امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیدان:”توپ طلاهای رونالدو بیش از مسی خواهد شد”

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیدان:”توپ طلاهای رونالدو بیش از مسی خواهد شد” 1

مرجع خبری رئال مادرید : زین الدین زیدان، اسطوره رئال مادرید روز دوشنبه در مراسمی تبلیغاتی در مادرید شرکت کرد و در مورد سوالات مختلف پاسخ داد.
رونالدو :” توپ طلاهای بیشتری خواهد برد. کاری که او انجام می دهد متعلق به سیاره ای دیگر است. با این روند عناوین بیشتری کسب خواهد کرد و افتخاراتش بیش از مسی خواهد شد.”
حرکت بنزما در بازی رئال و ختافه :” او یک بازیکن بسیار مهم در تیم رئال است. گاهی بحث ها در مورد تغییر مهاجم رئال آغاز می شود اما این بحث ها اشتباه است. او بازیکنی نیست که مثل رونالدو سالی 60 گل بزند اما با کیفیتی که دارد می تواند در خدمت تیم باشد و حرکاتی که لازم است را انجام بدهد. کمتر کسی در دنیا می تواند کارهایی که او انجام می دهد را ارائه بدهند.”
لالیگا :” امیدوارم قهرمان شویم. در مسیر درستی هستیم اما هنوز راه زیادی مانده است. منتظر خواهیم بود تا ببینیم که چه می شود.”
کارت مربیگری :” این مسئله حل شده است. در ماه می مدرک مربیگری را می گیرم و بدون مشکل کارم را خواهم کرد. فعلا می خواهم وقتم را روی مربیگری بگذارم. در رئال مادرید هستم، جایی که خانه دوم من است. سرمربیگری در تیم اصلی رئال؟ ببینیم چه می شود. در حال حاضر در تیم رزروهای رئال هستم و اوضاع خیلی خوب است. ببینیم در آینده چه می شود.”
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★ ، fafa23 ، تیک تاک13 ، mohsenniceboy
آگهی
حق را میگوید
خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن
واقعا دلم تنگیده بود براش
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  هری کین تا یورو استراحت خواهد کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  آینده آلگری به زیدان گره خورده است
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  لقب جالب کاسیاس به زیدان پس از صعود (عکس)
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان