امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرنوشت عجیب دختر جنگلی!!!(نیای ضرر کردی)

به گزارش پرداد به نقل از ساندی تایمز: "مارینا چپ من" نام دختری است که در در دهه 50 میلادی و در حالی که فقط 5 ساله بود توسط آدم ربایان ربوده شد و بعد از مدتی در جنگلها رها شد.
وی مدت 5 سال همانند تارزان در کلونی میمونهای کاپوچین زندگی میکرد. او از میمونها یاد گرفت چطور با دست خالی شکار کند. در تمام این مدت از چیزهایی مثل میوه جات و پرندگان و خرگوشها تغذیه کرده است
سرنوشت عجیب دختر جنگلی!!!(نیای ضرر کردی) 1
دختر او ونسا جیمز در مصاحبه اش با ساندی تایمز گفته است: او به خوبی آموخته بود که چگونه از خود مراقبت کند او تنها یک بار به خاطر خوردن تمشک سمی به سختی بیمار شد.

زندگی جنگلی وی زمانی پایان یافت که یک سری شکارچی او را در جنگل یافته و یک خانه فساد در شهری نزدیکی مکانی که او را یافتند فروختند. او در آنجا مرتبا شکنجه میشد و مورد آزار و اذیت قرار میگرفت . خیلی زود از آن مکان گریخت و توسط یک خانواده کلمبیایی به فرزندی قبول شد .آنها نام "مارینا لوز" را برای او برگزیدند و زمانیکه بیست ساله شد به بریتانیا مهاجرت کرد. وی که حالا "مارینا" نام دارد درآن جا با جوانی به نام "جان چپ من" آشنا شد و بعدها این دو باهم ازدواج کردند.

"مارینا" و "جان" اکنون دو فرزند دارند. او همچنان عادتهای عجیب و غریبش را حفظ کرده است .یکی از فرزندانش میگوید ما وقتی غذا بخواهیم باید با سر و صدا مادرمان را متوجه کنیم . همه همکلاسان ما چون مادرم زنی عجیب است او را دوست دارند. او هنوز اخلاقهای بچه گانه اش را حفظ کرده است.

او به کمک دختر بزرگش قصد دارد زندگی خود را به صورت یک کتاب منتشر کند.یک تهیه کننده تلویزیونی نیز قرار است داستان زندگی این زن را مقابل دوربین ببرد.

نظر و سپاس هرگز نشه فراموشTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط maede_y2 ، emo♥girl ، سورنا فاول ، Aryan 1380 ، bi kas ، غروب ، دختر شاعر ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Ayria ، Apathetic ، яê¥нαñê ، Albert wesker ، giti20 ، "K!nd~G!Яl" ، ★☆❤❤❤angel_love❤❤❤★☆ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Nazanin501 ، MissLone ، ƝeGaЯ ، پریناز20 ، NASIM.BH ، tara89 ، b.boy crazy.p ، هیوا1 ، shadi shekari ، amir.beigi ، noora91 ، fatiiiiiii ، ferya ، blom ، fefe ، ωøŁƒ ، parisa16 ، M0HSEN2 ، hamed_Jon ، علی جوکر ، عاطفه70 ، pegah2000* ، .maryam. ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، *Armila*
آگهی
خیلی عالیه آفرین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرنوشت عجیب دختر جنگلی!!!(نیای ضرر کردی) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، Apathetic
مرسیSleepy
خداوندا
آنکه در تنهاترین تنهایی ام تنهای تنهایم گذاشت
در تنهاترین تنها یی اش تنهای تنهایش مگذار
cryingcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/h6zp7xz02sjitbm78.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، Apathetic ، پریناز20
ممنون زیبا بود
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012 ، Apathetic
وایـــــــــــــــــــــ
چه قد اسپـــــــــــم

بابا خب سپاس بدید به جای مرسیو...
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrasa2012
ای کاش ضرر میکردم.(شوخی کردم)
مرسیHeart
پاسخ
آگهی
جالب بود+سپاس
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
ممنون عزيزم.Heart
پاسخ
خواش میکنم دوستان خوبمHeartHeart
و ممنون از نظر های قشنگتونBig GrinHeartBlushBlush
لطفا اینقدر اسپم ندید برای من همون 3پاس کافیهTongueTongueWinkWinkAngelAngelBig GrinBig GrinHeartHeart
پاسخ
ممنونم خیلی باحال بود Wink

راستی یکی به من بگه چه طور می تونم توی پروفایلم علاقه هامو بنویسم همون جایی که همه می نیسن ترو خداUndecided
خدایا ما رو بخاطر سیب از بهشت پرت کردی بیرون
بخاطر نارگیلی هم که از بالای درخت افتاده روی سرمون ما رو بی هوش می کنی
بخاطر انگور ما رو می فرستی جهنم
فکر کنم با این میوه هات خیلی مشکل داریUndecidedHuh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان