امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[حجــــآب]

حجاب هم برای مردخوبه وهم برای زن
[حجــــآب] 12

[حجــــآب] 12
پاسخ
 سپاس شده توسط ی دخی عاشق
آگهی
رسول اکرم(ص)ﷺ فرمودند:

چه خوب فرزندانی هستند، دختران باحجاب
هرکس یکی از آنها را داشته باشد خداوند اورا
برای وی پوشش از آتش جهنم قرار میدهد.

خواهرم  حجابت یعنی عزت پدر...
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
چقدر جالب بود لحظه ای که در مترو زل زده بودی به من!
و نگاه از من بر نمی داشتی... .
نمی دانم ظاهر من برای تو ناپسند بود
یا میخواستی ببینی در این تیپ و ریخت اذیت نمیشوم؟! .
فقط میخواهم این را بگویم که من راحتم در همین چادرمشکی .
در همین چادری که رنگش از نظر تو "کراهت" دارد!
در همین چادری که... .
شما نمیخواهد نگران افسردگی و اذیت شدن من در این چادر مشکی باشی!
نگران خودت باش در آن سرای آخرت...
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
(22-03-2016، 10:37)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما دو دسته بادام داریم

یک دسته از آنها به صورت مغز هستند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[حجــــآب] 12

بعضی دیگر هم به صورت بادام بسته اند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[حجــــآب] 12

حالا به نظر شما کدامیک از اینها زود تر فاسد میشوند؟

بادام اول یا دوم؟

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم....

البته باید اینم بدونیم که حجاب ، نگاه نکردن ب نامحرم ، نماز،روزه ، و... در دین ما کلاس اول هستند و بهتره خودمونو به مدارج بالاتر برسونیم مثلا نشکوندن دل ، کمک به کسایی ک کمک میخوان ، عاشق خدا بودن ،شاد کردن دل ها و...!
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ρυяρℓє_ѕку
پستـ هـآرو خوندم، ولی ...
حجـآب فقط برای دختـرا نیست ! اینجـآ (تقریبـا) همش از چـآدر و لباس و لاکـآی جیغ و ... دخترای بد حجاب پست فرستـآده شده ولی از حجاب مردا (جز چند مورد -_-) چیـزی نگفتن !
اگه هردو حجـآب داشته باشن هیچ مشکلی پیش نمیـآد ._."
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، ی دخی عاشق ، L²evi ، sama00
? #حجاب را جدى بگيريد ?

انسان گاهى نگاهى به بعضى از آقايون ميكنه ، بسيار متعجب ميشود كه بعضى از همين آقايون از ترس افتادن خَط و خَش به اتومبيل خودشون چادر ميپوشاند ,
اما همسر و يا دختر و يا حتى خواهر خود را بدون پوشش رها ميكند ...!

بسيارى از خانم ها و آقایان معتقدند كه حجاب فرض نيست اما اگر كمى بيانديشيم در مى يابيم كه همه جهان داراى حجاب است ...

لطفاً ?
به مثال هاى زير توجه كنيد...:

١- كُره زمين داراى پوشش است ...
٢- ميوه هاى تر و تازه داراى پوشش است ...
٣- شمشير نيز داخل غلافش حفظ ميشود ...
٤- قلم بدون پوشش ، جوهرش خشك ميشود و فايده اش از بين ميرود و در آخر زير پا انداخته ميشود چونكه پوشش آن از بين رفته است ...
٥- سيب هم اگر پوستَش گرفته شود و رها شود فاسد ميشود ...
٦- موز اگر پوستَش گرفته شود ، دگرگون ميشود و سياه ميشود ...

~*~ اما بنشينيد و فكر كنيد كه چرا بچه ها كتاب ها و دفترهايشان را جلد ميكنند ~*~

خانم ها شكوفه زيبايى هستند پس با صدف حجاب اين مرواريد را حفظ كنند ... 
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
آگهی
(07-08-2017، 23:16)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

? #حجاب را جدى بگيريد ?

انسان گاهى نگاهى به بعضى از آقايون ميكنه ، بسيار متعجب ميشود كه بعضى از همين آقايون از ترس افتادن خَط و خَش به اتومبيل خودشون چادر ميپوشاند ,
اما همسر و يا دختر و يا حتى خواهر خود را بدون پوشش رها ميكند ...!

بسيارى از خانم ها و آقایان معتقدند كه حجاب فرض نيست اما اگر كمى بيانديشيم در مى يابيم كه همه جهان داراى حجاب است ...

لطفاً ?
به مثال هاى زير توجه كنيد...:

١- كُره زمين داراى پوشش است ...
٢- ميوه هاى تر و تازه داراى پوشش است ...
٣- شمشير نيز داخل غلافش حفظ ميشود ...
٤- قلم بدون پوشش ، جوهرش خشك ميشود و فايده اش از بين ميرود و در آخر زير پا انداخته ميشود چونكه پوشش آن از بين رفته است ...
٥- سيب هم اگر پوستَش گرفته شود و رها شود فاسد ميشود ...
٦- موز اگر پوستَش گرفته شود ، دگرگون ميشود و سياه ميشود ...

~*~ اما بنشينيد و فكر كنيد كه چرا بچه ها كتاب ها و دفترهايشان را جلد ميكنند ~*~

خانم ها شكوفه زيبايى هستند پس با صدف حجاب اين مرواريد را حفظ كنند ... 

متن قشنگیه مطمینن نیت خیری هم پشتش هست ولی به من بهه عنوان یک زن یک دختر یا به ققول شما شکوفه زیبایی برخورد
از این که جنس زن رو با ماشین یا میوه تر و تازه یا شمشیر یا موز یا هرچیز دیگه ایی مقایسه می کنید دلخور میشیم نمیدونم چرا فکر میکنید که زن ملک شخصیه مرده که باید مثل ماشینش با چادر بشونتش نمیدونم کی قراره مردم ما بفهمن که زنها هیچ نقصی نسبت به مردا و مردا هیچ برتری نسبت به زنها ندارن ......
نمیدونم چرا انقدری که به این حجاب کوفتی توجه میشه به چیزای دیگه توجه نمیشه نمیدونم چرا زنها بباید از تمام حقوق اولیه خودشون محروم باشن ولی اقایون هیییییییچ محرومیتی در هیچ زمینه ایی نداشته باشن ....چون قران گفته؟نه قران گفته زن و مرد برابر ..مجری های قرانن که دین رو به نفع خودشون عوض میکنند ی مشت ادم مذهبی نما ملحد که به اسم دین و با ریش و سجاده اب کشیدنشون هر غلطی میکنن ...قران گفته وزیر زن نداشته باشیم؟ قران گفته استادیوم نریم؟قران گفته دوچرخه سواری نکنیم ؟قران گفته ملک شخصی شوهر باشیم ؟قران به زنها گفته ضعیفه؟قران حق صیغه یا بهتر بگم زنای شرعی رو داده به مردا ؟
بدتر از همه این حرف ها ودرد ناک ترش اینه که وقتی کسی مثل من اعتراض میکنه یا نادیدش میگیرن یا بهش انگ مرد ستیز میچسبونن یا مسخره اش میکنن
گوش اگر گوش تو ناله اگر ناله من انکه به جایی نبرد فریاد است
در بیکرانه ی زندگی دو چیز افسونم کرد ابی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست
پاسخ
(07-03-2015، 9:02)KaTwO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساپورت تنگ.. شلوار لی پاره.. مانتو تنگ...
اسم تایپک هایی هست که روزانه صد تاشو تو این انجمن می بینم!
بکشید بیرون از شلوار مردم
بزارید هر کس برای خودش تصمیم گیری کنه و دخالتی تو زندگی مردم نکنید

ما که به زندگی مردم کاری نداریم. ماکه کاری به پوششش تو خونش ندارم؛ ولی شخص بی حجاب با حضورش در اجتماع افکار مردم رو منحرف میکنه و جوانهای کشورو وادار به گناه.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، sama00 ، reihaneh_84_93
(07-03-2015، 13:25)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:..!

حجاب فقط چادر نیست حجاب یعنی پوشش درست(:

با مانتو وشلوار لی هم میشه پوشش درست داشت(:خود من هم مانتو و شلوار لی میپوشم(: و هیچ ربطی نداره به چادر=|

اگه منظورتون از پوشش درست دوری از جلب توجهه باید بگم در اشتباهید. یه لحظه فکر کنید اگه خانومی با مانتو و شوارلی ببینبدفکرتون مشغول نمیشه یا نگاه شهوانی بهش نمیکنید(البته حجاب یک مسئله شخصیه و خودتون دربارش تصمیم میگیرید؛ ولی نباید که خودتون رو گول بزنید.)
به عکس زیر نگاه کنید.
http://s8.picofile.com/file/8297110092/images.jpg
و همچنین به عکس زیر.
http://s9.picofile.com/file/8327936950/%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A82.jpg
کدومش بیشتر جلب توجه میکنه؟؟؟
البته باید به نکاتی نیز درباره چادری بودن توجه کرد.
http://s9.picofile.com/file/8327936300/%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8.png
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، sama00
(30-05-2018، 21:01)۸۸084۸۸۸۸4۱0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2015، 13:25)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:..!

حجاب فقط چادر نیست حجاب یعنی پوشش درست(:

با مانتو وشلوار لی هم میشه پوشش درست داشت(:خود من هم مانتو و شلوار لی میپوشم(: و هیچ ربطی نداره به چادر=|

اگه منظورتون از پوشش درست دوری از جلب توجهه باید بگم در اشتباهید. یه لحظه فکر کنید اگه خانومی با مانتو و شوارلی ببینبدفکرتون مشغول نمیشه یا نگاه شهوانی بهش نمیکنید(البته حجاب یک مسئله شخصیه و خودتون دربارش تصمیم میگیرید؛ ولی نباید که خودتون رو گول بزنید.)
به عکس زیر نگاه کنید.
و همچنین به عکس زیر.
http://s9.picofile.com/file/8327936950/%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A82.jpg
کدومش بیشتر جلب توجه میکنه؟؟؟
البته باید به نکاتی نیز درباره چادری بودن توجه کرد.
http://s9.picofile.com/file/8327936300/%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8.png
الان این تحریک کنندس؟ (: کسی که با دیدن مو تحریک شه آدم نیست مشکل داره کلا :|
"Don't tell me what I can't do"

گرگها خوب بدانند ، در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز
پاسخ
 سپاس شده توسط •SAYDA•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان