امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظر آنجلیناجولی در رابطه با فیلم موهن و توهین امیز به حضرت محمد(ص)

آنجلینا جولی خواهان توقیف سازندگان این فیلم شد. او در سخنان خود گفت پخش فیلم توهین آمیز درباره پیامبر اسلام چیزی جز جنگ علیه اسلام نیست. او از اعتراضات مسلمانان در این زمینه دفاع کرد. وی چند سال پیش نیز در مصاحبه با رادیو ملی پاکستان گفته بود به دین اسلام علاقه مند است.

در حالی که اعتراضات نسبت به انتشار فیلم توهین آمیز درباره پیامبر اسلام ادامه دارد، آنجلینا جولی بازیگر مشهور امریکایی و سفیر حسن نیت سازمان ملل که در روزهای اخیر به بسیاری از کشور های مسلمان سفر کرده است، با حجاب کامل در رسانه ها حضور یافته و ضمن اعلام همبستگی با مسلمانان جهان، به پخش فیلم توهین آمیز درباره پیامبر اسلام اعتراض کرده است.

آنجلینا جولی خواهان توقیف سازندگان این فیلم شده است. او در سخنان خود گفته است پخش فیلم توهین آمیز درباره پیامبر اسلام چیزی جز جنگ علیه اسلام نیست. او از اعتراضات مسلمانان در این زمینه دفاع کرده است.

این هنرپیشه هالیوود چند سال پیش نیز در مصاحبه با رادیو ملی پاکستان گفته بود به دین اسلام علاقه مند است. او چند روز پیش نیز در دیدار و گفت وگو با عبدالله گل درباره وضعیت پناهجویان سوریه ابراز نگرانی کرده و گفته بود: من به تلاش خود برای رساندن پیام مظلومیت آوارگان سوری به جهان ادامه خواهم داد و امیدوارم این کشور هرچه زودتر به آرامش بازگردد.
نظر آنجلیناجولی در رابطه با فیلم موهن و توهین امیز به حضرت محمد(ص) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ارواح شب ، S H A Y A N ، *_* ، ♪neGar♪ ، باران20 ، PISHY ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
آگهی
باز دم اون گرمWink
ان شا الله عاقبت به خیر میشهBig Grin
می ترسم کسی جایم را در قلبت بگیرد بوی تنت را بگیردآغوشت را از من بگیرد چه احساس مبهمی است حسادت !
Heart
دلگيرم از كسي كه مرا غرق خودش كرد!اما نجاتم نداد …
Heart
دو کلام حرف حساب باهات دارم :” دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
مطالعه بشه ~~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=53336
:|
منتقل شد !
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
ایووووول به انجلینا
ی بوس طلب کاره از من
خخخخخHeartHeartHeart
ارزش یک احساس به مدت ان است
و من تورا به مدت بودنم دوست دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
دمش جیز
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
اون آدمه بهترین آدمه
نظر آنجلیناجولی در رابطه با فیلم موهن و توهین امیز به حضرت محمد(ص) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی دروازه فراموشی در هالیوود + تصاویر فیلم Oblivion Gatew
  فیلم تقدیر شده جشنواره ونیز راهی جشنواره جهانی فیلم فجر شد
  بازیگر فیلم‌های Wolverine و 47 Ronin در فیلم Bullet Train با برد پیت هم‌ بازی می‌شود
  فیلم Another Round با بازی مدس میکلسن جایزه بهترین فیلم جشنواره ‌BFI را برنده شد
  حقوق گل گدوت در فیلم WW84 معادل ۳۳ برابر حقوق او در فیلم Wonder Woman است
  ثبت‌نام ۴۹۸ فیلم برای شرکت در جشنواره فیلم‌ کودک و نوجوان!
  «خروج فرانسوی» فیلم اختتامیه جشنواره فیلم نیویورک شد
  فیلم DUNE مانند فیلم ارباب حلقه‌ها خواهد بود!
  جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم |تنت|از یک فیلم عاشقانه هم کمتر میباشد!
  ادعاهای امبر هرد در دادگاه درباره رابطه با ایلان ماسک و ادرار در تختخواب!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان