‌های آتوسا» گفت: در این فیلم علاوه بر نمایش مشکلات و موضوعات اجتماعی برای اولین بار به سراغ نمایش اختلاس‌های اقتصادی در کشور رفته‌ایم.

به گزارش مووی مگ به نقل از تسنیم،علیرضا فرید کارگردان «خنده‌های آتوسا» ، گفت: موضوع فیلم «خنده‌های آتوسا» براساس دغدغه‌های شخصی و فعالیت دو دهه در مستندسازی بوده است که با مسایل بنیادی و اصلی کشور و مردم روبرو بودم.

وی با اشاره به اینکه مجموعه مستند «حلقه وصل» را که چندین بار از رسانه ملی پخش شده است، افزود: تصویربرداری این اثر کاملا در قطارهای هند، ترکیه و ایران انجام شده است.

فرید درخصوص استفاده از ابزار قطار در اغلب آثار خود توضیح داد: قطار محفل مناسبی برای قصه است آدمهایی که همدیگر رو نمی شناسند در قطار با هم همسفر می‌شوند. از 12 سال پیش این طرح در ذهن من بود و بروز و ظهور پیدا می‌کرد. اینکه در آثارم از قطار استفاده می‌کنم به دلیل علاقه شدیدی است که به قطار دارم.

کارگردان «خنده‌های آتوسا» درباره داستان این سریال توضیح داد: مقصد این قطار استامبول ترکیه است و اما چیزی که من را خیلی ناراحت می‌کرد این بود که سالی بیش از یک میلیون ایرانی به ترکیه سفر می‌کنند د رحالیکه سالی 30 هزار نفر هم به تهران نمی‌آیند. این محل عزیمت به ترکیه سه دهه است که محفل قصه است. از زمان پس از انقلاب و بعد از جنگ و امروز. و این محفلی است که می‌شود درباره مسایل اجتماعی و اقتصادی مطرح شود و نکته مهمتر در این فیلم موضوع اختلاس‌های صورت گرفته در کشور است که هم دولت و هم قوه قضاییه از آن صحبت می‌کنند و جزء دغدغه‌هایی مردم است که به نوعی به اختلاسهای گذشته پرداخته است.

باران کوثری، محمدرضا فروتن، پژمان بازغی، بهار نوحیان، امیر جدیدی، حسام شجاعی، آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری، نازنین صبری و هومن اطیابی همراه با استوارت دنیسون بازیگر و کارگردان انگلیسی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان «خنده های آتوسا» آمده: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند...
Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  حقوق گل گدوت در فیلم WW84 معادل ۳۳ برابر حقوق او در فیلم Wonder Woman است
  ثبت‌نام ۴۹۸ فیلم برای شرکت در جشنواره فیلم‌ کودک و نوجوان!
  «خروج فرانسوی» فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک شد
  فیلم DUNE مانند فیلم ارباب حلقه‌ها خواهد بود!
  جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم |تنت|از یک فیلم عاشقانه هم کمتر میباشد!
  معرفی فیلم شفت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان