امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسی : بدنم مثل سابق جواب نمی دهد!

مسی : بدنم مثل سابق جواب نمی دهد! 1

مسی در سال جدید میلادی به یکباره اوج گرفت و گلزنی های متوالی خود را شروع کرد. بی شک او نقش مهمی در کسب یازده برد پی در پی بارسا پس از شکست در مقابل سوسیداد ایفا کرده است.

مسی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" پس از شکست مقابل سوسیداد، یک تغییر محسوس در تیم ایجاد شد.تلاش و پشتکار بازیکنان و نیز انگیزه ها بالاتر رفت.حالا با انگیزه ای دو چندان وارد زمین می شویم و از همان ابتدا حریف را تحت فشار می گذاریم. بازیکنان باهم متحدتر شده اند و پس از شکست مقابل سوسیداد، تصمیم گرفتیم تا اوضاع را به نفع خودمان تغییر دهیم."

مسی در مورد شیوه کنونی بازی بارسا گفت:" در حال حاضر از دو شیوه متفاوت و بصورت همزمان در بازی ها استفاده می کنیم. با توجه به داشتن مهاجمان سرعتی، می توانیم به راحتی ضد حمله بزنیم و از فضاهای خالی حریفان استفاده ببریم و از سویی دیگر نیز همان شیوه همیشگی بارسلونا را در زمین به اجرا می گذاریم. حفط مالکیت توپ و زمین."

مسی در مورد شرایط بدنی خود گفت:" من 27 سال دارم. سابق بر این می توانستم داخل زمین هرکاری دلم بخواهد انجام دهم؛ بدون اینکه از لحاظ فیزیکی با مشکلی مواجه شوم اما حالا اوضاع تغییر کرده و بدنم دیگر مثل سابق جواب نمی دهد. حالا بیشتر استراحت می کنم و روی وضعیت غذایی خودم نیز کنترل بیشتری دارم ."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسی : بدنم مثل سابق جواب نمی دهد! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  تحلیل سرمربی سابق الوحده از دیدار با پرسپولیس در آسیا
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  شباهت باورنکردنی مسی و سرمربی سابق اسپانیا(عکس)
  دبیر سابق دوچرخه سواری: استعفا دادم تا شریک تصمیمات اشتباه نباشم
  مجتبی ابراهیمی: فدراسیون سابق توجهی به مربیان کشتی نداشت
  جواب شاعرانه شاغلام به ادعای عجیب فتح‌الله‌زاده
  بستری شدن رییس سابق فدراسیون کشتی در ICU بدلیل کرونا
  محرمی: کریمی جواب تتلو را می‌داد گُنده می‌شد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان