نظرسنجی: کدوم اهنگ زدبازی رو دوست دارید؟!
این نظرسنجی بسته شده است.
کوچه
3.45%
1 3.45%
تابستون
24.14%
7 24.14%
منتظرم
6.90%
2 6.90%
سیگارصورتی
55.17%
16 55.17%
زمین صافه
10.34%
3 10.34%
در کل 29 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرفدارهای زد بازی بیاین تو+عکس

Music 
طرفدارهای زد بازی بیاین تو+عکس 1طرفدارهای زد بازی بیاین تو+عکس 1طرفدارهای زد بازی بیاین تو+عکس 1طرفدارهای زد بازی بیاین تو+عکس 1
طرفدارهای زد بازی بیاین تو+عکس 1
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، pinkey_bear ، destiny ، BIGBEN-Benyamin ، amir.beigi ، saeed25/12 ، مخ دخترا ، Elena ♥ ، aCrimoniouSs ، black girl ، نازگل12 ، لی مین هو 2 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ×●SomeOne●× ، darya78 ، RєƖαx gнσѕт ، NeginNg ، ☺t@k selooli☺ ، لیدا پرنسس قلب ها ، هاکان ، هستی0611 ، fafa23 ، رونیتا ، Parisa 78
آگهی

سپاس شده توسط maria-masiha ، darya78 ، NeginNg ، ☺t@k selooli☺ ، Parisa 78
ما که زاخاره زدبازیم پرچمش بالاس تمومه زندگیمن مخصوصا مهراد هیدنم نفسم ک لنگه نداره...دمت گرم
Confused5B: ورس(کرنلا)تو اون پسره بدی ک نباید تو اون پسره بدی ک نباید تو اون پسره بدی ک نباید با من باشههههههههه.ورس (سیجل)اره لجنم لجنم لجنم من ترسیم ندارم من از جهنم روی هر روزنامه هر مجلم من ولی هنوزم واسه ی تو سیجلم من.ورس(ام جی)یه پسره بد ممکنه جوگیر شه بزنه به سرش یهو دستگیر شه یه پسره بد ممنکه تهدید شه یه پسره بدتو داشبوردش هف تیره یه پسره بد ممکنه جوگیر شه بزنه به سرش یهو درگیر شه یه پسره بد ممنکه تهدید شه یه پسره بد نباس هیچوقت تسلیم شه.(زدبازی)(پسره بد)123
زدبازی رو دوس دارم چون مثل2afm ب یک سبک تکراری پیله نمیکنن2زدبازی رو دوست دارم چون مثل تتلو سعی نمیکنن چیزی ک نیستن رو نشون بدن3زدبازی رو دوست دارم چون اگه شاخ و شونه میکشه حداقل بشون میاد ن مثله شاهین نجفی همش قپی باشه4زدبازی رو دوست دارم چون مثله ساسی مانکن خالطور نیست5زدبازی رو دوست دارم چون مثله خیلیا تو زرد نیست6زدبازی رو دوس دارم بخاطر صدای هیدن، احساس سیجل، قافیه بازی ام جی،، ایهامای ناب جی جی ،، حرفای بی آلایش نسیم.. ب افتخاااار همه ی زاخارا..منم ی زاخار دو آتیشه ک هیچوقت نمیخواد با تو قاطی شه
به افتخارشون مخصوصا هدین وویلسون
Heart عزیزم من آرمین نیستم که بگم:اگه دیگه نداری روم هیچ میلی اگه منونمیخوای نداره عیبی.میگم اگه دیگه نداری روم هیچ میلی اگه منونمیخوای به درک هــــریHeart
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ☺t@k selooli☺
همشون خوشگلو جذابن صدا تک تکشون هم عالیه من عاشق اهنگ زدبازی و اوبی و مثل من و سرگرمی هستم عالین
مرسی
i love zed baziiiiiiiiiiiiiHeartHeartHeartHeartHeart
دست خودت نبود عزیزم..... قلبت زیر نافت بود.....
Angry
 سپاس شده توسط ☺t@k selooli☺
با کوکولی کو انژی میگیرم وقتایی که رو فاز فانم
با درو بازکن آروم میشم و 100 بار ریپیتش میکنم
با بخند مصنوعی مثل همیشه گریه میکنم اجازه میدم آروم بشم میزارم انرژیم تخلیه بشه تا وقتی بخوام مصنوعی بخندم بغض تو گلوم نباشه
با نکنی باور امیدوار میشم به اینکه اونی که نیست دیگه نمیاد امیدوار میشم
با خودش میدونه خوبه میرقصم و براش رقص ابداع کردم
با تابستون کوتاهه همه احساسات زندگی رو مخلوط دریافت میکنم و یه ذره دپ میشم وقتی تابستونای سال های پیش رو یادم میاد.
با دلم تنگ شده یادم به دوستیا قدیمیم میفته و برای همه دلتنگی های ته قلبم افسوس میخورم
با مهمونی و پارتی تو خیابون لایی میریم
با زندگی منه برای چند دقیقه از همه دنیا آسوده میشم بیخیال همه چی میشم و داد میزنم زندگی منه بم نگو چی خوبه چی بده
....
زدبازی رو دوست دارم چون باهاش حس میگیرم باهاش انرژی میگیرم باهاش گریه میکنم باهاش آروم میشم باهاش میرقصم باهاش باهاش تا صبح همراهم باهاش حال میکنم باهاش زندگی میکنم
Heart عزیزم من آرمین نیستم که بگم:اگه دیگه نداری روم هیچ میلی اگه منونمیخوای نداره عیبی.میگم اگه دیگه نداری روم هیچ میلی اگه منونمیخوای به درک هــــریHeart
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
توهین ممنوع×_×
عکسا کم و تکراری!×!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین چت کنیم حوصلمون صر رف
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  ↯✘چــ ــآلـــ ــ ــش✘↯_{همه بیاین}
  کودک درونتون چ شکلیه؟دخی و پسرا بیاین
  اعتماد به نفس پسرا..........بیاین ببینین
Question میخواین برنامه نویس شین؟بیاین تو
  بیاین تو!!
  سامسونگی ها بیاین تو.
  هم دخترا هم پسرا بیاین یک سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
Wink اسم مناسبی برای موضوعم انتخاب نتونستم بکنم .ولی بیاین باحاله.دوستی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان