امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا این دختر چهار ساله انیشتن جدید است؟

دختر چهار ساله انگليسي كه مي توانست جمع و تفریق رياضي انجام دهد و ,کتاب های پیشرفته را بنویسد و بخواند ,به تازگی جوانترین عضوها منسا( تیزهوشان جهان) شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا این دختر چهار ساله انیشتن جدید است؟ 1

به گزارش اختصاصی "یک پارس" از یاهو ,دختر چهار ساله انگليسي كه مي توانست جمع و تفریق رياضي انجام دهد و ,کتاب های پیشرفته را بنویسد و بخواند ,به تازگی جوانترین عضوها منسا( تیزهوشان جهان) شد.

میانگین ضریبه هوشی یک فرد بزرگسال 100 است اما نتیجه ی ازمایشات این کودک استثنایی حاکی از داشتن ضریبه هوشی 159 بود که فقط یک عدد از دانشمند بزرگ, البرت انیشتن کمتر است.

استاد دانشگاه ساوث همپتون، گفت:" ما همیشه فکر می کردم هایدی باهوش است , چرا که او خیلی زود توانسته بود خواندن را شروع کند.من در مورد ضریب هوشی او کنجکاو بودم اما نتایج غیر عادی بود.

من زمانی که اون دو سال داشت , مجموعه کاملی از کتاب های کودکان آکسفورد را به او دادم و او مجموعه ی 30 کتاب را در حدود یک ساعت خواند.این چیزی است که از یک کودک هفت ساله انتظار می رود.

هایدی بلندتر از همکلاسی های خود است، و 115 سانتی متر قد دارد که بیشتر شبیه به 6 ساله ها است. او اضاقه کرد: ما هایدی را مورد فشار قرار نمیدهیم , او همه چیز خودش را یاد گرفته و به خودش می آموزد و در حقیقت، اگر ما به او بگوییم بنشیند و کاری انجام دهد او می گوید: "نه" و می رود و به چیزی که خودش علاقه دارد میرسد.

در موارد دیگر, او مانند یک کودک معمولی  است که دوست دارد با هم سن های خود بازی کند , پیش فعال نیست و مثل همه ی دختر های کوچک عاشق اسباب بازی و لگو هایش است اما بعد از بازی میشیند کتاب میخواند.

" جان استیوینگ , مدیر اجرایی منسا در انگلستان ضمن تبریک به پدر و مادر هایدی گفت: خوشحال است که کودکشان برای پیوستن به منسا انتخاب شده است و اضافه کرد هدف ما ارائه یک محیط مثبت برای توسعه هوشی این کودک خواهد بود. "

پدر این کودک امیدوار است او بتواند بعد از شروع دبستان یک سال را جهشی بخواند که درس برای او تکراری نباشد.

واقعا که اینم از بچه های امروزی Sleepy

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا این دختر چهار ساله انیشتن جدید است؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط dokhi khoooooooobi ، artist1 ، ...طهورا... ، طهورا..نچ ، fafa23 ، ຖēŞค๑໓ ، باران20 ، ×nasim× ، AعطریناA ، M ATIN ، Cigarettes.at.daybreak ، (-_-) ، ارش خان ، یاسی@_@ ، farzad0 ، spark T ، bakhi ، ✘Nina✘ ، kian007 ، E. arsalan .E ، گریس ، ~ERFAN~ ، ЯFдη£ ، ژوللی ، sara006 ، beyond birthday ، Titiw ، *ماهـ شبــ* ، †cυяɪøυs† ، reza3212 ، ستایش*** ، گیسو جون ، مهران1600 ، A lover
آگهی
:297::297:

پاسخ
یادش بخیر بچه هام بچه های قدیم بودن
پاسخ
حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هست Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط artist1
(26-03-2015، 10:17)artist1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی داشت؟؟؟
بعضی وقتا هست که دوست داری کنارت باشه...

محکم بغلت کنه...
بذاره اشک بریزی راحت شی...
بعد آروم تو گوشت بگه:"دیوونه من که باهاتم"
.
.
.
.
.
.
.
درد داره....
یکی همه زندگیت باشه
 ولی تو زندگیت نباشه....
پاسخ
  • ماشالله .... باریک الله .... فقط بگم خاک تو سرم ... واقعا انیشتنه ... من تصمیم گرفتم بیشتر درس بخونم ..مرسی بابت پست گرانبهایت همشیره 
پاسخ
 سپاس شده توسط دکوتا
آگهی
(26-03-2015، 10:20)dokhi khoooooooobi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2015، 10:17)artist1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی داشت؟؟؟
خیلی ربط داش به نظر منالبته
پاسخ
 سپاس شده توسط artist1
(26-03-2015، 10:20)dokhi khoooooooobi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی داشت؟؟؟

خیلی ربط داره اما این چیزا از درک تو پایین تره واگه بخوام برات توضیح بدم مطمئنا متوجه نمی شی
پاسخ
کاشکی منم مثه اون بودم Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط تکی جون ، artist1
هااااااااااا الکی
به بعضیا باید گفت:رفیق من کسیه که:
وقتی اشتباهم رو دید بیاد بزنه تو گوشم!!!
نه این که بره تو گوش دشمنم زر بزنه!!!  
.
.
.
.
.
به بعضیا باید گفت: عزیزم موقع عــــــرق خــــــوردن نوع سگــــــیش رو انتــــــخاب کن شایـد یه کم با وفــــــا بشی !!!
.
.
.
.
.
بیخیال بعضیا...پیش به سوی بعدیا
.
.
.
.
.
به لطف بعضیا...سیر شدیم از بعدیا
پاسخ
 سپاس شده توسط مینا1180

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
Thumbs Up انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم
  دوست دختر چیست؟(طنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان