امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شرکت Square Enix تا پایان سال جاری یک عنوان RPG دیگر را معرفی می کند

شرکت Square Enix تا پایان سال جاری یک عنوان RPG دیگر را معرفی می کند 1
شرکت Square Enix ، سازنده فرنچایز Final Fantasy ، در سال جاری مالی خود، چندین سورپرایز برای ما دارد. در همین راستا، به تازگی آقای Yosuke Matsuda ، مدیر شرکت Square Enix ، گفته است که سال مالی 2015 این شرکت "جعبه ای از سورپرایز است" . وی در طی مصاحبه ای با وبسایت Gematsu در این رابطه توضیح داد:
"در رابطه با سال مالی 2015 ، من فکر می کنم که ما به مقدار قابل توجهی از بازی های سطح بالا، چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور داریم."
او در ادامه ذکر کرد که عنوان Final Fantasy 15 تنها یک شروع (استارت) برای برنامه های امسال شرکت Square Enix در سبک JRPG است. 
"من فکر می کنم که ما کمی سورپرایز هم داشته باشیم. ( منظور وی در رابطه با سبک JRPG است) - یک بازی JRPG برای دستگاه های بازی خانگی!"
این هیجان انگیز است! خارج از بحث JRPG ، آقای Matsuda ذکر کرد که "مقدار قابل توجهی از بازی های سطح بالا در راه است :
"با احترام به عناوین HD در سال 2015 ، استودیو های ژاپنی و غربی ما، هر دو لاین آپ خود را تقویت کرده اند. بنابراین عاقلانه است که منتظر آن ها بمانیم"
در پایان نظر خود در رابطه با عناوینی که شرکت Square Enix در سال مالی 2015 خود منتشر می کند را به اشتراک بگذارید.

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شرکت الکترونیک آرتز از بازی PGA tour رونمایی کرد
  مسابقه‌ی The International 2020 عنوان Dota 2 با جایزه‌ی ۴۰ میلیون دلاری
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  اشرف اسماعیل از شرکت یوبی‌سافت اخراج شد
  یکی دیگر از اعضای مهم راک‌استار از این شرکت جدا شد
  طبق گزارش‌ها شرکت راک‌استار گیمز در حال توسعه‌ی یک بازی واقعیت مجازی جهان‌باز است
  رویداد PC Gaming Show 2020 به نمایش بیش از ۵۰ بازی از شرکت‌های مختلف نظیر سگا و اتلوس
  شرکت Take-Two از عملکرد استدیا ناامید شده است
  شرکت Take-Two آخرین شایعات مربوط به GTA 6 مبنی بر انتشار بازی در سال ۲۰۲۳ را رد کرد
  احتمالا معرفی بازی Saints Row 5 با تاخیر مواجه شده است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان