امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنگ مذهب ها!!!!

شدم گمراه و سرگردان،
میان این همه ادیان
میان این تعصب ها،
میان جنگ مذهب ها!

یکی افکار زرتشتی،
یکی افکار بودایی
یکی پیغمبرش مانی،
یکی دینش مسلمانی

یکی در فکر تورات است،
یکی هم هست نصرانی!
هزاران دین و مذهب هست،
در این دنیای انسانی ...

خدا،
یکی...
ولی... اما...
هزاران فکر روحانی ....

رها کردیم خالق را
گرفتاران ادیانیم!
تعصب چیست در مذهب؟!
مگر نه این که انسانیم؟!

اگر روح خدا در ماست...
خدا گر مفرد و تنهاست ....
ستیز پس برای چیست؟!

برای خود پرستی هاست...
من از عقرب نمی ترسم
ولی از نیش می ترسم
از آن گرگی که می پوشد
لباس میش می ترسم

از آن جشنی
که اعضای تنم دارند،
خوشحالم ولی،
از اختلافِ
مغز و دل با ریش می ترسم

هراسم ، جنگ بینِ
شعله و کبریت و هیزم نیست

من از سوزاندنِ
اندیشه در آتیش می ترسم

تنم آزاد؛ اما،
اعتقادم سست بنیاد است
من از شلاقِ
افکار تهی بر خویش می ترسم

کلام آخر این شعر
یک جمله و دیگر هیچ
که هم از نیش و میش و ریش
وهم از خویش میترسم........

سیمین بهبهانی...
حتما نظر بدید
ممنون
↯×هیسسسس×↯

✖ حـَرفاتـــ ــو ، دَرداتــ ــو ✔

↯ اینجـــــا نَنِویـس ✍

⇦* چـون تَهـِــش میشـه⇩

《 عالـــــی بـود کُپـــــی 》
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، mr.destiny ، btin@ ، ایرانی اسلامی ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، oprah vinfrey ، شکوفه سیب ، sober
آگهی
مطلبیہ ڪہ دهان ادمـو میبنده
کاش روزی برسہ بدون کار داشتن بہ اعتقادِ هرکسے ڪہ براش محتـرمہ، زندگے کـرد
 اصل و مبدا خداست
دین براشناختنہ خداست نمیدونمـ حالـا چ دلیلے داره واسہ همـ اثبات کنیمـ دین من درست تر میگہ نہ دین تـو:-| !!
اگہ خدا میخواست همه یہ دین داشتہ باشن این همہ پیامبر نازل نمیکـرد!:\
بیشتـر جنگ ها در طول تاریخـ برای دین بودع..!!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، oprah vinfrey ، # αпGεʟ ، sober
(13-02-2016، 19:56)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصل و مبدا خداست
دین براشناختنہ خداست نمیدونمـ حالـا چ دلیلے داره واسہ همـ اثبات کنیمـ دین من درست تر میگہ نہ دین تـو:-| !!

اتفاقأ خدا پیامبران زیادی رو فرستاد که ادیان یکی باشن
حضرت عیسی که مبعوث شدن نگفتن من صاحب یک دین جدید هستم هرکی دلش خواست مسیحی شه
بر تمام مردم یهودی واجب بود که اطاعت کنن از حضرت عیسی
زمان حضرت محمد هم همین بوده
باید بقیه ادیان چه ابراهیمی چه الهی ایمان می آوردن

دین یه چیز جهانیه و جهان شموله
مولانا میگه:
نام احمد نام جمله انبیاست/چون که صد آمد نود هم پیش ماست

ضمنأ خدا تو قرآن میگه(اگه قبول دارید قرآن رو):بگو از من اطاعت کنید یعنی از پیامبر
پیامبر چی میگه؟
حرف از حق بودن اسلام و آخرین دین بودن اسلام میزنه که بقیه باید بهش ایمان بیارن و شما میگید دلیلی نداره بگیم دین ما حقه و دین تو حق نیست!!
تفسیر شخصی و من درآوردی از اسلام نکنیم
دین نزد اهل بیت و قرآن
به قول حضرت علی نه یک قدم جلوتر از ما برید و نه یک قدم عقب تر
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنگ مذهب ها!!!! 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جنگ مذهب ها!!!! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، L²evi ، هانی*
نقل قول: اتفاقأ خدا پیامبران زیادی رو فرستاد که ادیان یکی باشن
نقل قول: حضرت عیسی که مبعوث شدن نگفتن من صاحب یک دین جدید هستم
پیامبـر ان دو دسته اند پیامبرانی که مبلغ بودن و پیامبرانی که کتاب داشتنـد
هرپیامبری که کتاب یک دین رو انتشار میداد 
تا اونجا که من میدون یهود خیلی فرق داره با مسیح پس چطوری میگیـد که دین جدید نبوده 
شما مطمئنید کتاب میخونیـد؟
بحث اولمـ در مورد دین جدید بود و..
حالا میرسیمـ ب بحث دومـ
ایا خود پیامبـر و خدا انقد سطح فکـرشون پایین بود که ندونن اعتقاد هرشخصی و انتخاب ها فرق میکنه 
خدا هیچ کس رو مجبور نکرده که یک دین  و یک اعتقاد داشته باشن دوست عزیز:\ادیان مختلف فرستاده تا خود شخص انتخاب کنه 
ایا شما با این حرفتون داریـد شعور خدا و پیامبرشو پایین نمیارید؟:-[
پس چرا هردین اهی ای در روز قیامت منجی جدا داره
اگه میخواست همه ب اسلامـ رو بیارن پس چرا منجی مختلف!!
نقل قول: بگو از من اطاعت کنیـد
ایه کامل اینو بفرستیـد  و شماره ایه تا برداشت غلط نکنمـ چون الان چند برداشت تو ذهنمـ هست! بستگی داره این ایه تو کدومـ بخش باشه تا برداشت درست کنه

نقل قول: حرف از حق بودن اسلام و آخرین دین بودن اسلام میزنه که بقیه باید بهش ایمان بیارن و شما میگید دلیلی نداره بگیم دین ما حقه و دین تو حق نیست!!
درسته ادیان مختلف فرستاده شد تا مردمـ امادگی برا پذیرش دین کاملتـر داشته باشن 
و طبقـ بحثی که بالا کردمـ ایا شما فک میکنیـد همچین چیزی امکان داره همه مردمـ یک انتخاب یک اعتقاد داشته باشن؟!
پس اگه از نظر منطقی نگاه کنیـد میبینیـد من واس چی این حرفـو زدمـ (:

در جـو دادن مسائل خیلی استعداد بالایی دارید جو ندید لطفا!

حالا عایا تفسیـر من من دراوردیـه یا حرفای شما خیلی بی اساسه؟シ

نقل قول: به قول حضرت علی نه یک قدم جلوتر از ما برید و نه یک قدم عقب تر
عایا اینـو فقط به پیروان خودشون نگفتن ایا پیروان مسیح ـ یهـود و.. رو وارد این مسئلہ کردنـد؟!

ربط ندید همه صحبت هارو:-|

پیامبـر به اون پیغمبـریش نتونست کل جهان رو یکی کنه بعـد ما که انسان پر خطا و اشکالیمـ چجوری میخوایمـ بگیمـ حتما دین ما بهتـره دینمونو برای کسه دیگه ای ثابت کنیمـ ! 
دین ما حقه و در این شکی نیست پس چرا باید اثبات کنیمـ دین ما حقه ؟ ایا در حق بودنش شک داریمـ؟
حق بودن دین خیلی فرق داره ب اینکه بگیمـ دین ما بهتـر از شماست تا اونجا که میدونم ادیان الهی همه حرفشون اینه پایه و اساس جهان خداست؟ایا غلطه؟ چرا باید اعتقاد تحمیل شه؟!
کسی که بخواد ب دین اسلامـ میاد حتی اگه در پرت ترین جای دنیا باشه حتما اوازه دین اسلامو شنیـد ه خودش عقلو انتخاب داره ـ ممکنه بعضیاشون ب تلنگـر احتیاج داشته باشن این فقط با اعمال مسلمونا که خوبیو دربر میگیره میشه اقدام کرد که متـوجه بشه ن با حرف..
بعد از سال های سال که گذشته حتمنه حتما دین اسلامم توش تحریف شده بجـز قران که واقعا قران معجزه ی خداست(:
که اینمـ خودش احتمالیه برای اینکه دین اسلامـ از کامل بودن خارج شده باشه:-[
البته اگه فقط از جانب یک متعصب نگا نکنید و منطقو قبول داشته باشیـد!

بهتـره قبول کنیمـ اگه خدا میخواست کسی رو مجبور کنه حق انتخاب نمیداد و باید ب عقاید افراد احترامـ گذاشت و کنار اومـد (تفسیـر ایه های قران واقعـا مشکله (: )

و حرف من اینه حالا که نمیشه عقاید رو عوض کرد بهتـر نیست که باهاش کنار بیایمـ (تمامـ حرف من این دو خط بود و شما برداشت دیگه ای داشتیـد امیدوارمـ متوجه شده باشیـد منظورمـو)

فقط و فقط تنهـا چیزی که میتونه ازار دهنده باشه ادیانیه که ساخته دست انسان هاست..
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، oprah vinfrey ، # αпGεʟ
(15-02-2016، 14:09)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2016، 19:56)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصل و مبدا خداست

مولانا میگه:

ضمنأ خدا تو قرآن میگه(اگه قبول دارید قرآن رو):بگو از من اطاعت کنید یعنی از پیامبر
پیامبر چی میگه؟
حرف از حق بودن اسلام و آخرین دین بودن اسلام میزنه که بقیه باید بهش ایمان بیارن و شما میگید دلیلی نداره بگیم دین ما حقه و دین تو حق نیست!!
دین نزد اهل بیت و قرآن
پیام همه ادیان یه چیزه:خدای یگانه رو بپرستید و با مردم مهربون باشید و کارهای نیک انجام بدید.مگه همه باید مسلمون باشن تا برن بهشت؟هر کسی یک دین رو انتخاب کرده و ما نمیتونیم به اون شخص بگیم چرا این دین رو انتخاب کردی؟مهم انسانیته.
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، oprah vinfrey ، # αпGεʟ
(15-02-2016، 20:50)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اتفاقأ خدا پیامبران زیادی رو فرستاد که ادیان یکی باشن
نقل قول: حضرت عیسی که مبعوث شدن نگفتن من صاحب یک دین جدید هستم
پیامبـر ان دو دسته اند پیامبرانی که مبلغ بودن و پیامبرانی که کتاب داشتنـد
هرپیامبری که کتاب یک دین رو انتشار میداد 
تا اونجا که من میدون یهود خیلی فرق داره با مسیح پس چطوری میگیـد که دین جدید نبوده 
شما مطمئنید کتاب میخونیـد؟
بحث اولمـ در مورد دین جدید بود و..
حالا میرسیمـ ب بحث دومـ
ایا خود پیامبـر و خدا انقد سطح فکـرشون پایین بود که ندونن اعتقاد هرشخصی و انتخاب ها فرق میکنه 
خدا هیچ کس رو مجبور نکرده که یک دین  و یک اعتقاد داشته باشن دوست عزیز:\ادیان مختلف فرستاده تا خود شخص انتخاب کنه 
ایا شما با این حرفتون داریـد شعور خدا و پیامبرشو پایین نمیارید؟:-[
پس چرا هردین اهی ای در روز قیامت منجی جدا داره
اگه میخواست همه ب اسلامـ رو بیارن پس چرا منجی مختلف!!

نقل قول: بگو از من اطاعت کنیـد
ایه کامل اینو بفرستیـد  و شماره ایه تا برداشت غلط نکنمـ چون الان چند برداشت تو ذهنمـ هست! بستگی داره این ایه تو کدومـ بخش باشه تا برداشت درست کنه

نقل قول: حرف از حق بودن اسلام و آخرین دین بودن اسلام میزنه که بقیه باید بهش ایمان بیارن و شما میگید دلیلی نداره بگیم دین ما حقه و دین تو حق نیست!!
و طبقـ بحثی که بالا کردمـ ایا شما فک میکنیـد همچین چیزی امکان داره همه مردمـ یک انتخاب یک اعتقاد داشته باشن؟!
پس اگه از نظر منطقی نگاه کنیـد میبینیـد من واس چی این حرفـو زدمـ (:

در جـو دادن مسائل خیلی استعداد بالایی دارید جو ندید لطفا!

حالا عایا تفسیـر من من دراوردیـه یا حرفای شما خیلی بی اساسه؟シ

نقل قول: به قول حضرت علی نه یک قدم جلوتر از ما برید و نه یک قدم عقب تر
عایا اینـو فقط به پیروان خودشون نگفتن ایا پیروان مسیح ـ یهـود و.. رو وارد این مسئلہ کردنـد؟!

ربط ندید همه صحبت هارو:-|

پیامبـر به اون پیغمبـریش نتونست کل جهان رو یکی کنه بعـد ما که انسان پر خطا و اشکالیمـ چجوری میخوایمـ بگیمـ حتما دین ما بهتـره دینمونو برای کسه دیگه ای ثابت کنیمـ ! 
دین ما حقه و در این شکی نیست پس چرا باید اثبات کنیمـ دین ما حقه ؟ ایا در حق بودنش شک داریمـ؟
حق بودن دین خیلی فرق داره ب اینکه بگیمـ دین ما بهتـر از شماست تا اونجا که میدونم ادیان الهی همه حرفشون اینه پایه و اساس جهان خداست؟ایا غلطه؟ چرا باید اعتقاد تحمیل شه؟!
کسی که بخواد ب دین اسلامـ میاد حتی اگه در پرت ترین جای دنیا باشه حتما اوازه دین اسلامو شنیـد ه خودش عقلو انتخاب داره ـ ممکنه بعضیاشون ب تلنگـر احتیاج داشته باشن این فقط با اعمال مسلمونا که خوبیو دربر میگیره میشه اقدام کرد که متـوجه بشه ن با حرف..
بعد از سال های سال که گذشته حتمنه حتما دین اسلامم توش تحریف شده بجـز قران که واقعا قران معجزه ی خداست(:
که اینمـ خودش احتمالیه برای اینکه دین اسلامـ از کامل بودن خارج شده باشه:-[
البته اگه فقط از جانب یک متعصب نگا نکنید و منطقو قبول داشته باشیـد!

بهتـره قبول کنیمـ اگه خدا میخواست کسی رو مجبور کنه حق انتخاب نمیداد و باید ب عقاید افراد احترامـ گذاشت و کنار اومـد (تفسیـر ایه های قران واقعـا مشکله (: )

و حرف من اینه حالا که نمیشه عقاید رو عوض کرد بهتـر نیست که باهاش کنار بیایمـ (تمامـ حرف من این دو خط بود و شما برداشت دیگه ای داشتیـد امیدوارمـ متوجه شده باشیـد منظورمـو)

فقط و فقط تنهـا چیزی که میتونه ازار دهنده باشه ادیانیه که ساخته دست انسان هاست..

دونه به دونه جواب میدم تا بدونید که نقد عقاید مه جو دادنه نه تعصب!

وقتی میبینید کسی چیزی رو میدونه که نمیدونید به تعصب متهمش نکنید!

از اون جایی که شما گفتید بعید میدونم کتاب خونده باشی و منم همچین نظری رو راجع شما دارم حضرت عیسی تو کتاب انجیل برنابا ضمن معرفی خودشون به عنوان پیامبری که حضرت موسی رو قبول داره پیامبر بعدی رو احمد معرفی کرد و ضمن این که لازمه ایمان به مسیحیت رو ایمان به حضرت موسی معرفی کرد پیروانشون رو به دین بعدی دعوت کردن که اسلامه...

وصف اهل بیت پیامبر در انجیل یوحنا اومده

شما میگید آیا سطح فکر پیامبر و خدا به این نمیرسید که که ندونن انتخاب ها فرق داره...

متاسفانه این اشکال از پیامبر و خدا نیست که از سطح فکر پایین مردمه

خدا توی قرآن این حرف شما رو نزد

گفت اگه همه ادیان یکی نیست تقصیر رهبران دینیشونه که نمیذارن پیرو دین جدید شن...

این آیه اشاره داره که وقتی دین جدید میاد باید بقیه ادیان بهش ایمان بیارن

توی قرآن یه آیه صریح هم هست که میگه ان دین عند الله اسلام

همانا دین نزد خداوند اسلام است.

ضمنا

اگه یهود حرفاش با مسیحیت فرق داره دلیلش تحریفات فراوانیه که درش صورت گرفته!

خودتون جواب خودتون رو دادید

شما میگید هر دین الهی میتونه حق باشه و ما دلیلی نداره دینمون رو انتشار بدیم

ولی خودتون گفتید دین یهود تحریف شده پس چطور به دینی تحریف شده ایمانشونو نگه دارن؟

وقتی اسلام کامله

خدا کسی رو مجبور به دین جدید نکرده ولی تو آیه بعدش میگه قد تبین الرشد من الغی

یعنی راه رستگاری از بیراهه مشخصه

پس یعنی خدا مرز حق و باطل رو جدا کرده و این بر همگان واضحه که کدوم حق و کدوم باطله

خیر خدا ادیان مختلف رو نفرستاده تا طرف خودش انتخاب کنه

شما خودتون جواب خودتون رو دادید

خودتون میگید درسته که ادیان مختلف فرستاده شد تا دین کامل تر رو مردم براش آماده بشن
پس یعنی یعنی طبق حرف خودتون یه دین کامل تره.و یکی هست که جامع ادیان الهیه.پس چرا باید دین حق و کامل رو رها کرد.؟پس لازمه به اسلام بیان.

اونی که سطح شعور خدا و پیامبر رو پایین آورد من نبودم.شما بودید وقتی گفتید:
پیامبـر به اون پیغمبـریش نتونست کل جهان رو یکی کنه
خانوم محترم این توهین به شعور پیامبره!
خدا خطاب به پیامبرش میگه تو وکیل وصی مردم نیستی که ایمان نیارن ضرر کنی...
پیامبر میتونست دین رو جهانی کنه همون زمان ولی چه میشه کرد که مقاومت می کردن مردم یهودی و مسیحی مقابل دین حق(یا یه عده بگن همه ادیان الهی حقن و نباید تبلیغ کرد و بذاریم به دین خودشون بمونن!!)
چرا پیامبر نامه نوشت به سران کشور ها؟
اگه به حرف شما بود چه دلیلی داشت هرقل مسیحی دعوت به اسلام شه؟
یا خسرو پرویز زردشتی؟
مگه همشون ادیان الهی نیستن؟
بالاخره یا شما راست میگید یا اسلام!!

ضمنا منجی تمام ادیان یه نفره!!!
سوشیانت و یوحنا و مسیح آخر الزمان یهودی ها همشون یه نفرن!

اینم آیه اش:
ال عمران 31
بگو اگر خدا را دوست دارید از من پیروی کنید تا خدا شما را دوست بدارد و گناهان را بر شما ببخشاید
یعنی اگه کسی گوش به حرف پیامبر نده خدا دوستش نداره
پس تفسیر من در آوردی نکنیم

اگه مردم جهان اگاه باشن که اسلام حقه و رهبران دینی تعصب نورزن و مردم رو آگاه کنن اون وقت همگان تحت یک دین هستن
از اونجایی که شما کتاب میخونید تو کتاب شب های پیشاور آخرش علمای اهل سنت وقتی جوابی ندارن یک عده شیعه میشن یک عده میگن نه
ما جایگاه دینیمون رو از دست میدیدم.همین افرادی که شما اونارو حق میدونید مسئول جهل مردمن.نه سعادتشون.

حالا حرفای من بی اساسه که از رو قرآنه یا شما؟ Angel

میگید چون ما خطا کاریم نباید تبلیغ کنیم!
اگه این جوریه منم بگم نماز برای انسان های پاکه.نه من که گناهکارم پس نماز نمیخونم!
بگم اسلام مال افراد پاکه من پاک نیستم خدا حافظ.
هرکسی وظیفه داره طبق وسعش حدود اسلام رو اجرا کنه.تبلیغ دینم همینه.اگه به حرف شما باشه هیچ کس نباید مسلمان شه!
هیچ کسم نباید تغییر دین بده!تو عصر غیبتم اثبات نکنیم که مذهبمون حقه چون خطا کاریم!

شما میگید دین اگه حقه دلیلی نداره اثبات کنیم حقه!
الان وقتی اسم اسلام میاد تو غرب همه یاد داعش میوفتن.به نظر شما نگیم اسلام این نیست؟
با به قول شما بذاریم تو دین حقشون بمونن!؟
خانوم محترم!
اگه اون روزی که سوره علق نازل شد پیامبر میگفت دینم حقه پس تبلیغش نمیکنم و بذار مردم خودشون بفهمن و آوازه دینم بهشون برسه الان اسلامی وجود نداشت!
ما وظیفه داریم اسلام رو برسونیم.یکی هست علم نداره.لازمه یکی آگاهش کنه.یکی هست از لحاظ فکری ضعیفه.لازمه کسی کمکش کنه

اینم از شاهکارهای شما:
دین اسلام هم تحریف شده!
ضمن تشکر از شما
شما رو دعوت به بی دینی مطلق کرده چون اگه اسلام تحریف شده باشه هیچ مذهبی حق نیست!
قرآن گفته نماز بخونید نگفته دو رکعت یا سه رکعت.گفته وضو بگیرید ولی نگفته مبطلاتش چیه.گفته زکات بدید نگفته به چی تعلق میگیره!
اینا همه سنت پیامبره.اگه سنت پیامبر تحریف شده باشه هیچ کاری نمیشه کرد.
ما اهل تشیع دینمون حفظ شد توسط اهل بیت.
این سخن واقعا دور از عقله که بگیم اسلام هم تحریف شده.
اگه راست میگید ادعاتون رو ثابت کنید.اگه راست میگید تناقضی رو در دین نشون بدید

تفسیر قرآن توسط اهل بیت که علمش رو دارن ممکنه.تفاسیر ما از اهل بیته و دیگر تفاسیر بلند شده از سنت و اهل بیته.فک نکنید بقیه هم مثل ما تفسیر بلد نیستن!

(16-02-2016، 10:14)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-02-2016، 14:09)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصل و مبدا خداست

مولانا میگه:

پیامبر چی میگه؟
دین نزد اهل بیت و قرآن
پیام همه ادیان یه چیزه:خدای یگانه رو بپرستید و با مردم مهربون باشید و کارهای نیک انجام بدید.مگه همه باید مسلمون باشن تا برن بهشت؟هر کسی یک دین رو انتخاب کرده و ما نمیتونیم به اون شخص بگیم چرا این دین رو انتخاب کردی؟مهم انسانیته.

صرف این که بگن خدا رو بپرستید و خوب باشید کافی نیست...
یکی باید باشه که جامع باشه.
تمام حدود رو مشخص کنه و برنامه کاملی باشه

(16-02-2016، 10:14)ارش خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصل و مبدا خداست

مولانا میگه:

پیامبر چی میگه؟
دین نزد اهل بیت و قرآن

صرف این که بگن خدا رو بپرستید و خوب باشید کافی نیست...
یکی باید باشه که جامع باشه.
تمام حدود رو مشخص کنه و برنامه کاملی باشه

خدا میتونه بپرسه تو که اسلامو حق دیدی چرا ایمان نیاوردی
خدا هم نگفت هرکی مسلمون نیست بره جهنم

انسانیت اسلامی یا انسانیت غربی؟
شیعیان امامم لذت ببرن
جنگ مذهب ها!!!! 1

جنگ مذهب ها!!!! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mr.destiny ، هانی*
آگهی
نقل قول: دونه به دونه جواب میدم تا بدونید که نقد عقاید مه جو دادنه نه تعصب!
پس لازمه به اسلام بیان.
کاملا مشخصه تعصبی در کار نیست کاملا 245
من میگم هرکسی هر عقیده ای داره بیخیال شما بعد مثن داری اثبات میکنی دین اسلام کاملتره و اونطوریه 
تا فرهنگ فکری اینطوریه و کسانی مث شما وجود داشته باشن جهان رنگ صلحو نمیبینه! مث کسی عمل میکنید که میگه نژاد من برتر از این نژاده:\
نقل قول: اگه این جوریه منم بگم نماز برای انسان های پاکه.نه من که گناهکارم پس نماز نمیخونم!
نقل قول: بگم اسلام مال افراد پاکه من پاک نیستم خدا حافظ.
نقل قول: هرکسی وظیفه داره طبق وسعش حدود اسلام رو اجرا کنه.تبلیغ دینم همینه.اگه به حرف شما باشه هیچ کس نباید مسلمان شه!
نقل قول: هیچ کسم نباید تغییر دین بده!تو عصر غیبتم اثبات نکنیم که مذهبمون حقه چون خطا کاریم!
چرا واقعا همه چیزای بی اساسوبهم ربط میدید؟ شما عالمی؟شما چقد از تفسیرات قران میدونی چقدر تجربه به دست اوردی که مثن بخوای کسیو ب دین اسلام دعوت کنی:-| پس اشتباه میکنی که حرف میزنی  :-| 
دونه ب دونه حرفاتونو تو بخش مذهبی ببینی با مردمـ جنگو دعوا دارید با این زبون میخوای مثن کسیو ب دین اسلام دعوت کنی؟ وقتی منظور ساده منو نمیفهمی انتظاری نمیشه رفت از تفسیر قران سر در بیاری:\ پیامبر این همه سختی کشید حتی خداهم گف نمیشه کسیو با زبون سخت دل کسیو نرم کنی
وقتی این همه ضعف و عیب داری میخوای مثن بگی دین من کاملتره واقعا مضحک نیس؟ بنظرمـ مسخره ترین چیز جهانه
ادما لال باشن ولی با اعمالشون و مهربونیشون دل کسیو ب دست بیارن و اون شخص ب دینش رو بیاره ارزشش بیشتر از کسیه که بلوف بزنن(:

نقل قول: ضمن تشکر از شما
نقل قول: اگه راست میگید ادعاتون رو ثابت کنید.اگه راست میگید تناقضی رو در دین نشون بدید
(: حتما سلام منو ب اسلامـ ناب برسون
لازمـ نی ادعامو ثابت کنمـ چون ثابت شده اس با تندروی عالمان دینی این عصر(: اگع شما نمیبینی حتما تلاش کن ببینی ._.*حکومت اسلامیه ایران._____.

نقل قول: ل عمران 31
نقل قول: بگو اگر خدا را دوست دارید از من پیروی کنید تا خدا شما را دوست بدارد و گناهان را بر شما ببخشاید
نقل قول: یعنی اگه کسی گوش به حرف پیامبر نده خدا دوستش نداره
من در این ایه اصن نمیبینم خدا حرفی از باطل بودن سایر دین هاش زده باشه (: 
نقل قول: اونی که سطح شعور خدا و پیامبر رو پایین آورد من نبودم.شما بودید وقتی گفتید:
نقل قول: پیامبـر به اون پیغمبـریش نتونست کل جهان رو یکی کنه
نقل قول: خانوم محترم این توهین به شعور پیامبره!
نقل قول: خدا خطاب به پیامبرش میگه تو وکیل وصی مردم نیستی که ایمان نیارن ضرر کنی...
خب کجای حرف حق من باطله که بگیم توهینه
 اصن من توهین کردمـ ب قول شما(: 
نقل قول: گفت اگه همه ادیان یکی نیست تقصیر رهبران دینیشونه که نمیذارن پیرو دین جدید شن...
دقیقا 
پس اگه الان مثن کسایی که مسلمون نیستن یقشونو بگیریم بگیم یا مسلمون شید
یا مث برخی حزبای دیگه بگیم حتما باید نابود شیـد

ایا اسلامـ اینه؟ وقتی نمیتونی همه رو با عقیده خودت همراه کنی یا باید زوری اینکارو کنی یا باید از بین ببریدشون
و یا کنار بیایم؟
واقعا شخصیت انسان ب دینشه؟ ایا بهتر نی با عقاید کنار بیایم؟ یا همش در حال مبارزه بر سر دین باشیم؟ اگه فکر شما اینه شما تا اخر عمرت با عقاید مردمـ مبارزه کن موفق میشی حتما:\  اگه واقعا منظور ب این سادگیو نمیفهمی و فقط میخوای اظهار فضل کنی انتظارمو از عقایدت کم کنمـ :\

نقل قول: حضرت عیسی تو کتاب انجیل برنابا ضمن معرفی خودشون به عنوان پیامبری که حضرت موسی رو قبول داره پیامبر بعدی رو احمد معرفی کرد و ضمن این که لازمه ایمان به مسیحیت رو ایمان به حضرت موسی معرفی کرد پیروانشون رو به دین بعدی دعوت کردن که اسلامه...
نقل قول: ضمنا منجی تمام ادیان یه نفره!!!
نقل قول: سوشیانت و یوحنا و مسیح آخر الزمان یهودی ها همشون یه نفرن!
از اونجایی که من اطلاع دارمـ کتاب انجیلو حضرت عیسی ننوشته :\ 
و حتی اگه اینطور بگیم طبق نظر شما
 پس امام زمان باید منجیه مسیحیا و بهودیا و.. باشه اگه از نظر دین یکی باشن پس چرا واس هر پیرویی یک منجی میاد (این حرفو من نزدم  بلکه یکی که رشته تحصیلیش دینی بود گفته!!)

نقل قول: ولی خودتون گفتید دین یهود تحریف شده پس چطور به دینی تحریف شده ایمانشونو نگه دارن؟
همه ادیان احتمال همچین چیزو دارن که اسلامم مبرا نی
البته فک نکنم از احتمال سر دربیاری با توجه ب اینکه رشته تحصیلیت ریاضی نی :-|درک میکنم حتی از نظر فرهنگ و اجتماع هم این موضوعو درک نکنی=) فقط از یه طرف قضاوت میکنی انتظاری ندارمـ..

نقل قول: اینا همه سنت پیامبره.اگه سنت پیامبر تحریف شده باشه هیچ کاری نمیشه کرد.
سنت از رسم میاد رسمی که پیاپی انجام شه نمیشه تغییر کنه ولی ب صرف این نمیشه گف تحریفی در احکام یا احادیث صورت نگرفته
و بر اساس این احتمال نمیشه گف دین اسلامـ تحریف نشده 

یه جا درمورد داعش حرف زدید و ربط دادید حرف منو ب اینکه نگیم دین ما حقه
واقعا از اینکه در جو دادن ماهرید افتخار میکنم بهتون از این ب بعد همه چیزو میگم شما بیاد واسم ربط بدید(((:

ایا در حرف من همچین چیزی بود که با باطل مبارزه نکنید؟ همچین حرفی بود حتما اثبات کنید

یه جا یه ایه گفتید همانا دین نزد خدا اسلام است
تفسیر اول که بارزه اینه که دین اسلام کامله
ایا ننیشه تفسیر دومی داشت که خدا نگفته دین های دیگه باطله ایا خدا راه رو نشان نداده و قدرت انتخاب داده ب انسان که انتخاب کنه پس باید های شما چیه:-| ایا خدا اجباری قرار داده ایا خدا گفته کسایی که مسلمون نیستن مسلمون کنید ایا کسی با دین متفاوت ب شما ربطی داره عقیدش؟
ایا شما رو واسطه کرده؟ ایا قران نیست؟ که افرادی مث شما بخوان کسیو ب دینه اسلامـ دعوت کنن

ایا بهتر نیست از طرز فکرای غلط دربیایم در زندگی و عقاید هم دخالت نکنیم
عالمی میگفت: به اروپارفتم اسلام بودمسلمان نبود،

به ايران آمدم همه مسلمان بودند ولي اسلام نبود!!!

مسلمون بودن صرفا به دین نی..
..

[ ᴇvɪʟ ]

..
پاسخ
 سپاس شده توسط ماری انتوانت ، # αпGεʟ
جنگ هفتادو دو ملت همه راعذر بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند
زن عشق مي كارد و كينه درو مي كند...

ديه اش نصف ديه توست و مجازات زنايش با تو برابر...

مي تواند تنها يك همسر داشته باشد

و تو مختار به داشتن چهار همسرهستي ....

براي ازدواجش ــ در هر سني ـ اجازه ولي لازم است

و تو هر زماني بخواهي به لطف قانونگذار ميتواني ازدواج كني ...

در محبسي به نام بكارت زنداني است و تو ...

او كتك مي خورد و تو محاكمه نمي شوي ...

او مي زايد و تو براي فرزندش نام انتخاب مي كني....

او درد مي كشد و تو نگراني كه كودك دختر نباشد ....

او بي خوابي مي كشد و تو خواب حوريان بهشتي را مي بيني ....

او مادر مي شود و همه جا مي پرسند نام پدر ...

و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛

پیر می شود و میمیرد...

و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کند

چرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت،

زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛

گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مرد؛

سینه ای را به یاد می اورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده می کند...

و اینها همه کینه است که کاشته می شود در قلب مالامال از درد...!

و این رنج است
پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi
کم بود ولی فک کنم واقعا اینجا جنگ مذهبی رخ داد :/// 
[rtl]✘ هـیـس دخـتـر هـا فـریـاد نـمـی زنـنـد ✘[/rtl]
پاسخ
 سپاس شده توسط spent †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان