امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تایید دوستی نایل و ملیسا! - وان دایرکشن -

تایید دوستی نایل و ملیسا!  - وان دایرکشن - 1

این کامنتو خود ملیسا تو اینستاش گذاشته.ترجمه:فقط برای اینکه همه چیو واس همه روشن کنم,درحال حاضر من و نایل همو میبینیم.لطفا خوشحال باشیدما باهم خوشحالیم و امیدوارم این همه چیو دورتر کنه(منظورش تهدیدا و فشاست!)لطفا نقد و انتقادا رو تموم کنید !
 همون فنی که از نایل و ملیسا تو هتل عکس گرفته بود فرستاده.ترجمه:بله.وقتی که ما بیرون رفتیم نایل دستشو دور اون انداخته بود و با موهاش بازی میکرد(موهای ملیسا)واقعا خیلی بامزه بود.تو چند دقیقه داشتن همو میبوسیدن.میز بغلی خیلی ساکت شد(دوستای نایل)و بعد شروع کردن به دست زدن:|نایل سازدهنیشم با خودش داشت و هرازگاهی میزدش.(harmonica به سازی که شبیه سنتور باشه هم میگن) علاوه بر اینا ملیسا یه جای دیگه هم کامنت گذاشته بود که من و نایل باهم رابطه داریم و الان نایل چیزی دراین باره نمیفرسته چون منظر یه زمان مناسبیم.  بعد از همه ی اینا خیلی از دایرکشنرا تو نت بی احترامی خودشونو نسبت به ملیسا نشون دادن و حتی اونو تهدید به مرگ هم کردن  
?...................پ.نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خب .. واقعا نمیدونم چی باید بگم .. امیدوارم که لیاقت هم رو داشته باشن . تنها چیزیه که به عنوان طرفدار حق گفتنشو دارم.دوارم اون دایرکشنر نما هایی که نایل و ول کردن ، تهدید کردن یا همین بلا رو سر ملیسا آوردن دست از کار بچه گونه ی خودشون بردارن و جایگاه خودشون بفهمند . چون در هر صورت نایل با اونا ازدواج نمیکنه. اوناییکه هم که میگن ملیسا زشته ، اتفاقا اون قیافه با نمک و جذابی داره ، حتما قرار نیست دوست دخترش حوری باشه Smile ! خوشبخت شن ایشالا . مث همون آرزویی که برای پری و النور و سوفیا دارم !

توجه عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکس دختره

پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، ❤уαѕαмιη❤ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Mαяѕє ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، باران20 ، narges 021 ، AعطریناA
آگهی
اینم عکسش دماغش یه جوریه ._.

.__. هیییممم ..

به هم نمیان |-:

چی بگم آخه
فقط میگم ناراحتم ولی اگه نایل دوسش داره=( امیدوارم خوش بخت بشن
=(((((((((((
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، ❤уαѕαмιη❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم عضو وان دایرکشن رو بیشتر دوس داری ؟
Heart آپارتمان وان دی ها(داستان درباره وان دایرکشن)
  فن فیکشن "خاطرات مـُـرده نـآیل" وان دایرکشن (خیلی غم انگیزه)
Heart رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن
Star فکت های وان دایرکشن
Music با کدوم آهنگ وان دایرکشن تو عروسیتون می رقصید ؟ ( + کیس آیفون نایل ♥ )
  همکاری سلنا و نایل هوران در آلبوم تازه جولیا مایکلز
  کیتی پری اخیرا در مصاحبه ای که داشته از نایل هوران صحبت کرده!
Heart قسمت4 فن فیکشن وان دایرکشن ور شکسته میشود؟؟!!
  تاریخ انتشار آلبوم جدید سلنا گومز، دمی لواتو، آریانا گرنده، جاستین بیبر و وان دایرکشن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان