امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبر خوش برای بانوان دوست داران موسیقی(یک خواننده زن مجوز گرفت+عکس)

عد از گذشت سال ها، دیروز شاهد اتفاق بزرگی در عرصه هنر و موسیقی بودیم. رونمایی از آلبوم موسیقی با همخوانی یک بانوی هنرمند ایرانی که در محل شعبه تازه افتتاح شده نشر چشمه در مجتمع کورش برگزار شد.

آلبوم "تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم" که توسط نشر چشمه مجوز گرفته است روز گذشته با حضور جمعی از هنرمندان در مجتمع تجاری کورش، رونمایی شد. این اثر مجموعه‌ای از تصانیف پیمان خازنی است که مبتنی بر موسیقی ردیف دستگاهی و نگاهی ارکسترال شکل گرفته است. در این آلبوم اشعاری از بزرگان ادبیات معاصر از جمله مهدی اخوان ثالث و هوشنگ ابتهاج و همچنین مرتضی کیوان هاشمی و حسام‌الدین هروی با آهنگ سازی پیمان خازنی تلفیق شده است.

"تو را ای کهن بوم بر دوست دارم" شامل قطعه‌ای با همین عنوان، سرای بی کسی، پیش رخ تو، سودای تو ای عشق شب یلداست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبر خوش برای بانوان دوست داران موسیقی(یک خواننده زن مجوز گرفت+عکس) 1

مراسم رونمایی از این آلبوم با حضور جمع کثیری از هنرمندان و موسیقی دان ها برگزار شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشین طافی خواننده این آلبوم در گفت و گویی اعلام کرد: خیلی خوشحال هستم چون این آلبوم بعد از پنج سال و زحمت های بسیاری به نتیجه رسیده است و به همین خاطر برای ما خیلی لذت بخش است.

رونمایی آلبوم تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم (20) او همچنین ادامه داد: استاد محسن کرامتی برای من نه فقط یک استاد آموزش آواز، که یک معلم معنوی است. من در محضر ایشان علاوه بر هنر آواز ایرانی، عشق و معرفت هم آموختم.به همین دلیل از ایشان درخواست کردم مثل همیشه کنارم باشد. ایشان هم در کمال استادی و تواضع پذیرفتند و در تمام آلبوم در کنار من بودند.

نوشین طافی که دانش آموخته رشته موسیقی است، آواز را نزد محسن کرامتی، پری ملکی، معصومه مهر علی و پریسا واعظی فرا گرفته است و علاوه بر حضور در آلبوم عطارنامه، در جشنواره آسیا پاسیفیک 2012 و دانشگاه‌های تایپه نیز به معرفی موسیقی ایرانی پرداخته است.
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط نازنین* ، Titiw ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، مگان ، PįŋK ĞįŘł ، saeedrajabzade ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، mr.navid
آگهی
(30-01-2015، 15:36)نازنین* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووووووورااااااااBig Grin
من این خبرُ دیروز از یکی از دوستان گرفتم و داشتم ذوق مرگ میشدم چون منو به آینده ام تو ایران امیدوار کرد
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
بچه ها ی چیزی بگم حالتون گرفته شه؟(وزارت ارشاد هنوزم میگه ما بی خبریم!!!!)
5ساحل باور نکردنیـ
بزرگترین دیزنی لند دنیا
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
چه شانسی آورده
فکر نکنم همچین مثل مردا بخونه چون این اولین خانومه که خواننده شده تو ایران
خواننده های بعدی بهتر میشن
پاسخ
چه فایده  بعد یه مدت اینم میندازن زندان یا فراریش میدن...
پاسخ
ههههههههههههههههههههههههه هنره کردهUndecidedUndecidedاگه غیره مجاز بخونی یعنی یه کاری کردیConfusedConfused
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  موسیقی تقدیمی
  کدوم اهنگو بیشتر از همه دوست داری و تاحالا ازش خسته نشدی؟
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
Music اهنگ و موسیقی
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
  گروه موسیقی نگریتا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان