امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بزن به سلامتی خودم وخودت وخودمون

به سلامتی عشقم که بهم گفت:روزی که جلوی پسری غیرازتوزانوبزنم روزیه که بخوام بندکفش پسرمون رو ببندم... Heart
به سلامتی اون دختری که حاضرزیر بارون خیس بشه ولی سوارماشین هیچ پسری نشه... Heart
به سلامتی پدری که نمیتوانم را زیاد درچشمانش دیدم ولی هرگزاز زبانش نشنیدم... Heart
به سلامتی دوستی که ازپشت خنجر خورد ولی برگشت وگفت بی خیال رفیق فهمیدم نشناختی... Heart
به سلامتی هرکسی که عاشق شد وپاعشقش و حرفاشو قولاش موند وبه زور جنگ ودعوابه هم رسیدن وباعشق دارن زندگی میکنن... Heart
به سلامتی عشقی که تموم شد... Heart
به سلامتی شبایی که دختری زیرپتو از داغ عشقش انقدر گریه کردتا خوابش برد... Heart
به سلامتی بغض هایی که تا اسم عشقم میومد سرکوب میکردم تا کسی نفهم چه دردی دارم... Heart
به سلامتی کسایی که تا به یکی میگن دوستت دارم طرف خودشو میگیره وفک میکنه چه خبره... Heart
به سلامتی اونی که میبینه عشقش بایکی دیگه میخنده اما بغض گلوشو قورت میده و اروم زیر لب میگه:بی معرفت چه قدر قشنگ میخنده... Heart
به سلامتی پسری که پول نداره زن بگیره بعد به مامانش میگه عمرا تنهات بزارم... Heart
به سلامتی پسری که موقع خداحافظی به دوس دخترش گفت:اگه بری میشی اسم دخترم اگه بمونی میشی مادر دخترم... Heart
به سلامتی ایرانسل که به ادم میفهمونه که قبول کردنه بعضی پیشنهاد ها فقط از اعتبار ادم کم میکنه... Heart
به سلامتی اونایی که صدتا خاطرخواه دارن اما دلشون گیر یه بی معرفت... Heart
به سلامتی خودم چراشو نپرس اشکت در میاد... Heart
به سلامتی اونی که فکر میکنیم تونسیم فراموشش کنیم ولی وقتی تنهاییم تو سکوت شب میبینیم چقدر دلمون هواشو کرده... Heart
به سلامتی اون سربازی که ته ایست بازرسی شیشه مشروب و دید ولی فقط خندید وبابغض گفت:یک پیک هم به سلامتی دوس دخترم بزنید که امشب عروسیشه... Heart
به سلامتی خودمون که فقط یه مخاطب داریم اونم یه مخاطب خاص که اسمش خداست... Heart Heart
به سلامتی زمانی که تو ارایشگاه مردونه فقط موکوتاه میکردن... Heart
به سلامتی شبی که تو خواب بترسی سریع گوشیتو برداری وبه عشقت اس بدی یهو ببینی محکم گرفت بغلت وگفت:نترس عمرم من کنارتم... Heart
به سلامتی اون پسرایی که وقتی یه شب تنها از یه کوچه رد میشی سرشونو میندازن پایین از بغلت رد میشن که احساس امنیت کنی...اینا کسایین که ناموسشون براشون خیلی مهمه... Heart
به سلامتی بچه ای که وقتی رفت تویخچال دید هیچی نیست بخوره نگاهی به پدرش انداخت دید سرش پایینه شیشه اب روبرداشت سرکشید وگفت چه قدر تشنم بود باباجون... Heart
به سلامتی خودم که چند وقته"تنهایی"هم داره جلوم کم میاره... Heart
به سلامتی اونی که توعصبانیت خواست ارومم کنه هر چی ازدهنم درومد بهش گفتم اخرش فقط گفت:بهتری؟؟؟ Heart
به سلامتی اونی که از درون شکست امانذاشت غرورش جلو یه نامرد خورد بشه... Heart
به سلامتی اونی که بهم گفتچون خیلی دوسم داری میخوام ترکت کنم... Heart
به سلامتی پسرا نه واسه ریش وقدشون واسه معرفتشون... Heart
به سلامتی دخترانه واسه چشمای ناز وپوستای صافشون واسه قلبای پاکشون...البت بعضیاشون... Heart
به سلامتی خودم نه واسه این حرفام واسه دردام... Heart
به سلامتی بعضی ازخاطرات خوشی که هنوزم وقتی یادشون میفتی با یه لبخند کوچولو کنج لبت تا چند لحظه حال وهواتو عوض میکنه... Heart
به سلامتی پدربزرگا که هیچ وقت عجیجم و عجقم و جوجو و...نگفتن ولی بازنشون50 سال عاشقانه زندکی کردن... Heart
به سلامتی روزی که اسمم بیاد رو لب رفیقام وباپشت دست اشکاشونو پاک کنن و بگن هههههی.کی فکرشو میکرد؟؟؟ Heart
به سلامتی دخترایی که هنوز دوس داشتنین هنوز مرد وبا اهن پاره ای که زیر پاشه نمی سنجه همونایی که بوی عشق میدن.اونایی که مهربونن.همونایی که یه خورده لوسن و اگه کسی دوسشون داشت نارو نمیزنن بهش.همونایی کهتا تهش هستن.با اینکه کمیاب شدن ولی هنوز هستن... Heart
به سلامتی ادمایی که وقتی میفهمن چه قدر دوسشون داریم بازم ادم میمونن... Heart
مادرم مرا ببخش به خاطر زمان هایی که کنارم نشستی مراببینی اما من غرق دنیای مجازی بودم.زمانهایی که دلم ازغریبه هاپربودبرسر توفریاد زدم.به خاطر گم شدن وسایلم تورا دعواکردم.ببخش که تمام مهربانی هایت را وظیفه تلقی کردم.ببخش که هیچگاه فکر نکردماگه نباشی چه؟؟؟سلامتی مادرا... Heart
به سلامتی دل هایی که واسه هم پرپرمیزنن اما سرنوشت پراشونو قیچی میکنه... Heart
به سلامتی همه شما عزیزایی که دارین این متن رو میخونین... Heart
به سلامتی روزای قشنگ... Heart
.
.
.
.
.
.
به خدا اگه سپاس ندی ناراحت میشم...دستم خشک شد... Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط ایران 56 ، atena2015 ، dokhi khoooooooobi ، AعطریناA ، مهگل78 ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، saeid ، خوشگل خانوووم ، ѦℳℐℜѦℒℐ ، نفس گل ، **zeinab** ، کسی پشت سرم اب نریخت ، nazanin.kanzi ، mobina81 ، TurK WolF ، آویـــســا ، mahali ، Sadaf 2014 ، fakhte ، نساء ، serpent ، . . . P oo R ! A . . . ، reyhaneh 937 ، esteghlali girl ، ( DEYABLO ) ، Haneh2016 ، tidaaa ، girl of chaos ، فاطمه234 ، دریای بی موج ، آمین
آگهی
خیلی خوبه آفرین Big Grin
از چی بگم برات؟؟؟
پاسخ
Heart Heart Heart Heart
مرسسسسسی
پاسخ
به سلامتی خودم

همینجوری گفتم دلم شاد شه
دیگران را ببخش … نه به خاطرِ اینکه سزاوارِ بخشش اند …
.
به خاطر اینکه: گورِ بابا شون !!!

بزن به سلامتی خودم وخودت وخودمون 1

پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte
حوصله ندارم بخونم ولی سپاس Tongue
Heart I'm a sentimental girl Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte
معرکه بود پسر!!!!
برام دعا کنید نبرم از زندگیم.....
پاسخ
آگهی
+اهــــل دودو دم کــــه نــــیــــســـتـــی؟؟
-اووه تـا دلـــت بــــخــــواد...
+مـــــیـــــشـــــه دیـــگـــه نــــکــــشـــی؟؟
-مــــــیــــــکــــــشــــــم تـا چـــــشـــــت درآد...
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadaf 2014 ، fakhte
به سلامتی خودت با این متنه عالیت. ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte
به سلامتئیییی
پاسخ
به سلامتی خودت که دردم رو تو چند بند گفتی ولی من حتی هشتاد سالم بگذره نمیتونم بگم فقط دعا کنید اون کسی که این بلا هارو سرم اورد به سزای کارش برسه آمین crying
به سلامتی عشقی که تموم شد...
به سلامتی شبایی که دختری زیرپتو از داغ عشقش انقدر گریه کردتا خوابش برد...
به سلامتی بغض هایی که تا اسم عشقم میومد سرکوب میکردم تا کسی نفهم چه دردی دارم...
به سلامتی کسایی که تا به یکی میگن دوستت دارم طرف خودشو میگیره وفک میکنه چه خبره...
به سلامتی اونی که میبینه عشقش بایکی دیگه میخنده اما بغض گلوشو قورت میده و اروم زیر لب میگه:بی معرفت چه قدر قشنگ میخنده..
پاسخ
 سپاس شده توسط fakhte ، **zeinab** ، دریای بی موج

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  به سلامتی..............
  بیاید اینجا با هم چند تا سلامتی بریم .........
  به سلامتی پسری که میگه..................!
  قرائت وصیت نانه شهید غلامرضا نوایی ( با صدای خودم)
  حزب کرالیسم ساخت خودم:پنجره ای رو به زندگی بدون گناه
  |معما های کاراگاهی ساخت خودم|آسان/متوسط/سخت
  اموزش زبان المانی به قلم خودم ........بیا تو
Thumbs Up به سلامتی کی؟؟؟متفاوته.یه لحضه بیا توووو.
  به سلامتی...........{1}
Music سلامتی از جی جی ، سیجل ، خلسه و سامی لو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان