امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توییت جدید لیام پین 1/5 وان دایرکشن" خوندن برای دایرکشنر ها اجباریه "

توییت جدید لیام پین 1/5 وان دایرکشن" خوندن برای دایرکشنر ها اجباریه " 1

ترجمه:
من هیچوقت ادعا نکردم که آدم خوبیم چون نیستم.
اما احساس میکنم با همه ی این توجه ها میخوام بشر دوست باشم اگه اینا همه ی چیزایی که منو خوشحال میکنه.
دنیا نیاز به تغییر داره، نیاز داره که هم اکنون متحد بشه همونطوری که منو واندی تو سالهای اخیر داشتیم.من یه مرد جوونم و دنیا به نظر من به یه جای به هم ریخته تبدیل شده. با وجود نبود اعتماد که بیشتر اونو نمیفهمم ولی چیزی که میفهمم اینه که این مساله داره اذیتم میکنه.
انسانهای جوون امروز میتونن عامل تغییر چهره ی جهان بشن.من تو چندسال اخیر خیلی جاها رفتم و هیچی سرجاش نبود.
جاهایی رفتم که هم انسان فقیر بود هم پولدار.من به جاهای عجیب و کشورای جهان سومی رفتم و میترسم که درموردش حرف بزنم ولی الان میبینم که همه باید درموردش حرف بزنیم و این عدم تعادل رو حلش کنیم.
اگه میتونین همین امروز اسم خیریه ها رو تو گوگل سرچ کنین و به کشورای جهان سومی کمک کنین رشد کنن.
من به غنا رفتم اونا هیچی ندارن.اونا نمیتونن برن سوپر مارکت یا مک دونالد تا غذا بخرن اونا مجبورن به هر سختی غذاشونو تهیه کنن.پس یه راهی برای کمک پیدا کنین و به خیریه ها پول بدین برای تغییر جهان.لطفا به خاطر من.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

پ.ن : ما هم جهان سومی هستیم نه؟
نمیدونم چندمین باره که ما هم جهان سومی هستیم نه؟
نمیدونم چندمین باره که به دایرکشنر بودنم افتخار میکنم
نمیدونم چندمین باره که نمیتونم باور کنم 5 تا پسر نوجوون که مثل بقیه مشهور شدن ولی هنوز انقدر ادمای خوبی هستن وجود دارن
نمیدونم چندمین باره با خودن فکر کردم کاش انقدر کوچیک نبودم
هعی ..
انقدر دیوونه شدم که یه شب به خودم گفتم غزل تو وان دایرکشن رو میبینی ... حالا اشکال نداره الان نشد تو زندگی بعدیت .. دیوونه ام نه؟ هعی
کاش همه دلاشون پاک بود . کاش فقط به فکر خودشون نبودن .... بعضیا هیچی ندارن ، اخلاق ، رفتار قیافه ، پول ، شخصیت ... کلا خالین ! ولی انقدر غرور و تکبر دارن که حد نداره . حالا من به این 5 نفر نگاه میکنم . صدا دارن ، محبوبیت دارن ، اخلاق خوب ، دارن ، پول ، دایرن ، شهرت دارن و .... پس چرا عوض نشدن؟؟؟ سنشون کم بود که مشهور شدن . شهرت میتونست اونا رو عوض کنه. باعث بشه جوگیر شن مثل خیلیای دگ که تو سن کم مشهور میشن. ولی اینا خودشون رو نگه داشن ، شخصیتشون ثابت بود. (:
خوشحالم که میبینم ددی دایرکشنر انقدر به فکر همه ی ماست ! بیاین یه سری افراد رو الگو قرار بدیم. شاید ما بتونیم دنیا رو عوض کنیم ! شاید بتونیم الگو دیگران باشیم
شاید بتونیم ..
توییت جدید لیام پین 1/5 وان دایرکشن" خوندن برای دایرکشنر ها اجباریه " 1
پاسخ
 سپاس شده توسط bakhi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم عضو وان دایرکشن رو بیشتر دوس داری ؟
Heart آپارتمان وان دی ها(داستان درباره وان دایرکشن)
  فن فیکشن "خاطرات مـُـرده نـآیل" وان دایرکشن (خیلی غم انگیزه)
Heart رابطه های اجباری و دروغی اعضای وان دایرکشن
Star فکت های وان دایرکشن
Music با کدوم آهنگ وان دایرکشن تو عروسیتون می رقصید ؟ ( + کیس آیفون نایل ♥ )
  لیام پین یا جیمز مک وی کدوم یکی؟(بیا و شرکت کن)
  توییت رپی ®...®
  تور جدید جدید جاستین بـیـبـر در سال 2016‎
Heart قسمت4 فن فیکشن وان دایرکشن ور شکسته میشود؟؟!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان