امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘v!☻lent girl✘
این دعوته
←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، eNorto ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
آگهی
بلععع چالش جالبیهBig Grin

من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
bahare_021 رو به این چالش دعوت میکنمSleepy
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
 سپاس شده توسط [ Aνяιℓ ] ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، eNorto ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ✘v!☻lent girl✘ ، bahare_021 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
من ~SHAwTY GiRL~ و PISHY
رو به چالش دعوت ميكنم Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط [ Aνяιℓ ] ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، eNorto ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
کمی سرگرمی هم بد نی...AngelSleepy
من نیایش وفاطمه و پری رو دعوت میکنمConfused
Adl!g+இFATEMEHஇღSηow PrincessღSmile
اقا استب اواترم خیلی زایس |:
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، eNorto ، ✘v!☻lent girl✘ ، ღSηow Princessღ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
اِهم _

خیلی ممنون از اهنگ جــــــــــآن که منو دعوت کرد Exclamation

خب منم دوست خوبم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سحر *.* رو دعوت میکنم ^_^

و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرزآنــه

زود باشین خز شین -_- Dodgy

هـآهـآ ! |:

Confuseds32:
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Navisa. ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Brooklyn Baby ، eNorto ، ✘v!☻lent girl✘ ، HEART♥DEVIL ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
مرسى مرضيه جونم که من و دعوت کردى ♥
دوستت دارم اجى گلم :heart::blush:
;)

ßlaɳgeaCe× و PISHY 
دعوت هستند
پاسخ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، CTG ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
آگهی
دعوتــــــــــــــــــه ^________^*

[b]SABER[/b]

←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2

و

[b]DJ✘ Mona[/b]

←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2

و

ℳαяʝαᾔ

←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2←نوســــــــتالژی فـــلــشخوریا→(چالشـــی)!+عضویت یکسال به بالا! 2

الـان اینا ک دعوتن باید چیکار کُنن؟:|
پاسخ
 سپاس شده توسط мoвιɴα т ، eNorto ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، MONA-GH ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥ ، ✘ӍДЯЈДл✘
اونایی ک دعوتن باید مثه اویلشون رفتار کنن
هم تایپ
هم اوتار
هم امضا
هم بیوگرافی
هم اخلاق!
Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط [ Aνяιℓ ] ، ✘v!☻lent girl✘ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ~Mahnaz~ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، MONA-GH ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥ ، | NEON DEMON |
باشه اهورا فقط باید قول بدی با من دوست شی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongueSmile

دوست نشی اینطوری میشم cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، D.I.Z.E.R.E ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥
یکی هم منو دعوت کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، D.I.Z.E.R.E ، ~~SARA:HIVA~~ ، ♥h@di$♥

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیر 1 سال عضویت ممنوع!!!
  !!به نفر قبليت دوچرخه مياد يا موتور!!(مخصوص بچه هاي بالا)
  دبیرستانیا به بالا بیان کارشون دارم
  اگر بهت یه ماشین خوشگل مدل بالا بدن
  پروازیا پرچما بالا
  نفر قبلیت با یه تبر بالا سرته!
  دخترا کامنت لطفا....پرچم بالا║▓▓
  دانلود گوگل کروم جدید با امنیت بالا برای اندروید ایفون و کامپیوتر !
  ؟اگه نفر غبلیت روت بالا بیاره چیکار میکنی
  سرتو بالا بگیر مرد!...(طرفدارا حقیقی)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان