امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گوتسه : نه من به سطح مسی می‌رسم نه هیچ بازیکن دیگری!

گوتسه : نه من به سطح مسی می‌رسم نه هیچ بازیکن دیگری! 1

هافبک تهاجمی تیم فوتبال بایرن مونیخ اعتراف کرد که بازی در سطح همتای آرژانتینی‌اش در بارسلونا رؤیای اوست اما می‌داند که هرگز به او نخواهد رسید.

به گزارش شفقنا ورزشی، ماریو گوتسه می‌گوید تقریباً برای هر بازیکنی در دنیای فوتبال رسیدن به سطحی که لیونل مسی در آن بازی می‌کند، غیرممکن است. از زمان فینال جام جهانی 2014 که در آن یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان به گوتسه گفت به دنیا نشان دهد که بهتر از مسی است، مقایسه‌‌های فراوانی میان این دو بازیکن صورت گرفته است.

گوتسه در فینال جام جهانی 2014 عملکرد بهتر از همتای 27 ساله خود داشت و با به ثمر رساندن تنها گل بازی مسبب قهرمانی‌ ژرمن‌ها شد اما او می‌گوید هنوز هم سطح مسی نیست، چرا که ستاره بارسلونا یک سر و گردن از دیگر ستاره‌های دنیای فوتبال بالاتر است.

او در گفت‌وگو با نشریه بیلد آلمان اظهار داشت: مسی در تمام دوران بازیگری‌اش در بارسلونا نشان داده است که در سطحی دیگر بازی می‌کند. شما واقعاً نمی‌توانید مرا با مسی مقایسه کنید. مسی چیزهای فراوانی کسب کرده است و آن قدر خوش درخشیده است که رسیدن به او برای هیچ یک از بازیکنان دنیای فوتبال ممکن نیست. مسی یک بازیکن خاص است، یک بازیکن حیرت‌آور.

گوتسه افزود: گاهی اوقات حرف‌های یواخیم لو را به من یادآوری می‌کنند اما خودم فکر می‌کنم که لو آن حرف‌ها را برای انگیزه دادن به من زد و به هدفش هم رسید.

هافبک تهاجمی باواریایی‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا کار کردن با پپ گواردیولا می‌تواند سبب شود که او به سطح لیونل مسی برسد، عنوان کرد: اگر پپ بتواند چنین کاری انجام دهد فوق‌العاده می‌شود اما همان طور که گفتم مسی سطح بازی‌اش به طرز باورنکردنی بالاست. شاید هراز چند گاهی بشود به مسی نزدیک شد اما پابه‌پای او بازی کردن در دراز مدت کار بسیار مشکلی است. با این حال من تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

گوتسه 22 ساله در این فصل در 19 بازی که برای بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا به میدان رفته، هفت گل به ثمر رسانده است اما از ماه دسامبر سال گذشته که در پیروزی 3 بر صفر باواریایی‌ها برابر زسکامسکو در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرد دیگر نتوانسته است دروازه‌ حریفان را باز کند.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوتسه : نه من به سطح مسی می‌رسم نه هیچ بازیکن دیگری! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Nazanin♥Xavi ، Mr.Unnamed
آگهی
آخه اصن در حد مسی نی که بخواد بهش برسه
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
شاه مسی تکه.همه میدونن اینو.ولی گوتزه جرئت کرد و اینو گف.دوتاشونو دوس دارم.Heart.

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

گوتسه : نه من به سطح مسی می‌رسم نه هیچ بازیکن دیگری! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خط قرمز عنایتی روی چهار بازیکن هوادار
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  این همه بازیکن خوب، فقط برای یک پستِ تیم ملی!
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  هجومی‌ترین ترکیب فصل پرسپولیس؛ حمله با ۶ بازیکن!
  خداحافظی غیرمنتظره بازیکن مطرح تیم ملی والیبال
Clocket خودزنی عجیب گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ ایران/ آینده‌ات را نجات بده!
  آزمون بهترین بازیکن زنیت شد
  دستور فوری کمیته انضباطی برای محرومیت دو بازیکن.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان