امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مخصوص کشتی کج دوستان

مخصوص کشتی کج دوستان 1

WWE RAW 2/9/15

راو با پخش هایلایت هایی از هفته پیش آغاز میشه . وارد آرنا میشیم و آتیش بازی اولیه انجام میشه .

موزیک رومن رینز زده میشه و در میان ریکشن متفاوت هوادارا ( اکثرا بــووو ) وارد میشه .
رینز شروع میکنه حرف زدن و بــوو میشه , او میگه بردن رامبل یعنی جایگاهت در مین ایونت منیا قطعی میشه .یعنی اینکه من لسنر رو شکست میدم و قهرمان میشم .
اما اتوریتی هفته پیش خیلی واضح گفت من کسی نیستم که اونا میخوان . رینز برای بـراین خط و نشون میکشه , موزیک بـراین زده میشه و در میان تشویق و یس یس هوادارا وارد میشه .
براین میکروفن رو میگیره میخواد صحبت کنه که هوادارا یس یس میکنن . براین میگه نیومدم اینجا بات بجنگم , اومدم ازت تشکر کنم چون هفته پیش در مسابقه با رالینز اومدی یه اسپیر باحال به بیگ شو زدی ,
بدون اون حرکت ممکن بود من به رالینز ببازم , پس ازت ممنونم که این فرصتو بم دادی . حالا تو هم فرصت خودت رو داری در فست لین .

تو مقابل من , و برنده جلوی لسنر در رسلمنیا ! میگه میدونم تو بزرگتر از منی , قوی تر از منی , به قیافه که برسه من میگم یکی هستیم ! ( با خنده ) اما واقعیت اینه که همه هم میدونن , به رسلینگ که برسه من از تو بهترم !
ریکشن متفاوت تقریبا )
موزیک اتوریتی زده میشه , استف هانتر , شو , کین .. استف میگه میدونم منتظر فست لین هستین , ما هم همینطور . هانتر میگه در هیمن پی پی وی من با استینگ فیس تو فیس میشم اگه بیاد !
هانتر میگه اگه صدامو میشنوی منتظر جوابم تا آخر شب , مردش هستی یا ترسویی هستی که من فکر میکنم ؟

استف در مورد دخالت رینز در مسابقه هفته پیش صحبت میکنه , رینز میگه اینکارو کردم چون تونستم . استف میگه تو چی براین ؟! دو هفته پیش کین رو انداختی تو کسکت ! آخه چقدر دیوانه ای ؟!
استف میگه امشب شما دو تا تگ تیم میشین و مقابل بیگ شو و کین قرار میگیرین ! مسابقه همین الان انجام میشه !

موزیک شو زده میشه و از روی رمپ به سمت رینگ میان .

به کامرشال میریم ...

[b]Spoiler: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
show [/b]

بازی آغاز میشه و براین بهتر از کین کار میکنه , با رینز تگ میکنه . رینز وارد میشه چند مشت میزنه و کین بلاک میکنه و حمله میکنه اما رینز کلوزلاین میزنه , کین با شو تگ میکنه .

شو با قدرت بالاش رینز رو به گوشه رینگ میکوبه , بلندش میکنه ولی رینز پانچ میزنه , میبره گوش رینگ و چند ضربه میزنه , میدوه بره سمت شو که گلوشو میگیره , اما رینز دفاع میکنه و دی دی تی میزنه !
کاور میکنه بی فایدس .

شو بلند میشه هدبات میزنه . با کین تگ میکنه . در گوشه رینگ شروع میکنه زدن رینز . هدلاک از کین .
رینز بلند میشه کم کم و کین رو زمین میزنه . هردو افتادن و همزمان تگ میکنن . براین کین رو بیرون میندازه و در گوشه رینگ رانینگ نی میزنه به بیگ شو , شروع میکنه کیک زدن که شو هلش میده ,
میاد جلو که دراپ کیک میزنه به پای شو و میفته رو زانوهاش . براین شروع میکنه زدن کیک های خودش , آخری هم میزنه . شو میره بیرون .
براین میره روی ترنباکل و میپره که کین شو یکجا هستن و تو هوا میگیرنش و پرتش میکنن به طنابا .. میریم به کامرشال

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخصوص کشتی کج دوستان 1

کین بیر هاگ رو اجرا میکنه روی براین , هوادارا براین رو تشویق میکنن تا به بازی برگرده , کین به گوشه میبره و کلوزلاین و در ادامه ساید اسلم میزنه . هانتر و استف رو میبینیم که دارن بازیو از نزدیک تماشا میکنن .

کین تگ میکنه با شو . هدبات از بیگ شو . شو میره بالای رینگ ! میخواد بپره روی براین , اینکارو میکنه ولی براین جاخالی میده . براین سعی میکنه خودشو برسونه به رینز ..
هوادارا تشویق میکنن ولی کین تگ میکنه با شو و اول به رینز حمله میکنه تا تگ نکنه , برمیگرده سمت براین که براین به خوبی بلاک میکنه و یس لاک .
اما بیگ شو براین رو بیرون میکشه و به شدت بش حمله میکنه و پرتش میکنه سمت تایم کیپر و بازی DQ میشه .

حالا رینز میاد کمک , کین هم میاد , کین رو پرت میکنه سمت دیگه . بیگ شو با صندلی به رینز حمله میکنه ! میفرسته داخل رینگ رینز رو .
میخواد حمله کنه که رینز بلند میشه و ســوپرمن پانچ میزنه و با صندلی ضربه میزنه به شو , حالا آخرین ضربه رو با قدرت زیاد میزنه که شو پرت میشه بیرون .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخصوص کشتی کج دوستان 1

کین از پشت میاد چوکسلم بزنه ولی رینز بلاک میکنه , براین میاد رانینگ نی بزنه به کین که با جاخالی کین باعث میشه براین به رینز بخوره ! هوادارا خوشحال میشن .
رینز بلند میشه , براین داره توضیح میده از قصد نبود . رینز هلش میده و زمینش میزنه ! هوادار بوو میکنن .

هانتر میگه خیلی خوب با هم کنار میاید ! یه فرصت دیگه بتون میدم , امشب مقابل کین و شو , جی اند جی و این مرد قرار میگیرین .. موزیک رالینز زده میشه !

[b]Spoiler: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
show [/b]

برمیگردیم و موزیک رایبک زده میشه .

رایبک vs رالینز

مایکل کول برنده شدن امنم رو در گرمی تبریک میگه ! بازی آغاز میشه , رالینز بهتر شروع میکنه و میندازه بیرون رایبک رو , هواس داورو پرت میکنه و جی اند جی رایبک رو به دیوار کنار رینگ میکوبن .
به رینگ برمیگردونن رایبک رو , رالینز بازیو دست گرفته , قفل میکنه ولی رایبک بلند میشه و سعی میکنه سوپلکس بزنه ولی موفق نیست . رالینز خیلی خوب کار میکنه . اجازه کار به رایبک نمیده .

حالا رایبک یک بک بادی اسلم میزنه در یک رفت و برگشت که رالینز به بیرون در میره . مرکوری میخواد مزاحمت ایجاد کنه ولی رایبک میزنش .
رالینز هم همینطور , میخواد شل شاک بزنه که جی اند جی وارد میشن و بازیو خراب میکنن ! باز هم دی کیو میشه .

مخصوص کشتی کج دوستان 1
رالینز یک هد کیک میزنه و بعد هم کورپ استامب میزنه ! انگار قرار نیست مسابقه ای امشب نتیجه داشته باشه . موزیک رالینز زده میشه و خوش حالی میکنه .

از تبلیغات برمیگردیم و ... بعله ! پرومویی از شیموس پخش میشه ! در آخر هم نوشته میشه بازگشت شیموس ...

پیج درون رینگ هست مخصوص کشتی کج دوستان 1 موزیک بری بلا زده میشه همراه نیکی وارد میشه ..

بری بلا Vs پیج

این بازی در آخر با حرکت رمپ-یج از پـیج به پایان میرسه و پیج موفق به شکست دادن حریفش میشه .

اعلام میشه بخش بعدی لانا ور روسف حضور دارن ... به کامرشال میریم .

show [/b]

برمیگردیم , لانا و روسف به رینگ میان .. ( Lady In Red مخصوص کشتی کج دوستان 1 ) لانا ماشالله بزنم به تخته زیبا تر از همیشه !

هوادارا شعار یو اس ای میدن .. لانا شروع میکنه صحبت کردن , میگه ما افتخار میکنیم در فست لین مقابل سینا قرار میگیریم , سینا هم باید افتخار کنه مقابل همچین ورزشکاری قرار میگیره .
لانا از سینا و افتخاراتش حرف میزنه . لانا میگه کلیپی از افتخارات کریر سینا ببینید .. پخش میشه . اول موفقیت ها , یهو بخش هایی که سینا رو داغون کردن ( از ان اکس تی گرفته تا شو و مصدومیت گردنش و .. )

لانا میگه بدن سینا بعد از این همه سال باید داغون شده باشه .. میدونیم تو همیشه بهتر از همیشه برمیگردی و فلان .. ولی انکار ناپذیره . روسف شروع میکنه روسی حرف زدن .
بعد میگه من یک هیرو هستم ! هـــیرو ! سینا تو دیگه اون جوون سرسخت قدیم نیستی . تو ضعیفی , هیچی نیستی . تو فست لین بدنت رو داغون میکنم و روحت رو از بین میبرم ! میاد باز روسی حرف بزنه موزیک سینا زده میشه . ریکشن متفاوت مثل همیشه و اکثرش بــووو . سینا میگه درسته تقریبا کورم ولی کر نیستم .
شما جوری حرف میزنید انگار بردید بازیو . تو در مورد یه پیرمد حرف نمیزنی . اگه تو غیر قابل شکتی و من ضعیف چرا مسابقه بدیم در فست لین ؟ مردم خسته شدن از حرفای شما ..
سینا میگه درسته چند بار داغون شدم ولی همیشه با قدرت برگشتم و ایستادم ( با همون حالت داد که همیشه حرف میزنه ) ( بله , بازم تکرار ! حرفای همیشگی ـه جان سینا مخصوص کشتی کج دوستان 1 )

سینا یکم مسخره میکنه روسف رو و میگه تو فست لین این پیرمردی که تو میگی قراره بزن کــ*نت رو ** بده .
هوادارا شعار یو اس ای میدن . روسف قاطی کرده و سینا رو مسخره میکنه و در آخر میگه تو فست لین I Will Crush You ! سینا جوابشو میده با تمسخر که روسف قاطی میکنه و حمله میکنه به سینا .

مخصوص کشتی کج دوستان 1
سینا رو زمین میزنه , هردو بلند میشن و اینبار سینا میزنه زمین . روسف میزنه به چشم مصدوم سینا و میکوبش به نمایشگر سمت رمپ .
داورا میان جدا میکنن و این بخش هم به پایان میرسه ..

کامرشال

show [/b]

موزیک دالف زیگلر زده میشه .

دالف زیگلر Vs بـری وایت

سرشاخ میشن که وایت قدرت بیشتری داره و زیگلرو پرت میکنه . جو کاملا دو دسته هست . Let's Go Wyatt , Let's Go Ziggler

زیگلر دراپ کیک میزنه و وایت تعجب میکنه از سرعت زیگلر . وایت سعی میکنه در گوشه رینگ به زیگلر حمله کنه ولی بلاک میکنه دالف و نک بریکر میزنه , هوادارا به وجد میان .
بری میره بیرون رینگ , میاد روی ایپرون تا حمله کنه که زیگلر با زیرکی و سرعت بالا دراپ کیک میزنه و پرتش میکنه پایین از روی ایپرون .

مخصوص کشتی کج دوستان 1

بازهم کامرشال

show [/b]

برمیگردیم , بری بازیو دست گرفته و سابمیشن قفل کرده , هدلاک از وایت . از دماغ بری داره خون میاد , نشون داده میشه که به خاطر دراپ کیک زیگلر این اتفاق افتاده .
زیگلر بلند میشه هر دو میدون و در یک رفت و برگشت برخورد شدیدی دارن , اما به نظر وایت ضربه ای زده . ( زیگلر در دریافت حرکت اشتباه کرد )

وایت میخنده , زیگلر رو بلند میکنه . دالف چند مشت میزنه و یک جاو برکر . حالا وایت میخواد حمله کنه که دالف جا خالی میده و میپره دی دی تی مخصوصش رو اجرا میکنه . کاور میکنه ولی تا 2 میره .

دالف میره برای فینیشرش ولی وایت بلاک میکنه و میره برای سیستر ابیگل که موفق نیست , دالف فیمسر میزنه و در ادامه یک ســـوپر کیک ! کاور میکنه 1...2... کیک اوت از بری .

شعار دیس ایز آوسم میدن هوادارا . وایت میره بیرون رینگ , دالف هم میره دنبالش , با دو میره سمتش که وایت میچرخه و یک کلوزلاین فوق العاده میزنه !

مخصوص کشتی کج دوستان 1
بلند میکنه دالف رو و میندازش داخل رینگ , پوزیشن اسپایدر رو میگیره گوشه رینگ و میخواد آماده فینیشر بشه ! بلند میکنه دالف رو که کاملا گیج شده از اون کلوزلاین بیرون رینگ و سیستر ابیگل رو میزنه . کاور 1...2...3 تمام .

وایت زیگلر رو میگیره و میکشونش بیرون رینگ . اوه اوه , حالا محافظ بیرون رینگ ( کف زمین ) رو جمع میکنه . ریپلی از بازی پخش میشه و به نظر بیخیال انجام کار میشن ! مخصوص کشتی کج دوستان 1 عجب

کارشناس برنامه اشاره میکنه داورا مثلا جلوشو گرفتن مخصوص کشتی کج دوستان 1

تبلیغ مین ایونت داده میشه .بازی ای که 5 به 2 هست .

اوه اوه , سگمنت بعدی بــراک لــسنر و پــاول هیمن هست که قراره در مورد فست لین و بازی نامبر 1 کنتندر حرف بزنن .

کامرشال

احمد :
show [/b]

برمیگردیم به شو .. به به ، موزیک دِ بیست زده میشه ! بــراک لــسنر همراه پــاول هیمن وارد میشه مخصوص کشتی کج دوستان 1

هیمن شروع میکنه .. خانوما آقایون اسم من پال هیمن هست . امشب میخوام از طرف موکلم صحبت هایی انجام بدم .. بــــــررررراک لـــــســـنررررر !

هیمن در مورد بازی نامبر 1 کنتندر فست لین حرف میزنه . میگه Brian Williams ( مجری شبکه nbc ) بزرگترین دروغ گو دنیا نیست ..
میگه هرکی برنده شد , اونا فکر میکنن و میگن ما لسنر رو شکست میدیم !؟ اونا دارن دروغ میگن .
به خانوادشون به شما و به خودشون ! بزارید به رینز نگاهی بندازیم , میگه خجالت نکش باید سرتو پایین بندازی وقتی میخوای با لسنر فیس تو فیس بشی .

مخصوص کشتی کج دوستان 1

اما براین ! یس یس یس ( مسخره میکنه ) اون فکر میکنه مقابل لسنر شانس داره ؟ مردم به براین نگاهی بندازید و حالا به بـــراک لســـنر ! فکر میکنید شانسی داره ؟ مردم یه سری میگن یس ، عده ای هم نو .
هیمن میگه فقط بحث سایز نیست .. براک تنها نفر پشت 21-1 هست ! ( اشاره به شکست استریک )

هیمن میگه فرقی نداره کدومشون برنده میشه , هیچکدوم شانسی ندارن , در مقابل دِ بیست ، دِ کانکرر ، بـــــــــرررراک لـــسنرررر ! موزیک لسنر زده میشه و میرن .

show [/b]

برادران رودز Vs نیو دی

استارداست با کوفی آغاز میکنن کار رو . بعد از تنها چند دقیقه کوتاه استارداست تگ میکنه و گلداست رو ول میکنه و کلا میره !
گلداست هنگ کرده و به استارداست نگاه میکنه که روی رمپه و کوفی از فرصت استفاده میکنه و رول آپ . 1...2...3

مخصوص کشتی کج دوستان 1

در بک استیج رنه یانگ با براین مصاحبه میکنه و ازش در مورد اتفاقات رخ داده میپرسه . براین میگه این اتفاقی بود , البته شاید منم بودم ناراحت میشدم و واکنش رومن رو نشون میدادم .
رینز میاد میگه آره درسته , مشکل امشبه ما اتوریتی ـه . کار اینارو امشب تمام میکنیم و تو فست لین به مسئله خودمون میرسیم و حلش میکنیم ..

اعلام میشه بخش بعدی استینگ باید بیاد جواب تریپل اچ رو بده ! البته اگر بیاد ..

در بک استیج کودی و گلداست بحث میکنن و گلداست میگه این گلداست نیست که با حرف میزنه , من برادرت داستین هستم کودی .. کودی هلش میده و میگه دیگه منو به این اسم صدا نکن . کودی مرده .

موزیک هانتر زده میشه و به رینگ میاد . تریپل اچ میگه همه ی تلاش و زحمت های چند ساله ی من به خاطر یک نفر خراب شد , استینگ !
فیس WCW کمپانی ای که من با دست خودم نابودش کردم .
14 سال اون میدونست اگه برگرده من شخصا چه بلایی سرش میارم . و حالا به هر دلیلی تو سروایور سریز 14 سال بعد , بلاخره تصمیم گرفت بیاد .. من میخوام در فست لین فیس تو فیس تو این رینگ وایسی .
دو هفتس که ازاستینگ میخوام بیاد ولی فایده نداره . صبرم تمام شده , جواب میخوام .
اوه اوه , نورا خاموش میشن و صدای کلاغ میاد . کلیپی عجیب و غریب پخش میشه , هوادارا شعار وی وانت استینگ رو سر میدن ,

مخصوص کشتی کج دوستان 1

یه لحظه به طور کل نورا خاموش میشن یه مرد با ماسک استینگ تو رینگ ظاهر میشه و از پشت هانترو میزنه و غیب میشه طرف .

روی مانیتور نوشته میشه " قبول میکنم " !

مخصوص کشتی کج دوستان 1

کامرشال

تایسون کید و سیزارو Vs برادران اوسو

تایسون کید با یکی از برادرا شروع میکنه . بهتر کار میکنه و سریع با سیزارو تگ میکنه . سیزارو موفق نیست , مجبور میشه با کید تگ کنه که کید هم نمیتونه کاری کنه .
حالا تگ از برادران اوسو . اسکوپ اسلم به کید . بازهم تگ , یک حرکت تیمی از برادران اوسو .

کید بیرون رینگ میره , یکی از اوسو ها میخواد سوساید دایو بزنه که تایسون با یک حرکت جالب جلوشو میگیره و حرکتی شبیه هوریکنرانا میزنه ..

کامرشال

مسابقه کاملا خسته کننده و بی روحی ـه . واقعا حیفه سیزارو که همچین استوری بیخودی بش دادن ...

مخصوص کشتی کج دوستان 1

هوادارا به جیمی اوسو روحیه میدن و اوس اوس میکنن . جیمی بلاخره موفق میشه کاری انجام بده و یک هد کیک خوب به سیزارو میزنه . میرسه به برادرش جی اوسو و تگ .
جی میاد و تایسون رو مورد حمله قرار میده . حالا گوشه رینگ افتاده تایسون و آماده دریافت حرکت مخصوص اوسو ـه که در میره بیرون رینگ .
جیمی میدوه و یک سوساید دایو رو به سیزارو که قصد دخالت داشت میزنه , ســوپر کیک از جی و کاور که فایده نداره .

تایسون سعی داره با رول آپ که پاش هم رو طناب ـه بازیو ببره ولی داور میبینه , یک ســوپــر کیک دیگه و میره بالای رینگ که اسپلش بزنه .
ولی سیزارو اون یکی اوسو رو میفرسته داخل رینگ که داور قاطی کنه و هواسش پرت بشه .
همینطور هم میشه و اوسویی که بالای رینگ هست رو هم پرت میکنه پایین سیزارو , کید کاور میکنه و تمام میشه .

موقع اعلام هال او فیمر بعدی میشه .. اون کسی نیست جز ...

ریـــــکـــــیــــــشــــ ــی !

show [/b]

سین کارا vs میزداو

میزداو میخواد آماده کشتی گرفتن بشه ؛ میز میک رو میگیره و میگه تو دیگه بدل من نیستی ، ادا منو در نیار . آفرین . میزداو تشویق میشه
میز نشسته همون پایین و به نظر آمادس که گیر بده به میزداو هوادارا شعار لتس گو میزداو رو سر میدن .

میزداو یک دراپ کیک میزنه به سین کارا که پرت میشه بیرون , میره بیرون تا سین کارا رو برگردونه , اما میز میگه میشه آب بدی ؟ آب رو میده بش , میخواد بره که میگه میشه بازش کنی ؟
میاد بازش هم میکنه و میخواد بره به رینگ که سین کارا ایندفعه بش حمله میکنه . برمیگردونه به رینگ و ادامه میدن . سین کارا چند حرکت های فلایینگ اجرا میکنه , اما میزداو در رفت و برگشت یک حرکت از میز رو اجرا میکنه .

مخصوص کشتی کج دوستان 1

حالا هم میخواد فیگور فور لگ لاک رو اجرا کنه ! میز میگه این حرکت منه , پاشو ول کن !! میزداو هنگ کرده دیگه و نمیدونه چی کنه , سین کارا از موعیت استفاده میکنه و رول آپ 1...2...3

در بک استیج و یک فضای تاریک بری وایت رو میبینیم . حرفایی مثل هفته پیش که مشخص نیست هدف و منظورش کی هست میزنه ( ما که میدونیم آندرتیکر رو خطاب قرار دادی مخصوص کشتی کج دوستان 1 )
بری آخرش میگه وقتش ـه که بری خونه ... پـــــیــــدام کــــن !

برمیگردیم کورتیس اکسل درون رینگه . باز هم در مورد اینکه حذف نشد و باید برنده رامبل میشد حرف میزنه .. دین امبروز وارد میشه

دین امبروز Vs کورتیس اکسل

رفت و برگشت , اما اکسل کنترل رو دست میگیره .

در انتها امبروز با اجرای درتی دیدز پیروز شد . ( تصویر کاملا قطع شد , هیچی ندیدم ، خبرگزاری هم فقط همینو نوشته بود ! )

مخصوص کشتی کج دوستان 1

بعد از مسابقه امبروز پرومویی در رابطه با بد نیوز برت و IC تایتل کات میکنه .
برت میاد روی اسکرین و میگه یه سری برکینگ نیوز دارم ، به گزارش BNZ ! امبروز چون تایتل شات میخوای دلیل نمیشه لیاقتشو داشته باشی .. با ما مراه باشید !

مــین ایـــونت

دنــیل بــراین و رومــن ریــنز Vs بـیگ شو ، کـین ، رالـینز و جی اند جی

از 4 طرف حمله میکنن رومن رینز و دنیل براین هر 5 نفر ! یک دالبل چوکسلم به رومن رینز از کین و شو زده میشه .

مخصوص کشتی کج دوستان 1

بازی حالا رسما آغاز میشه . رالینز و براین شروع میکنن . براین هنوز نتونسته روی پای خودش بایسته بعد از حمله ی 5 نفر . تگ با بیگ شو , میاد و چاپ میزنه . یک اسکوپ اسلم از شو , تگ میکنه با جیمی نوبل !
میاد و خودی نشون میده و یه سری ادا عجیب در میاره . میبره گوشه رینگ براین رو و فشار وارد میکنه . میدوه بار دیگه سمت براین که دراپ تو هولد میزنه به نوبل !
براین سعی میکنه ادامه بده ولی نوبل هرطور شده میکشونه گوشه رینگ و مرکوری تگ میکنه , حالا مرکوری خط و نشون میکشه واسه براین که ناگهان یس لاک فقب میکنه ولی رالینز میاد سریع به هم میزنه .

کین وارد میشه اینبار , آماده چوکسلم میشه و انجام میده ! کاور 1...2 ... رینز وارد میشه و کاور رو خراب میکنه . باز هم 5 نفری به این دو حمله میکنن .
کین رینز رو نگه میداره , بیگ شو ناک اوت پانچ میزنه و رینز ناک اوت میشه !

رالینز میاد به رینگ بار دیگه , پاور بامب به براین در گوشه رینگ و کاور ناموفق . رالینز داد و بیداد راه میندازه که به فست لین هم نمیرسی !
حالا بیگ شو و کین میرن بیرون رینگ سمت میز گزارشگرا , میز رو آماده میکنن تا براین رو خورد کنن . اوه اوه ... موزیک رایبک زده میشه ! همراه زیگلر و روون وارد میشه , به کمک براین و رینز اومدن .
همون بیرون رینگ روی رمپ درگیر میشن ..

مخصوص کشتی کج دوستان 1

الان جی اند جی و براین فقط تو رینگ هستن , جی اند جی میخوان ســوپرلکس بزنن ولی موفق نیستن و براین میسل دراپ کیک میزنه به هر دو . حالا شروع میکنه زدن کیک های خودش .. یکی به مرکوری یکی به نوبل .

بــراین میره گوشه رینگ و دستاشو به نشانه یس یس بالا میبره و هوادارا همراهی میکنن .. رومن رینز میاد روی ایپرون و میزنه به کمر براین و باعث تگ میشه , براین ناراحت میشه ،
رینز فوراً اسپیر رو اجرا میکنه و کاور 1...2...3 تمام

حالا براین و رینز فیس تو فیس میشن ! رینز میخواد بره که براین بش برمیخوره و میگه حق نداری اینجوری پشت کنی و بری . حالا درگیر میشن , براین یه هل میده و رینز اسپیر میزنه !!

مخصوص کشتی کج دوستان 1

هوادارا بوووو میکنن , یه عده یس یس میکنن , یه عده میگن نو نو ! وضعیت عجیبیه ..

استفنی و تریپل اچ رو در لاکر روم میبینیم که دارن نگاه میکنن و به نظر راضی هستن از این اوضاع .

موزیک رینز هم نواخته شده و براین هم کف رینگ افتاده .

پــایـــان !
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲
Clocket کشتی کج ایرانی (IPW) | رویداد هرج و مرج بزرگ
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  ترول کشتی کج
Tongue کشتی کج WWE | آرشیو مسابقات رومن رینز VS براک لزنر
  کشتی کج WWE | آرشیو چند مسابقه رومن رینز Vs کوین اونز
Humanfemale کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال؛ دو نماینده ایران در فینال
  تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  اعزام امین طاهری و 3 کشتی‌گیر دیگر به جام دانکلوف

پرش به انجمن: