امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی امروز من 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی امروز 2
دوستان سوتی همش خنده دار نیست می تونه آدم رو ب گریه هم بندازه مثل سوتی امتحان زبانSadSadSadSadSadSadSadSadSad

سوتی کلاس ریاضی
سلام به همه از داداشا تا خواهرا امروز زنگ آخر کلاس ریاضی بودیم تقریبا ساعت ۱۲ بود که دبیرمون داشت در مورد توان سوال می کرد ازمون
منم یه سوال از دبیرمون پرسیدم گوش داد ولی مثل این که با ک*ن* داشتم حرف می زدم صورتشو برگردوند سوال بنویسه که من با صدای متوسط گفتم واق واقBig Grin کله کلاس ریخت بهم همه از خنده روده بر شده بودن دبیرمونم اومد گفت متین..! بعد یکی خوابوند زیر گوشم بعدشم آخر کلاس منو بفرستاد به اتاق دفتر اونجام یه مورد انظباتی برام نوشتنTongue
یه چیز دیگم هست همون سوالی که هنگام شیرین کاری من داد من و ۲ تا از دوستام حلش کردیم که به هر ۳ مون مثبت داد
ولی تا آخر کلاسمون هی می خندیدن بچه هاExclamation
حالا برای جبران مورد انظباتیم یه سپاس بده
................................................................................​................................................................................​...........
سوتی معلم زبان
سیلام دوبارهBig Grin
معلم زبانمون سره کلاه چندتا سوال داد تا حل کنیم یکی از سوالاتش در هم پیچیده بود من حالیم نشد باید چیکار کنیم رفتم نشون معلم بدم که تموم کردم همونجا از روی دست دوستم ۴ تا عدد بود نوشتم معلممونم گفت: اون سوال رو باید توضیح بدی منم گفتم خوب توضیح می دم گفت پس توضیح بده گفتم هیچی دیگه چشمت رو یکم اینور اونور می کنی و از رو دست دوستت می نویسیBig Grin و یک منفی مادام العمر برام گذاشتcrying
................................................................................​................................................................................​...........
سوتی پیتذا فروشی
آقا خانوم من و ۳ تا از دوستام رفته بودیم پیتذا فروشی البته شب رفتیم بعد از افطار و دلیل اصلی اینکه رفتیم واسه چند تا دختر بود اونم نه برای منAngryExclamation برای یکی از دوستام اونجا نشسته بودیم و ۲ تا پیتذا مخصوص سفارش داده بودیم یکی از دوستام گفت متین روم نمی شه بگم من دوست دارم با پیتذا سس سفید بخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم گفتم آخه سس سفید واسه غذاهایه سرد می شه!!!!!
گفت آخه من دوست دارم
گفتم باشه...
-آقا می شه ۴ تا سس سفید برای پیتذا برامون بیاری
-داش سس سفید برای غذاهایه سرده
-خب مام مشکلی نداریم وایمیستیم تا سرد شهBig GrinBig Grin
البته اونجا یه حال دیگه ای داد چون هرکی تو رستوران بود زد زیر خنده حتی دخترام!!!!!!
دوباره بگم من واسه دخترا نرفتم واسه دوستم بودExclamationExclamation
سوتی امتحان زبان
و باز هم سلام ب همه سوتی،دوستان عزیزSmile
آقا خانوم این سوتی ک می خوام براتون بنویسم مربوط می شه ب امتحان زبان انگلیسی دیروز!
سوالا رو تموم کرده بودم همش رو ی سوال مونده بود!
اون سوالم این بود ک: اسم 4نفر رو بنویسید و کارهایی رو ک در روز انجام می دهند  بنویسید!
منم 3 تاش رو پر کردم ولی سوال طوری بود ک باید هم واسه صبح،هم واسه ظهر و هم واسه ی شب می نوشتی برا هرکدوم از اون 4 نفر جداگانه!
3تا رو ک پر کرده بودم نفر 4رمم اسم ی دهتر نوشتم(البته همینطوری اومد تو ذهنم گفتم بزار یکیشم دختر باشه) برا صبح دختره نوشتم Watch Persian Toon برا ظهرش گیر کرده بودم خدا چی بنویسم چی ننویسم!
آخه بالاییا چرت و پرت زیاد نوشته بودم هرچی می خواستم بنویسم تکراری می شدUndecided
دیگ نمی دونم چی شد ب ذهنم رسید نوشتم go outside with me واسه شبشم نوشتم play video game!
تموم کردم و رفتم برگمو دادم دست مراقب ک همون لحضه از اداره آموزش و پرورش برا بازدید اومده بودن!!!!!!
منم برگمو دادم!بازرسم اومد برگمو نگا کرد و این قیافه رو گرفت ب خودش:coolSadدقیقا همین شکلی بودا)
برگمو ی نگا کرد دیدم چشش اینطوری شد:N56::N56:
گفتم:چیزی شده؟
گفت:go outside with کی؟
منم بگفتم:بخدا هیچی ب ذهنم نمی رسید این و نوشتمBlush(خودمو مضلوم کردم!)
دستمو گرف همراه با برگه منو برد دفتر پیش دبیر زبان گفت:شما ب دانش آموزاتون این جمله هارو یاد می دین؟؟؟؟
منم هی می گفتم:بابا بقرآن جمله ب مغزم نمی رسید....
دیگ بعد از کلی جر و بحث تصمیم گرفته شد 5 نمره از امتحان زبانم کم کننSadSad
2 نمرم از انضباتمcryingcryingSadSad(البته ک*ش* گفتن)Big GrinBig GrinBig Grin
اما بدتر از همه اینا اینه ک دبیر زبانم تا قیامت می خواد با دستاش منو بکشه:hlp:

حالا منم هرچی فکر می کنم می بینم واقعا اینجا ایرانهIdeaIdeaBig Grin
بخدا گناه دارم منSadSadSadSad
سوتی موHeart
وای وای سلام ب همه
اول بگم ک کسایی ک منو می شناسن می دونن ک من روانی موی دخترم!(چیکار کنم دست خودم نیست موی دختر دوس دارمBlush)
با یکی از بهترین دوستام مصطفی خیابون بودیم ک ی دختر خوشگل و ناناس اومد جلومونم ولی دختر ک دختر نبود دخترررررر بودا ی موی درازی داشت دقیقا تا روی کمرش دقیقا!157f
منم ک روانی موم البته ن هر موییا موهای قهوه ای رنگ رو زیاد دوس دارم مخصوصا قهوه ای کم رنگHeartHeartHeartHeart
موهای دخترم قهوه ای کم رنگ بود البته ی رنگ خوشرنگ ترش حالا من نمی دونم می ش چ رنگی.....بگذریم
من و دوستم دنبال دختره بودیم ک من بدجور کفی موهای دختره شدم می خواستم موهاشو باقیچی بزنم ببرم برا خودم تو خونه باهاش بازی کنمp332p332p332
منم دلو زدم ب دریا یکم از پشت دستم و آروم انداختم تو موهای دختره و باهاش بازی کردمBig GrinBig GrinTongue
دختره فهمیدConfused
گفت: عوضی مرض داری؟؟
گفتم: ن کت و شلوار دارم(آخه اسم لباس محلی منطقه اورامان اسمش مرزه)
گفت: خفه شو بی شوورSad
منم هیچی نگفتم و یکم فاصله گرفتمRolleyesRolleyes
رفت تو ی شاه کوچه(دختره)منم ب دنبالش راه افتادم تو کوچه نسبتا خلوت بود!
منم خون جلو چشام رو گرفته بود موهای دختره باد بهش می خورد منم شهوتی می شدم بدبخت می شدم واس ی تار موش:84::84::84:157f157f157f:29dz:
رفتیم پشت دختره با دوستم دختره ی نگاه کرد ولی هیچی نگفتBig Grin
منم زود رفتم موهاشو گرفتم و کشیدم البته ن جوری ک دردش بیاد ی جور خیلی رمانتیکHeartHeartHeart
وایییییییییییییییییی ک چ حالی داشتHeartHeartHeartHeartHeartpoupou
دختره برگشت گفت:آشغال عوضی ک*ن* ج*د* ی بی خوانواده نکن سگ وحشی
منم با هرچی توان داشتم فرار کردم ولی انقد حال داد ک نگوووووووووووووووووووووووووHeartHeartBig GrinTongueTongueBig Grin
از این ب بعد تصمیم گرفتم دختر مو دراز دیدم موهاشو قیچی کنم برا خودم بر دارمBig GrinBig Grin
................................................................................​........................................
سوتی کلاس دینیSmile
سلامی دوبارهBig Grin
دوستان من 2 ماهه ک دیابت گرفتم!چ کنیم دیگ قندمون ثبات ندارهSmileو تبدیل شدم ب گیاه خوارBig Grin
بعد بخاطر دیابت می تونم سرکلاس چیز میز بخورم چون اگ نخورم و قندم بیاد پایین بیهوش میوفتم یا شایدم برم کما!
زنگ اول بود معلم دینی داشت درس می داد ک من کاهو و کلم و اسفناج و خیار و گوجه و کلا ی سالاد!منم حوصله تمیز بازی و اینا نداشتم ک چنگال درارمو مرتب سالاد بخورم همینطوری سرم رو کردم تو سالاد و می خوردم ک ی دفعه سرمو آوردم بالا و ی بع بع کردمBig Grin گفتم :بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــع
کلا کلاس رفت هوا حتی معلم دینیمون زد زیر خنده گفت : تو ک اونو می خوری دیگ چرا بع بع می کنی؟؟؟؟
گفتم : اینطوری بیشتر حال می ده !
دیگ کنجدم داشتم پاشدم ب تمام کلاس از جمله معلمم ی قاشق کنجد ب همه دادم کل کلاس بجا درس در حال خوردن بودیمBig Grin
ولی اگ خوده شمام اونجا بودید روده بر می شدیدBig Grin
................................................................................​................................................................................​....................................................................
سوتی کلاس ریاضی2
سلومBig Grin
دوستان امروز 4 شنبه 7/11/93(تاریخ زدم ک امروز نشه هر روز:d) زنگ آخر ریاضی داشتیم و دبیرمون داشت درس می داد منم ی فندک با خودم برده بودم مدرسه واسه بازیTongue ی 10،15 دقیقه مونده بود زنگ و بزنن و بریم خونه، ک من شیطونیم گل کرد و کاغذ آوردم و آتیشش زدم وای خدا زیر نیمکت کلا شده بود آتیش اصلا حواسم نبود ک نایلونم زیر میز بود ی دود سیاه غلیظ از زیر میز بیرون اومد دوستم داد زد آتیش و پرید هوا در رفت همه دوستام در رفتن بیرون از کلاس(کل زیر نیمکت آتیش گرفته بودا) معلممون مثل اسب رفت کپسول چی بش می گن ک آتیش رو خاموش می کنه؟اونو آورد و افتاد ب جون آتیش دیگ زنگمون تموم شد و حوصلمون سر نرفتBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، تیلور خوشگله ، parisa16 ، noosha joon ، سفیدبرفی قرن21 ، خخخخ ، mahdi1441 ، ✘ คl๏ภє ✘ ، キム尺刀ム乙 ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، hamid ♥ ، BlAcK dAy ، یه تک ستاره ، Mahish ، ♥ سارا ♥ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، دختر شاعر ، Ayda khoshgele ، ♥♥خشگل خانوم♥♥ ، HediVampire ، سانا50 ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، سینابختیاری ، یلدا عبدی ، asal.hz ، mahdi f.m ، mahdi207 ، Meteorite ، دخترشیطون ، حقوقدان انجمن ، نفس. ، hanie directioner ، آیلی جوون ، پانته آ222 ، eagle2 ، جیگیل ، پریسیما ، سعاد جون ، کابوس عشق ، چمچم ، taran08 ، باران20 ، Directioner_kimia ، Mo Bin ، narika ، عذرا 79 ، Nυмв ، Lee Min Hoo ، ຖēŞค๑໓ ، RTEMIS@ ، kaveh47 ، esiesi ، sev sevil ، saba 3 ، **zeinab** ، سوزان 14 ، paransas ، M.matin ، بووووق ، fafa23 ، pink girl45 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، First Star ، االنا ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، عطرینا ، سارا خوجله ، Sadaf 2014 ، یزدان شیر ، ᖇᗩᖺᗩ ، Sara2014 ، | NEON DEMON | ، آوید°°° ، Elena79 ، Alisaa ، REYHAN75 ، امیر خفن ، نازنین زیودار ، Razieh.M ، yavar99 ، Neda bidel ، فره ناز ، جيمزباند ، ღSηow Princessღ ، ☮PrIηCEsS♛ ، zahra160 ، _єяяσя_ ، amirfg ، محسن پلنگ ، nanali ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، eɴιɢмαтιc ، Ֆℋ£¥∂α ، ناز خوشگله ، narges 021 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، brave3 ، "تنها" ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، Modern Thinking ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، اسما جووون ، marjan00 ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، shima1678 ، *رونيكا* ، فرشته 250 ، آوا 2014 ، girl of chaos ، Silver Sun ، خوشتیپ انجمن ، D.I.Z.E.R.E ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، spain ، رونیتا ، Cigarettes.at.daybreak ، ✘v!☻lent girl✘ ، Aesthetic ، تیک تاک13 ، مملی2013 ، rezaak ، ♫♫ nesa ♫♫ ، Spell † ، ★ASAL-GIRL★ ، tina.m ، sevda0 ، (^_^)Negar Styles ، ark ، دختر دل شکسته ، Solmaz1D ، اقیانوس اشک ها ، FaTy^_^ ، خانومي ، آویـــســا ، دیوونم میفهمی ؟ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ارش خان ، نفیسه:-) ، Mahshid80 ، daazlings ، alireza-7 ، lovein ، myitaly ، طهورا..نچ ، aliF5 ، سلنا جوووووووووووووووووون ، ARTIN... ، none ، ×nasim× ، نرگس 01 ، オスイン ، Parisa 78 ، ممدو1 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، eri 5 ، mr.destiny ، kian007 ، خدای فوتبال 6 ، spark T ، هلیا78 ، mahali ، +K!nd~G!Яl+ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، عشق سلنا ، پرهام 15 ، sara006
آگهی
حقت بود اخراجت کنن
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، "K!nd~G!Яl" ، ابزا ، کابوس عشق ، pardis! ، tootem ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، narges 021 ، "تنها" ، رونیتا ، sevda0
مثلا خواهرمیExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط تیلور خوشگله ، کابوس عشق ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، "تنها" ، Silver Sun ، رونیتا ، myitaly
نمیدم
بی انضباط
کسی به ادم بی انضباط سپاس نمیده
خدا حافظ همه دوستان رفتم دیگه اینجا بی حسه بی رنگه و بی روح
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، کابوس عشق ، ♥ فرشته 87♥ ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، "تنها"
خوبت بشهBig Grinشوخی کردم.گناه داری.Tongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوتی امروز من 1 1
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، mahdi1441 ، کابوس عشق ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، "تنها"
اسکل!
از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …
سوتی امروز من 1 1

پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، کابوس عشق ، ★♕NIGHT STAR♕★
آگهی
عاشق سرکار گذاشتن معلمام ولی از اونجایی که خرخوون کلاسم هیچ وقت جرئتشو نداشتم
.
.
.
سپاسرو دادم با افتخار...:cool:
پاسخ
(12-04-2014، 13:14)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا خواهرمیExclamation

خوب هرچی وقتی اینقد بی ادبی باید اخراج شی تا دیگ از این غلطا نکنی
پاسخ
 سپاس شده توسط کابوس عشق ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، | NEON DEMON | ، رونیتا
اییییییول 
خیلی باحالیBig GrinBig GrinBig Grinخوشم اومداینم سپاس تقدیم ب یوووBig Grin

ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻔﺖ : ﺯﻧﺪﮔﯿــــــﻤﯽ …

ﻭﻗﺘﯽ ﺭﻓﺖ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﮕﻪ ﻣﻦ ﺯﻧﺪﮔﯿــــﺖ ﻧﺒﻮﺩﻡ ؟
ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : ﺁﺩﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻋﺸــــﻘﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔــــﯿﺶ ﺑﮕﺬﺭ
ﻩ !
پاسخ
خب جواب سوالم رو می داد تا منم این کارو نکنم تازه یه بار دیگم کلاس همین دبیرمون به دلیل تقلید قیافش بیرونم کرد!
ولی دیگه هیچ کلاسی بیرون نشدم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، نفس. ، کابوس عشق ، "تنها" ، Silver Sun ، myitaly

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
Big Grin خاطرات امروز من = طنز و باحال
Tongue ببین امروز عدد شانست چیه
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  اگه امروز روز اول مدرسه بود و الان زنگ اول چیکار میکردین؟؟؟
  سوتی هاتونو لو بدین خخخ
  دختران شایسته ایرانی از قدیم تا به امروز..............
  نگین تجارت امروز
  سوتی امروز من 2(دوستان این یکیش با بدبختی شرو شد!
  سوتی + 18!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان