امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استقلالو عشق است(سری4)

دوستم جای این موضوع این جا نیس جاس توی انجمن فوتبال و سایر ورزش هاست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استقلالو عشق است(سری4) 2

بارسا!بارسا!بارسا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=166516
[/size]

پاسخ
آگهی
آهای آهای صبر کنید پرسپولیسی ها و استقلالی ها با شما هستم قرارمون توهین به تیم مقابل نبود مبینا جون چرا عصبانی میشی؟حالا یکی استقلاله یکی پرسپولیس چی شده مگه؟6تا خوردیم 4تا خوردین!!!فوتباله دیگه بردو باخت داره اگه قرار باشه هرکی بردو هرکی باخت به هم توهین کنن که دیگه تا الان همه باید به خاطر بردو باخت همو میزدن؟؟؟؟
با اونی باش که با اومدنش واسم یه شب آروم نزاشت... crying
پاسخ
 سپاس شده توسط nastaran9835 ، نانانانا
دوستان عزیز پرسپولیسی از موضوع ما بفرمایند بیرون موضوع فقط واسه ابیاس

پرچم ابیا بالاس

استقلالو عشق است(سری4) 2
پاسخ
فقط استقلالو عشق است
پاسخ
عـالی ! ^__^

لایـک ! ._.
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
استقلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال =قهرماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

Heartفقط استقلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااالHeart

استقلالی ها لایک بدن

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
no body can drag me down
پاسخ
آگهی
(24-09-2014، 15:30)^MôBįŇą^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـه جالب خون ما آبیه
جک نگو بابا
چراتو کارنامه پرسپولیسیا
۶تایی شدن خودتون نیست 
هــا هــا
آهای آهای صبر کنید پرسپولیسی ها و استقلالی ها با شما هستم قرارمون توهین به تیم مقابل نبود مبینا جون چرا عصبانی میشی؟حالا یکی استقلاله یکی پرسپولیس چی شده مگه؟6تا خوردیم 4تا خوردین!!!فوتباله دیگه بردو باخت داره اگه قرار باشه هرکی بردو هرکی باخت به هم توهین کنن که دیگه تا الان همه باید به خاطر بردو باخت همو میزدن؟؟؟؟حالا من از شما عذر میخوام...عکسو که من نکشیدم برادرم کشیده اونم استقلالیه چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عوضش میکنم شماهم دیگه دعوا نکنOK?؟
با اونی باش که با اومدنش واسم یه شب آروم نزاشت... crying
پاسخ
اس اس رو عشق اسHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان