امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکسهای جدید ریحانا در فرودگاه JFK نیویورک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسهای جدید ریحانا در فرودگاه JFK نیویورک 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.navid ، saba 3 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Lee Min Hoo ، Thyme ، تیک تاک13
آگهی
(06-03-2015، 23:01)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 22:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 22:37)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس دادم
دوستم درد نکنه ولی اصلا از این دختره جلف ریحانه خوشم نمیاد اخه آبله کم مونده گونی بپوشه

شیطان پرستم که هست

مرسی عزیز :*
اگه ریحـآنـآ جلفهـ پَ لیدی گـآگـآ چیهـ:| ؟

شایعهـ هـآرو باور نکـُن ریحـآنـآ شیطان پرست نیس.. مدرکی هس ک بگه ریحـآنـآ شیطآن پرستهـ آخهـ ؟
چرآ انقد برآ عشق من شایعهـ در میـآرید  cry girl
عکس های مدرک هست

کلیپشو خودم دیدم

تو ماهواره هم صد باد نه هزار بار نشون داده

خود عشقتم گفته

من کاری بهدلیدی نگاه ندارم چون اصولا ازش بدم میاد

در کل من نگفتم پاسخ بده و بازم می گم بهتره حال نظرت سلیقه یه خونده

و با تشکر از پست خوبت

لینکـ عکسـُـ کلیپُ بدهـ 
مـآهوآره اصولا زیـآد چرت و پرت نشون میدهـ (:
عشقم کـُـجا گفته 0_0 ؟
نگفتی ولی من جوآب دادم تـآ بفهمم این چرتُ پرتـآ رو از کُجات در اُوُردیـ:| 
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، mr.navid
بعضی وقتا تو منطق لباس پوشیدن ریحانا میمونم
ممنون
اسپما پاک شد
PISHY

*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، saba 3
(12-03-2015، 0:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 23:05)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 23:01)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 22:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 22:37)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس دادم
دوستم درد نکنه ولی اصلا از این دختره جلف ریحانه خوشم نمیاد اخه آبله کم مونده گونی بپوشه

شیطان پرستم که هست

شایعهـ هـآرو باور نکـُن ریحـآنـآ شیطان پرست نیس.. مدرکی هس ک بگه ریحـآنـآ شیطآن پرستهـ آخهـ ؟
عکس های مدرک هست

کلیپشو خودم دیدم

خود عشقتم گفته

و با تشکر از پست خوبت

لینکـ عکسـُـ کلیپُ بدهـ 
عشقم کـُـجا گفته 0_0 ؟

هه من نمیدونستم ماهوارهوهم لینک داره

ببین یعنی پی ام سی است خودش نشون داده از خودش در آورده

خدایا

مآهوآره لینکـ ندآرهـ خـآنم مهندِس
اگهـ دقتـ کردهـ بودی میدیـدی نوشتَم لینکـ عکسُ کلیپُ بدهـ
منم رآحت میتونَم بیـآم بگم کهـ تیلــُـور سویفت شیطـآن پرستهـ و عکسُ کلیپشـُ هم دیدَم و خودشَم گفتهـ..  4fvf
اگهـ ریحـآنآ شیطـآن پرستهـ پَس چرآ تو موزیکـ ویدئو What now یِ گردنبَند صلـیب گردنِش بود ؟ یا چرآ بـآید ی خالکوبیِ صلیب رو گردَنش دآشته بـآشهـ ؟ شیطآن پرستآ از این کـآرآ نمیکـُـنن..
 وقتی مَدرکیـ برآ ثـآبت کردَن حرفـآت ندآری پَس نحرفـ !..
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.navid
(12-03-2015، 9:25)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2015، 0:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2015، 23:05)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس های مدرک هست

کلیپشو خودم دیدم

خود عشقتم گفته

و با تشکر از پست خوبت

لینکـ عکسـُـ کلیپُ بدهـ 
عشقم کـُـجا گفته 0_0 ؟

هه من نمیدونستم ماهوارهوهم لینک داره

ببین یعنی پی ام سی است خودش نشون داده از خودش در آورده

خدایا

مآهوآره لینکـ ندآرهـ خـآنم مهندِس
اگهـ دقتـ کردهـ بودی میدیـدی نوشتَم لینکـ عکسُ کلیپُ بدهـ
منم رآحت میتونَم بیـآم بگم کهـ تیلــُـور سویفت شیطـآن پرستهـ و عکسُ کلیپشـُ هم دیدَم و خودشَم گفتهـ..  4fvf
اگهـ ریحـآنآ شیطـآن پرستهـ پَس چرآ تو موزیکـ ویدئو What now یِ گردنبَند صلـیب گردنِش بود ؟ یا چرآ بـآید ی خالکوبیِ صلیب رو گردَنش دآشته بـآشهـ ؟ شیطآن پرستآ از این کـآرآ نمیکـُـنن..
 وقتی مَدرکیـ برآ ثـآبت کردَن حرفـآت ندآری پَس نحرفـ !..
خانوم مهندس اگه رمان ببار بارون رو خونده باشی می دونی که سلیب نشانه شیطان پ رستیه هه
پاسخ
سلیب برعکس و وارونه نشانه ی شیطان پرستیه
رمان منبع معتبری نیست
بحث هم نکنین
اسپم ندید
ممنون
PISHY

*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، mr.navid
آگهی
وای این چیه پوشیده 25r30 25r30
خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن
واقعا دلم تنگیده بود براش
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart عکسهای جدید بابک جهانبخش با پسرش آرتا!!!
  عکسهای مورد علاقه تیلور در ایس*نای خودش+ یک عکس ادیت شده در مراسم vma از تیلور
  دمی لواتو در استودیو رادیویی Z100 در نیویورک سیتی
  عکسهای فریال
  لرد در فرودگاه لکس لس انجلس - 2 دسامبر
  ۳ دسامبر: تصاویر پری ادواردز در فرودگاه Heathrow لندن
  عکس های جدید سلنا در فرودگاه پاریس
  عکس های اجرای ریحانا در CHILE
  همه عکسهای بارانا از نوزادی تا حالا/دختر بنیامین/
  عکسهای شهرام شکوهی (برای من بهترینه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان