امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشخصات ماشین های شما

مشخصات ماشین های شما 8

مشخصات ماشین های شما 8مشخصات ماشین های شما 8مشخصات ماشین های شما 8" />

مشخصات ماشین های شما 8مشخصات ماشین های شما 8برای میزبانی رایگان عکس و فایل" />[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصات ماشین های شما 8 [/img]مشخصات ماشین های شما 8" height="دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصات ماشین های شما 8 " src="http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصات ماشین های شما 8 " />

[img=0x0]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشخصات ماشین های شما 8 [/img]

مشخصات ماشین های شما 8مشخصات ماشین های شما 8" />

مشخصات ماشین های شما 8مشخصات ماشین های شما 8" />
مشخصات ماشین های شما 8
پاسخ
آگهی
نام : لامبورگینی
در اندازه :50.30 سانتی متر
رنگ : مشکی
وزن : نیم کیلو
با باتری کار میکنه
کنترلش هم خراب شدهBig Grin
مشخصات ماشین های شما 8
پاسخ
من ماشین طراحی خودم رو دوس دارم ایشالا تا سال 2020
مشخصات ماشین های شما 8خبر جدید

استیو جابز بعدی در راه است

به زودی با خبرهای جدید و برتر
دوستی که به آدم سر نزنه دوست نیس:cool:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir/uploads1/عکس-کتابخانه-خانگی.jpg

پاسخ
فقط عشقای z4  و  مرسدس slk200
سلام
علیم تنظیم میکنم
پاسخ
قشنگه.....
مشخصات ماشین های شما 8
پاسخ
ماشین ما پرشیا ELX موتور زانتیا ...
فک کنم همه مشخصاتشو میدونن...
رنگ :نقره ای متالیک
مدل:خرداد 85
16سوپاپ
پاسخ
آگهی
بسیار متن زیبا واموزنده ای بود
پاسخ
یه بنز
من میگم آبانی ها بهترینن Heart عشقن مخصوصا یه آبانی که اسمش مونا باشه Heart
پاسخ
(14-01-2012، 23:05)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام .

در این تاپیک شما میتوانید ماشین خود را به همراه عکس قرار دهید .

اسپم ندهید => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم چیست ؟

با تشکر تیم مدیریت فلشخور .

• • • • • • • • • • • • •
عکس ها باز نمیشد . برداشته شد .

■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■

مدل اسفند85 همین شهریور ماه گرفتم 10 با قیمت خیلی پایین به علت اینکه طرف چک داده بود دست مردم و برگشت خورده و بود و6ملیون و نقد دادم و 4ملیون چک
ضبط نداشت خودم یک جی وی سی انداختم که باس زیادی داشته باشه و یک جفت هم باند و ساب پایونر انداختم روش.
این ماشین همونطور که توی عکس میبینید اگزوز اسپرت(هدرز) روشه که از اول موتور تا پشت ماشین عوض شده که باعث شده حجم موتور ماشین افزایش پیدا کنه که نوعی تقویت حساب میشه اما مصرف ماشین رو برده بالا اما ارزش اینو داره چون سر بالایی کشش بیشتری نسبت به بقیه ماشینا داره.
این ماشین تیپ 5 هستش که 2عدد ایر بگ و چهار چرخ دیسکی و 16سوپاپ دارد که تا دور موتور 38عدد آن کار میکند اما بعد از اینکه دور موتور 3را رد میکند 16 سوپاپ آن فعال میشود که با زانتیا مسابقه گزاشته ام زانتیا تا سرعت 100 آن را نمیگیرد و جا میماند اما بعد از100زانتیا 50 متر جلو می افتد اما توی سربالایی حرف ندارد اصلا کم نمیاره
اما خرج این تیپ با زانتیا یکی است و قطعاتشون یکیه اما واقعا دیر خراب میشه
این ماشین واقعا ارزش خریدن رو داره اگه باورتون نمیشه برید پشت یک تیپ5بنشینید و دوری باهاش بزنید
اما خواهشا با این ماشین دستی نکشید با اینکه دستی اش نسبت به بقیه ماشین ها قوی تر است اما برای دستی کشیدن انتخابش نکنید
من با این ماشین با زانتیا و پارس elxو پراید132 مسابقه گزاشته ام که هیچ کدام به پاش نرسیده اند

بنده عضو مسابقات اتومبیلرانی شتاب و سرعت(drag)واسلالوم هستم

ممنون
پاسخ
(14-01-2012، 23:05)hossein. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام .

در این تاپیک شما میتوانید ماشین خود را به همراه عکس قرار دهید .

اسپم ندهید => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم چیست ؟

با تشکر تیم مدیریت فلشخور .

• • • • • • • • • • • • •
عکس ها باز نمیشد . برداشته شد .

■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■

مدل اسفند85 همین شهریور ماه گرفتم 10 با قیمت خیلی پایین به علت اینکه طرف چک داده بود دست مردم و برگشت خورده و بود و6ملیون و نقد دادم و 4ملیون چک
ضبط نداشت خودم یک جی وی سی انداختم که باس زیادی داشته باشه و یک جفت هم باند و ساب پایونر انداختم روش.
این ماشین همونطور که توی عکس میبینید اگزوز اسپرت(هدرز) روشه که از اول موتور تا پشت ماشین عوض شده که باعث شده حجم موتور ماشین افزایش پیدا کنه که نوعی تقویت حساب میشه اما مصرف ماشین رو برده بالا اما ارزش اینو داره چون سر بالایی کشش بیشتری نسبت به بقیه ماشینا داره.
این ماشین تیپ 5 هستش که 2عدد ایر بگ و چهار چرخ دیسکی و 16سوپاپ دارد که تا دور موتور 38عدد آن کار میکند اما بعد از اینکه دور موتور 3را رد میکند 16 سوپاپ آن فعال میشود که با زانتیا مسابقه گزاشته ام زانتیا تا سرعت 100 آن را نمیگیرد و جا میماند اما بعد از100زانتیا 50 متر جلو می افتد اما توی سربالایی حرف ندارد اصلا کم نمیاره
اما خرج این تیپ با زانتیا یکی است و قطعاتشون یکیه اما واقعا دیر خراب میشه
این ماشین واقعا ارزش خریدن رو داره اگه باورتون نمیشه برید پشت یک تیپ5بنشینید و دوری باهاش بزنید
اما خواهشا با این ماشین دستی نکشید با اینکه دستی اش نسبت به بقیه ماشین ها قوی تر است اما برای دستی کشیدن انتخابش نکنید
من با این ماشین با زانتیا و پارس elxو پراید132 مسابقه گزاشته ام که هیچ کدام به پاش نرسیده اند

بنده عضو مسابقات اتومبیلرانی شتاب و سرعت(drag)واسلالوم هستم

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه این روزها قصد خرید ماشین داری، حتما بخون
  ورود شیائومی به صنعت اتومبیل سازی ؛ آیا ماشین های برند Mi در راه هستند؟
  درخواست نویسندگی در بخش ماشین ها و موتور های روز دنیا و زیرشاخه ها
  2 ماشین محبوب چینی در میان ایرانیان
  مشخصات کلی کیا سراتو
  اصولی ترین روش برای گرم کردن ماشین در هوای سرد
  گران قیمت ترین ماشین های قدیمی
  باحال ترین ماشین
Information _ترکیب رانندگی انسان و ماشین در خودرو
  10 تا ماشین سریع دنیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان