امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چِـطـور بآ ßFF یآ یـکـی از دوستآن صـᓄـیـᓄـیتون בر ᓅـلشـפֿـور آشنآ شُـבیـב .. ؟!

ناموسا من با هرکدومتون خیلی جنجالی دوست شدمAngel
الان همتون رو باس بگم؟Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ӍДЯЈДл✘ ، Cigarettes.at.daybreak ، ♥h@di$♥ ، Brooklyn Baby ، ✘v!☻lent girl✘ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ըoφsիīkα ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، кσѕαя ، Titiw
آگهی
همه میدونن که منو پریا بی اف افیم!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ըoφsիīkα
قبل از تابستون بود..!من بهش پی ام دادم گفتم با من دوست میشی گفت آره:>بعد من شدم دخترش +--(._.)--+الانم شدم همه کسش.. زندگیش^_______-
خب پسرم میتونه باشه دیگهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×WrOnG TuRn×
اولای تابستون علیرضا یه گپ تو لاین ساخت..فقط 4نفر بودیم من و اهورا و علیرضا و حامد بعد من اونجا با اهورا دوس شدم بعدم روش اسم گذاشتم خون آشآم!!هاهاها بسیار دوصد میدارمش
یکی دیگهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~Smile~
اینم منو یهو برد تو لیستش!!بعدشم واس اینکه بیشتر آشنا شیم شمارمو بهش دادم بعد تو لاین باهم دوس شدیم هی هی هی^_^
حالاعم این دخترهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سارا 76
من یه زمانی یه داداشی داشتم ب اسم مهرداد بعد اون عاشق سارا بود-_-منم سیس شوهر سارا بودم دیگه:>الانم ک عشقمه هوهوهو(:
باید اعتراف کنم من اولین کسیم ک رفتم تو لیست رهآ!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘v!☻lent girl✘
ولی اون معرفت نداره هیچوقت-_-*اولین آبجیم بود اولش باهم دعوایی بودیم ولی بعد شد بی اف افم امضا و آواتارو همه چیمون شبیه هم بود..!
مهماش اینان..خدافس-_-
چِـطـور بآ ßFF یآ یـکـی از دوستآن  صـᓄـیـᓄـیتون בر ᓅـلشـפֿـور آشنآ شُـבیـב .. ؟! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥h@di$♥ ، ✘v!☻lent girl✘ ، spent † ، ըoφsիīkα ، кσѕαя ، Titiw
مرجان اسم گروهم بگو ریا نشهBig GrinBig GrinBig GrinTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، ✘v!☻lent girl✘ ، кσѕαя ، Titiw
(17-01-2015، 22:21)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزانم bf مخفف:boy friend هست 

و همینطور gf مخفف: girl friend هست 

منظورم با  خانوم هایی که اینجا پست گذاشتن نوشتن دو تا و یا سه تا از بی اف اف های من مثلا سارا یا فاطی هست اشتباهه درستش جی اف اف میشه 

اطلاع رسانی کنید Big Grin
مــتفکر bfمخفف best friend
و اون یکی افــشم for ever
خیلی فک میکنی شـما خسته نشی-_-
چِـطـور بآ ßFF یآ یـکـی از دوستآن  صـᓄـیـᓄـیتون בر ᓅـلشـפֿـور آشنآ شُـבیـב .. ؟! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥h@di$♥ ، кσѕαя
بست فرند من مرضی [ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
frost ] و رکسانا [ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
† αƖιєη † ] بودن و هستن !

ماها خیلی عادی دوس شدیم :|

مث همه ی شما ..

اول یه دوست عادی بودیمـ .. با گذشت زمان صمیمی شُدیم .. و خواهیم بود !
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ♥h@di$♥ ، Brooklyn Baby ، ρѕуcнσραтн ، ✘v!☻lent girl✘ ، кσѕαя ، Wєιяɗ ، ըoφsիīkα ، Titiw ، Interstellar
دلو ردم بـــــــــــــه دریا هاهاها
*سـخل های فلشخور-________________-هی ها هو
پاسخ
 سپاس شده توسط кσѕαя ، ըoφsիīkα
آگهی
خُب نوبت مَنه .. ._.

_

اولین و بِهترین دوست دُنیا ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
First Star

این %&^$%^ همیشه منُ ب خودش جَذب میکرد -_- :|

اَلبته ، اینمـ بگمـ ک تو ی فرومـ دیگه باش آشنا شُدمـ (: خیلی خوب بنظر میرسید !

ک بَعد فهمیدمـ ک تو اینجا عُضوه ! اونوموقع نامـِ کاربریش جاستین جون بود :|

اولین بار بمـ پ.خ داد : من اخلاقمـ مِث پِسراس ؟ :|

منمـ کُلی قُربون صَدقه و D: بقیش سانسور :|

خُلاصه ، الانمـ ک اَلانه منُ از همه بیشتر میفَهمه 3> ! :*

دوسش دارمـ خیلی زیاد ـ_ـ* !

_

بَعدی آ .. : آیسان و مَهتاب و فاطی !

ک خودشون گُفتن دیگه (:

اینا اَمـ بَعدِ نورا بهترین دوستامن :*

خیلیمـ دوسشون دارمـ
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، First Star ، ρѕуcнσραтн ، ✘v!☻lent girl✘ ، [ Aνяιℓ ] ، Ƒαкє ѕмιƖє ، кσѕαя ، Wєιяɗ ، ըoφsիīkα ، an idiot ، Interstellar
تُف تو روی هر چی دوست ! (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ρѕуcнσραтн ، кσѕαя ، ըoφsիīkα
(18-01-2015، 17:59)ℳαяʝαᾔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-01-2015، 22:21)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزانم bf مخفف:boy friend هست 

و همینطور gf مخفف: girl friend هست 

منظورم با  خانوم هایی که اینجا پست گذاشتن نوشتن دو تا و یا سه تا از بی اف اف های من مثلا سارا یا فاطی هست اشتباهه درستش جی اف اف میشه 

اطلاع رسانی کنید Big Grin
مــتفکر bfمخفف best friend
و اون یکی افــشم for ever
خیلی فک میکنی شـما خسته نشی-_-

خب این مخفف کردن خیلی مضحکه:|
وقتی که جمله 4 بخش داره شما ها فقط میاین 3 قسمته اولش رو مخفف میکنین و میگین بی اف اف.ولی تکلیفه ever این وسط چی میشه؟؟:|
پاسخ
 سپاس شده توسط кσѕαя
مرجان و سارا ک گفتن ^_^ عشقاای من

مرجاان همیشه دوستم میمونه (:

سحر ((: عاالی بود وقتی دوست شدیم من کلی خنگ باازی دراوردم :V

با کیانام تو جرعت حقیقت دوست شدیم ^_^

مهی هم ک اون اولا ک عضو شده بود خودم بش پ خ دادم ._.

یاسی تو گ آ ‌.-.
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، ρѕуcнσραтн ، кσѕαя ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان