امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مباحث مربوط به کارکرد گالری عکس فلش خور

سلام.
خیر.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط Albert wesker ، نانا☀2012
آگهی
سلام چجوري عكس برا عنوانم بزارم؟
 سپاس شده توسط Apathetic
برای کدوم عنوان؟

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Apathetic
فکر کنم منظورش آواتاره .. Angel
 سپاس شده توسط SABER ، Apathetic ، ..WonDerfull..
(27-10-2012، 15:00)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

گالری عکس فلش خور به آدرس زیر به طور آزمایشی آغاز به کار کرده است.

گالری عکس فلش خور
http://www.flashkhor.com/gallery/

اگر در لینک بالا زبان پارسی نیومد از لینک زیر استفاده کنید:
http://flashkhor.com/gallery/index.php?lang=persian

در این موضوع نظرات و مباحثی که در مورد گالری عکس دارید مطرح کنید.

با سپاس. Smile
تیم مدیریت فلش خور.

اول از همه نیاز است عضو سایت فلش خور باشید اگر نیستید عضو شوید.
آموزش کار با گالری عکس:
ابتدا وارد قسمت زیر شوید:
ساخت آلبوم-> ساخت یا مرتب کردن آلبوم های من

حال یک دسته بندی را اتخاب کنید و روی دکمه آلبوم جدید کلیک کنید و بعد از وارد کردن عنوان مورد نظر دکمه تایید را بزنید.

حالا به قسمت ارسال فایل که در نوار منوی بالا است رفته و با انتخاب آلبوم مورد نظرتون فایل ها رو آپلود کنید(با زدن دکمه browse).

بعد از آپلود کردن هر تعداد فایل مورد نظرتون روی دکمه ادامه کلیک کنید.

در این قیمت باید مشخصات عکس هایی که وارد کردید را بنویسید.

پر کردن قسمت عنوان و توضیحات اختیاری است و می توانید پر نکنید...

توجه مهم:
در پر کردن مشخصات عکس قسمت های عنوان و توضیحات به بسیار با ارزش هستند و تاثیر خیلی زیاد روی بازدید بیش تر و دیده شدن بیش تر عکس های شما توسط بازدید کنندگان دارند.

با سلام!
وقتی من این کار هارو انجام دادم یا قبول نمیکنه یا یک ارور میده که هی پشت سر هم تکرار میشه حتی اگه ببندیشم ارور میده و من مجبورم کامپیوترمو ریستارت کنم!!!مشکل از چیه؟
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Apathetic ، SABER
نقل قول: با سلام!
وقتی من این کار هارو انجام دادم یا قبول نمیکنه یا یک ارور میده که هی پشت سر هم تکرار میشه حتی اگه ببندیشم ارور میده و من مجبورم کامپیوترمو ریستارت کنم!!!مشکل از چیه؟
سلام.
متن خطا چیه؟

در ضمن شما می تونید در صفحه آپلود عکس ها روش آپلود رو از منوی کرکره ای تغییر بدید و به حالت ساده در بیارید.

سپاس شده توسط ..WonDerfull.. ، Albert wesker
آگهی
(06-12-2012، 22:21)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: با سلام!
سلام.
متن خطا چیه؟

در ضمن شما می تونید در صفحه آپلود عکس ها روش آپلود رو از منوی کرکره ای تغییر بدید و به حالت ساده در بیارید.

مشکل بر طرف شد!!!!مشکل از مرورگرم بود با اینترنت اکسپلودر رفتم ولی ارور میداد با مرورگر های دیگه مثل فایر فاکس و کروم رفتم درست شد!!!!!!
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط SABER
مرسی از راهنماییتون
مباحث مربوط به کارکرد گالری عکس فلش خور 4
خب حالا اگه ما آلبوم بزاريم چه فايده اي داره؟Undecided
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
ممنون واقعا خیلی خوبه
**جرج آلن: اگر كسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با كلماتي كه ناگفته مي‌مانند، مي‌شكنند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان