امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زین وآن دآیرکشن ترک کرد ):

بعد از 5سال فوق العاده زین مالیک تصمیم گرفته که 1D رو ترک کنه.نایل و هری و لیام و لویی به عنوان یک گروه 4نفره ادامه خواهند داد و چهارمین تور جهانی خود را در آینده اجرا خواهند کرد و آلبوم پنجم رو میسازند که امسال منتشر میشود.

زین میگوید : زندگی من با وان دایرکشن فرا تر از چیزی بود که همیشه تصور میکردم.اما بعد از 5 سال احساس میکنم که الآن زمان مناسبی است که گروه را ترک کنم. از طرفداران عذر خواهی میکنم اگر آنها را ناراحت کردم اما من باید کاری را انجام دهم که قلبم میگوید درست است.من گروه را ترک میکنم چون میخواهم یک پسر 22 ساله ی معمولی باشم و بتوانم راحت زندگی کنم و زیر نظر مردم نباشم.(ینی تو چشم نباشه) من میدانم که 4 دوست در زندگی ام دارم به نام لویی و لیام و هری و نایل.میدانم که آنها به عنوان بهترین گروه در جهان ادامه خواهند داد.

1D میگوید : ما واقعا ناراحتیم که زین داره میره ولی کاملا به نظرش احترام میذاریم و عشقمون رو برای آیندش میفرسیم (ینی براش آرزوی موفقیت میکنیم)
5 سال گذشته چیزی فرا تر از فوق العاده بوده. ما خیلی چیزا رو با هم تجربه کردیم پس همیشه دوست خواهیم ماند. ما 4تایی ادامه خواهیم داد. ما در حال ساخت پنجمین آلبوم هستیم و امیدواریم شما رو در تورهای بعدی ببینیم.

سایمون کاول میگوید : من می خواهم از زین تشکر کنم به خاطر تمام کارهایی که برای 1D انجام داده. از وقتی که زین رو در سال 2010 دیدم خیلی خیلی ازش خوشم اومد و بی نهایت بهش افتخار میکردم. من می دیدم که اعتماد به نفس داشت و الآن واقعا ناراحتم که اون داره گروه رو ترک میکنه. طرفداران میتونن مطمئن باشن که نایل و لیام و هری و لویی خیلی شگفت زده هستن درباره ی آینده ی گروه. (منظورش اینه که آینده ی 1D با این 4تا هم درخشان خواهد بود)

زین وآن دآیرکشن ترک کرد ): 1 زین"میدونم کارم اشتباهه ولی منم حق دارم.طرفدارا بهم حق بدن 
پ.ن : بچه ما باید صبر داشته باشیم
منبع فیسبوک وان دایرکشن
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، AعطریناA ، saba 3 ، دختر بارانی ، ᖇᗩᖺᗩ ، Brooklyn Baby ، ✘PETER✘ ، چمان ، Spell † ، ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، αѕтer ، خوشتیپ انجمن ، Venus.M ، DiReCtIoNeR GiRl ، Frozen Girl ، Thyme ، MaDixOl ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
آگهی
خب..

به نام خدا من هم ناراحتیم رو نسبت به رفتن زین ابراز میکنم ):

امیدوارم در اینده دارای فرزند بشه و با زنش خوش باشع ..

:|

جییییییییییییییییییغ گروه 4 نفره شد :4chs:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زین وآن دآیرکشن ترک کرد ): 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
یاسمین اعتصاب کن
غذا نخور 
خودکشی کن
سرتو بزن دیوار
شاید برگشت
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1 ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ
:|
وان دایرکشن بدون زین؟:v
دخترا اعتصاب کنید._.
پاسخ
 سپاس شده توسط || Mιѕѕ α.η.т || ، Interstellar ، Wєιяɗ ، esiesi ، ᖇᗩᖺᗩ
زین نبـآشهـ نصـف اُبُهَت گروه میره :|
پاسخ
 سپاس شده توسط esiesi ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
زین چطوری اینکارو با ما کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه واقعا چطوری؟؟؟؟؟؟
بجای خودت ی لحظه به ما هم فکر کردی؟؟؟؟؟؟فکر کردی؟؟؟؟؟؟
فکر کردی بعضیا فقط با شنیدن صدات شبشون صب میشه؟اعصابشون اروم میشه؟
فقط به خودت ،پری و ایندتون فکر کردی؟
نمیدونی چقدر امشب زندگی تباه کردی زین........نمیدونی.........
رفتی برو به سلامت جاتم همیشه باشه راحت!ولی........کاش یکم به ما هم فکر میکردی!!!!!!
به اونایی تمام اهداف زندگیشون به تو ختم میشه!
به اونایی که تو بهانه زندگیشونی.......
نگو که فقط تو سختی کشیدی.......ما هم با تو سختی کشیدیم!ما هم با تو داغون شدیم.......
هر کاری کردی پشتت بودیم.....
کاش تو هم مثه ما میگفتی ......لق همشون........
امیدوارم با اونی که بخاطرش مارو شکستی خوشحال باشی......cry girl
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
شماها نگران نباشیـد :|
هری هم قهر کرد و میگفتن از گروه رفته :|
الان رفته ولی ؟!
من فقط عشقم نایل اون باشه مشکلی نیست :|||||
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
(26-03-2015، 13:28)ѕυммєятιмє ѕα∂ηєѕѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها نگران نباشیـد :|
هری هم قهر کرد و میگفتن از گروه رفته :|
الان رفته ولی ؟!
من فقط عشقم نایل اون باشه مشکلی نیست :|||||

این خبر وان دایرکشن تو فیسبوکشون گذاشتن :|
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
وان دایرکشن بدون زین هم میتونه:-) 

اما مثل قبل نمیشه:-) 
پاسخ
من بیش تر از همشون زین رو دوست میداشتمـ *_*

با آرزوی موفقیت برای او [ زیــن ] و وان دایرکشن 4 نفرهـ (:

T___T

https://instagram.com/p/0qKOxAwjzV/?taken-by=zaynmalik
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان