امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط به درد دخترا میخوره!!!!

نمیدونستم این مطلب رو کجا بذارم تصمیم گرفتم اینجابذارم:

سایه

اگرچه سایه های شکسته را می توان با استفاده از کمی الکل و صبر و حوصله زیاد دوباره به هم چسباند، ولی راه دیگری هم برای نجات آنها وجود دارد. باقیمانده سایه را بشکنید و آن را در یک ظرف کوچک قرار دهید. جالب است که سایه شکسته می تواند رنگ بیشتر و جذاب تری ایجاد کند.

ریمل

شستن برس ریمل با آب یا الکل اشتباه بزرگی است، زیرا این مایعات، ترکیب شیمیایی ریمل را به هم می ریزند و موجب سوزش چشم می شوند. در عوض می توانید هر یک هفته یک بار برس را با دستمال پاک کنید تا تکه های اضافه ریمل از لا به لای آن خارج شوند.

رژ لب

اگر رژ لب موردعلاقه تان تقریبا تمام شده و باقیمانده آن دیگر قابل استفاده نیست، آن را با جسمی کوچک خارج کنید، در یک ظرف کوچک قرار دهید و سپس ظرف را به مدت یک ساعت در فریزر قرار دهید. بدین ترتیب می توانید با استفاده از یک شوت کوچک، روژ لب را با هر رنگی که دوست دارید ترکیب کنید.

لاک ناخن

اگر با گذشت زمان، لاک غلیظ شده و دیگر به خوبی قابل استفاده نیست، کمی رقیق کننده به آن بیفزایید و لاک را تکان دهید. بدین ترتیب می توانید برای مدتی دیگر از لاک استفاده کنید.

مداد چشم

گاهی مدادهای چوبی ترک بر می دارند و دیگر قابل تراشیدن نیستند. برای سالم نگه داشتن مدادها و نیز برای جلوگیری از آلوده شدن آنها، در مداد را همیشه روی آن قرار دهید.
اگر چند مداد را در کیفتان قرار می دهید و آنها را حمل می کنید، با یک نوار پلاستیکی مدادها را در کنار هم قرار دهید تا به راحتی شکسته نشوند.
یکی از بهترین راه ها برای افزایش عمر مفید مداد چشم آن است که هر بار قبل از استفاده، آن را تیز کنید

مرطوب کننده ها

مرطوب کننده ها از مهم ترین محصولات آرایشی بهداشتی هستند، اما وقتی در حال تمام شدن هستند نمی دانیم چگونه از آخرین قطرات آنها استفاده کنیم . بهترین راه این است که بتری را به صورت افقی در جایی قرار دهیم و پس از آنکه مواد داخل آن به سمت بالای بتری حرکت کرد، یک پارچه نرم را به شکل لوله داخل آن فرو ببریم. سپس آن را در یک ظرف مسطح و دردار قرار دهیم.

دخملای عزیز اگه به دردتون خورد سپاس بدید و نظرم دوست داشتید بدید
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسا79 ، sara.pishoooo ، ✘Nina✘ ، LOVE KING ، Niloo_SelStan ، ღSηow Princessღ ، هیوا1 ، ...asall... ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، good girl* ، پيشي ي ملوس ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، donyajun ، ...Sara SHZ... ، ارمين2012 ، z.l♥ve ، M.H2 ، glembert girl ، پارمیداnbp ، ~~sweet love~~ ، elnaz-s ، ★MoRpHeUsS★ ، bahare_021 ، Alicia ، ترانه95 ، رهــ ـ ــا ، pink lady ، R gh ، RєƖαx gнσѕт
آگهی
فکر کنم این ماله پزشکی باشه!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ارمين2012
(03-11-2012، 17:42)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم این ماله پزشکی باشه!

گفتم که خودمم نمیدونستم کحابذارمش.شمامدیری اگه میدونی مال اونجاست بذارش اونجا.ممنون
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ارمين2012 ، رهــ ـ ــا
من برم خودمو آرایش کنم شبی زری بشم بیام
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ارمين2012
هنوز برام زوده
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
(03-11-2012، 17:46)پریسا79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم خیلی خوب بود.گرچه برای من یه خورده زوده!Blush

واقعا برات زوده؟
من کسای رو میشناسم که خودشون روشبیه سلنا گومز میکننExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012
آگهی
لوازم ارايشو بايد هر 3ماه يه بار انداخت دور تاريخشون تمام ميشه TongueTongue
تنهایـے یـعـنے:

هنۅزҐ נوستݜ נاړے..

ۅڵے حق نـנاړے بهݜ نزנیڪ بݜے!

چۅכּ اۅכּ נیـگﮧ تنها نیست..
پاسخ
 سپاس شده توسط ارمين2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان