امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر ۱۰ ساله‌ ۱۰ زبانه + ‌عکس

قانون: "سونیا یانگ"، دختر 10 ساله تایوانی قادر است به 10 زبان زنده دنیا سخن بگوید.
سونیا یانگ به زبان‌های ژاپنی،‌ چینی، انگلیسی، تایوانی، اوگاندایی، قزاقی، پرتغالی، ‌آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی با درجه‌های متفاوتی از تسلط سخن می‌گوید. ‌
به گزارش روزنامه سان سونیا تانگ دختر 10 ساله‌ تایوانی که اکنون به همراه خانواده‌اش در شمال‌غرب انگلیس ساکن است برای نخستین بار معلمان مدرسه خود را با توانایی عجیب در سخن گفتن به 10 زبان شگفت‌زده کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ۱۰ ساله‌ ۱۰ زبانه + ‌عکس 1

گفته شده که سونیا زمانی که به انگلیس رفته قادر بوده است به زبان‌های ژاپنی، چینی، انگلیسی و زبان مادری خود تایوانی سخن بگوید.
وی پس از نقل مکان به انگلیس زبان قزاقی و پرتغالی را نیز آموخت و اکنون کاملا با تسلط به این زبان‌ها سخن می‌گوید.
سونیا همچنین در مدت زمان کوتاهی زبان اوگاندایی را نیز آموخته است.
وی همچنین به زبان‌های آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی نیز با درجه‌های مختلفی از تسلط سخن می‌گوید.
سونیا می‌گوید: "انگلیسی زبان مورد علاقه من است چرا که همه زبان تو را می‌فهمند."
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، تیک تاک13 ، عطرینا ، خوشتیپ انجمن ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Thyme ، ❤уαѕαмιη❤ ، Brooklyn Baby ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ._NeGiX_. ، Amir-al ، S H A Y A N
آگهی
ماروباش ازانگلیسی اعربی چه وحشتی داریم
خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن
واقعا دلم تنگیده بود براش
پاسخ
یا قران من همین فارسی ام دست و پا شکسته بلدم25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
نه با حالا شوخی کردم ولی خدایی سخته
پاسخ
وقتى زبان انگليسى رو ياد بگيرى 
بيشتر زبانا اسون ميشه
-_-
پاسخ
 سپاس شده توسط an idiot
(11-02-2015، 12:28)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيشتر زبانا اسون ميشه
-_-

ربطــش چیه ؟ :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
من۱۲زبان زنده دنیا رو بلدم این که هیچه
پاسخ
آگهی
(11-02-2015، 12:37)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2015، 12:28)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيشتر زبانا اسون ميشه
-_-

ربطش رو وقتى ب زبان انگليسى تسلط پيدا كنيد
و ب يادگيرى زبان ديگه پرداختيد ميفهميد!
پاسخ
(11-02-2015، 13:09)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2015، 12:37)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيشتر زبانا اسون ميشه
-_-

ربطش رو وقتى ب زبان انگليسى تسلط پيدا كرديد ميفهميد!

شــُـما تسلط داری ؟ شـُـما بفرماییــد (:
Unknown
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(11-02-2015، 13:11)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2015، 13:09)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيشتر زبانا اسون ميشه
-_-

ربطش رو وقتى ب زبان انگليسى تسلط پيدا كرديد ميفهميد!

شــُـما تسلط داری ؟ شـُـما بفرماییــد (:
بله..
چون زبان انگليسى ي زبان زنده هست ب گوش بيشتر مردم اشناست
و خيلى از اصطلاحات انگليسى رو ميشه تو زباناى ديگه ديد
من الان دارم اسپانيايى ياد ميگيرم چون از قبل با انگليسى اشنايى داشتم يادگيريش برام اسون تره!
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
(11-02-2015، 13:14)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا کل کل نکنید دیگه کوتاه بیاید :|
كل كل نيست!
داريم همو توجيه ميكنيم
اگه قرار باشه هميشه كوتاه بيايم خيلى چيزا حل نميشه
اوا دوست منه باهاش دعوا ندارم(=
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، an idiot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان