امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پپسی چیست وای بر ما .........

پپسی چیست وای بر ما ......... 1

برای نوشابه ی پپسی باید دقت بیشتری خرج داد . پپسی مخفف جمله ی انگلیسی :

Pay Every Penny to Save Israel

هر پنی را برای بقای اسرائیل بپردازید .

خب در كشوری مسلمان ، ما نوشابه های پپسی را می نوشیم بی خبر از اینكه ریال به ریال آن تبدیل به گلوله هایی می شود كه در سینه كودكان ، برادران و خواهرانمان در فلسطین می نشیند و نه تنها اینگونه است بلكه دشمن خود را تقویت می كنیم .
مواردی كه در رد سخن من مطرح می شود این است كه اینها ساخت اسرائیل نیستند در همین ایران خودمان در مشهدالرضای خودمان تولید میشود !
جواب : اگر توجه كنیم روی همین نوشابه ها نوشته شده تحت لیسانس كوكا و یا پپسی یعنی فرمول ، مواد اولیه را از شركت اصلی میگیرند و در ازای اینها قرار دادی منعقد می شود و پولی به طرف حساب داده می شود .

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
 سپاس شده توسط .ali. ، I.R.IRAN ، (nasim) ، j0oj0o ، coralin ، FARID.SHOMPET ، ~SoLTaN~ ، parya2 ، mohamad66 ، خانوم گل ، 1939 ، مينا ، sp_go ، poya ، AmItiSe ، fat.k ، The Ginkel ، shawkila ، لرد خشمگین ، בחור משוגע ، hanie directioner
آگهی
والا ما تا به حال پپسي نخورديم(بابام نميذاره)ولي از اين به بعد هم نميخورم
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط s love m
دوستان مطلبهای دیگی هم هستش که ان شاالله بعدا میگم که گریتون میگیره

یک نمونه این اسرائیلیهای......ما ایرانی هارو ازسگ پس تر میدونن

مرگ بر اسرائیل

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، tabasom
(15-01-2012، 18:42)VAIPER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن دیگه نوشابه پپسی نمی خورمIdea

برو بابا من هر روز می خورم
Dodgy
(15-01-2012، 23:01)agha mamad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرگ بر اسرائیل

چرا مرگ بر اسرائیل مگه تو هیچ کس رو دیدی تو آمریکا و... بگه مرگ بر ایران پس تو هم نگو خوبه یه نفر به کشورت و دینت توهین بکنه؟Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط s love m ، sp_go
دین؟؟؟ این جا بحث دین نیست اقا محمد۶۶ ، دین حضرت موسی واسه همه ګرامی هست.
امریکا ربطی نداره!!!! مشکل اکنون اسراییل هست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط s love m ، خانوم گل
اما باز خوبه به کشورت توهین بشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط s love m
آگهی
(16-01-2012، 1:34)mohamad66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-01-2012، 18:42)VAIPER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن دیگه نوشابه پپسی نمی خورمIdea

برو بابا من هر روز می خورم
Dodgy
(15-01-2012، 23:01)agha mamad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرگ بر اسرائیل

چرا مرگ بر اسرائیل مگه تو هیچ کس رو دیدی تو آمریکا و... بگه مرگ بر ایران پس تو هم نگو خوبه یه نفر به کشورت و دینت توهین بکنه؟Dodgy

پسرم دارن توهین میکنن به ریشمونم میخندن این مطلبو واسه همین گزاشتم

سپاس شده توسط .ali. ، FARID.SHOMPET
وااااااااااااااااااای بر من تا دلت بخواد پپسی خوردم.Big Grin
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، s love m ، mohamad66
نقل قول: اما باز خوبه به کشورت توهین بشه؟
ربطی نداره! کشور اسراییل دشمن ما بوده!! و هم چنین یهودیان از دین خارج شده یا به عبارتی جهود دشمنان ۲۰۰۰ ساله ی ما هستن.

سپاس شده توسط 1939 ، s love m ، آریوبرزن ، خانوم گل
نقل قول: اقا فرید شما این مزخرفات درمورد فراماسونر ها را باور میکنید؟
من که قبول دارم فراماسونری وجود داره!! ولی بعضی از اعتقادات رو قبول ندارم. بستګی داره شما کدوم رو بګی.

سپاس شده توسط 1939 ، s love m ، خانوم گل

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان