امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الکی مثلا من بابا دارم…

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الکی مثلا من بابا دارم… 1

طرف مسئول کاروان شهدا بود می‌گفت: پیکر شهدا رو واسه تشییع می‌بردن؛ نزدیک خرم آباد دیدم جلو یکی از تریلی ها شلوغ شده، اومدم جلو دیدم یه دختر ۱۴،۱۵ ساله جلو تریلی دراز کشیده، گفتم: چی شده؟ گفتن: هیچی این دختره اسم باباشو رو این تابوت ها دیده گفته تا بابامو نبینم نمیذارم رد شید بهش گفتم : صبر کن دو روز دیگه می‌رسه تهران معراج شهدا، برمیگردوننشون گفت: نه من حالیم نمیشه، من به دنیا نیومده بودم بابام شهید شده،باید بابامو ببینم تابوت هارو گذاشتم زمین پرچمو باز کردم یه کفن کوچولو درآوردم سه چهارتا تیکه استخوان دادم؛ هی میمالید به چشماش، هی می‌گفت بابا،بابا… دیدم این دختر داره جون میده گفتم: دیگه بسه عزیزم بذار برسونیم گفت: تورو خدا بذار یه خواهش بکنم؟ گفتم: بگو گفت: حالا که میخواید ببرید به من بگید استخوان دست بابام کدومه؟ همه مات و مبهوت مونده بودن که میخواد چیکار کنه این دختر اما… کاری کرد که زمین و زمانو به لرزه درآورد… استخوان دست باباشو دادم دستش؛ تا گرفت گذاشت رو سرش و گفت: “آرزو داشتم یه روز بابام دست بکشه رو سرم” .
پاسخ
 سپاس شده توسط نفیسه:-) ، | NEON DEMON | ، Black_Man ، Ƒαкє ѕмιƖє ، taran08 ، Volkan ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، PįŋK ĞįŘł ، ._NeGiX_. ، ❤уαѕαмιη❤ ، SaYe 124 ، خخخخ ، *_* ، عطرینا ، ᖇᗩᖺᗩ ، mobina va vanda ، fafa23 ، برادر مثبت ، S H A Y A N ، nanali ، ایلیاس ، reza-n ، ℜ. mti ، negin2000 ، Mehrab@n ، ★ASAL-GIRL★ ، spain ، Brooklyn Baby ، Solmaz1D ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، marry ، ایرانی اسلامی ، Navisa. ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، رخشی ، Rezamoti ، باران20 ، mr.destiny ، یاسی@_@ ، ຖēŞค๑໓ ، TurK WolF ، نفس گل ، ♥ فرشته 87♥ ، SABER ، sober ، آراگل ، Cute+Girl ، هدیه 20 ، ḲℑℳℐÅ ، σνєяɗσѕ ، TARA22 ، ρυяρℓє_ѕку ، ترنج 15 ، Medusa ، mohsenniceboy ، ستایش*** ، ✓SHINE AGAIN✓ ، M.AMIN13 ، آرشاااااااام ، || Mιѕѕ α.η.т ||
آگهی
cryingcryingcrying
چه کارا که با مردم نکرد اون جنگ لعنتی سرتاسر باخت
هراسهای بیهوده
تا بوده، همین بوده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://iraniangraphic.com/samples/larg_21449-4080628720.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط sevda0
SadSadSad
هی چی بگیم؟
منم بابام خیلی وقته رو سرم دست نکشیده!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط SaYe 124 ، reza-n
 ای وای امروز هرچی می خونم خونیه و غمگین ... Sad
دوستان : هم سپاس هم نظر لطفاً !res2
برادر مثبت یک .....
خب خب خب !نظرتونو راجع به جنسیت نفر قبلیتون بگین !شاید میگه دختره ولی پسره شایدم... Big Grin

بیاین سر بزنید !فک کنم یه چیزایی براگفتن دارین !تشکر
رمانتیک ومثلاً قشنگ !
بچه های عشق کره جنوبی وهرکی دوس داشت بیاد تو !
پاسخ
ما که دا ریم هیچ گلی به سرمون نمیزنه
انسان دشمن ان چیزی است که نمی فهمد Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ــــــراZAHRAزهـ
خدا بکشهــ اونایی که این طفل معصومو بی پدر کردن )):
[ اینم یه نوشیدنی خنک که تو تابستون میچسبه D: ]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
(25-02-2015، 13:14)لرد سیاه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که دا ریم هیچ گلی به سرمون نمیزنه

پس کی تورو اینقدی کرده؟
پاسخ
کاشی قدر نعمتامون رو بدونیم
پاسخ
قدر باباها را بدونیمcrying
پاسخ
(24-02-2015، 21:24)Volkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cryingcryingcrying
چه کارا که با مردم نکرد اون جنگ لعنتی سرتاسر باخت

اگه این جور باشه
قیام امام حسینم سراسر شکست بود
چون اخرش اهل بیت پیامبر غارت شد....
شیعیان امامم لذت ببرن

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خیلی خوشکله ... خدایا دوست دارم:-[
  دوست دارم خیلیا بدونن.....
  تا خدا را دارم چرا به امام متوسل شوم؟
  بیـــــــــــــــــــــــــــــــــــا کارت دارم !!!!!!!!!!!!!!!
Smile نه میلی به نماز دارم و نه اشتیاقی به قرآن چه کنم؟!
  خدایـــا دوسـتـَــت دارم .... بـه همیـن سادگـی
  حجاب چیه بابا ... دلت پاک باشه
  "الکی خوش ها " بخوانند !!
  الکی مثلا بعضیها منظر امام زمانن
  خـدایــا دوسـتـت دارم ...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان