امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کریستیانو قول داد:” دو هفته دیگر من و تیم مثل قبل می شویم”

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کریستیانو قول داد:” دو هفته دیگر من و تیم مثل قبل می شویم” 1

مرجع خبری رئال مادرید : کریستیانو رونالدو در مورد شکست رئال در مقابل اتلتیکومادرید صحبت کرد.

بازی :” می دانستیم که انها صاحب برتری هستند و ازی مشکلی است. در دقیقه اول گل خوردیم. می دانستیم که چه اتفاقی ممکن است رخ بدهد. چنین باختی ناراحت کننده است. از عملکردمان در نیمه اول خوشحال شدم. بهتر از این نمی توانستیم باشیم. خودمان را نان دادیم. بدشانس بودیم که این قدر زود گل ها را خوردیم.”

توپ طلا :” مرا عوض نکرده است. همیشه می خواهم به رئال کمک کنم. در لالیگا صدرنشین هستیم و در چمپیونزلیگ فرصت داریم. بازیها خسته کننده هستند و امیدواریم که تا دو هفته دیگر مثل پیش از کریسمس باشیم.”

حریف:” اتلتیکو فوتبال جذابی را بازی نمی کرد. خیلی دفاعی بودند. همیشه منتظر ضربه ایستگاهی بودند. باید به بازیکنان و مربیشان احترام می گذاشتند.”

هواداران :” به نمایندگی از تیم از هواداران عذرخواهی می کنم چرا که در نیمه دوم می توانستیم بهتر باشیم. از حمایت و استقبالشان از اتوبوس و تجلیلی که از من داشتند متشکرم.”

حریف:” اتلتیکو یک تیم منسجم است. والنسیا بهتر شده است و حریف قابل بحثی است. رئا و ابرسا نیز بخت های اصلی همه جامها هستند. این به سود لالیگاست.”

دور شدن از بهترین شرایط :” قرار نیست که همیشه گل بزنی و عالی باشی. عذرخواهی می کنم اگر گفته ام که یک بازیکن همیشه باید عالی باشد. من از سیاره دیگری نیستم. شاید در بهترین شرایطم نباشم اما آماده هستم. مشکل زانویهم گذشته است. عادت نداشتم که با درد بازی کنم. تا دو سه هفته دیگر من و تیم به سطح خودمان می رسیم.”

کوپا :” نمی خواهم از ارزشهای این جام کم کنم اما لالیگا و چمپیونزلیگ مهمتر هستند. می خواستیم قهرمان شویم اما می توان از شکست ها نتایج مثبتی گرفت. گاهی یک گام به عقب بر می داری و دو گام به جلو می روی.”
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  دیگر همه می‌دانند بیرانوند طرفدار کدام تیم بود!
  اعزام امین طاهری و 3 کشتی‌گیر دیگر به جام دانکلوف
  مجیدی و اپل‌واچ پرحاشیه‌ای که دیگر نگاهش نمی‌کند!
  گتوزو یک گام دیگر به اخراج نزدیک تر شد (عکس)
  وونتوس- زیدان؛ شاید وقتی دیگر
  مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان