امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیدن این تاپیک برای همه ی فلشخوریا واجبه!

(10-02-2015، 18:36)مارال512 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با حرفت موافقم 
 یه نویسنده وقتی یه پست میزاره با هزار شوق و ذوق میزاره آخرش مینویسن بیکیفیت و ....
 من میگم بی کیفیت و... ولی حتما بخاطره اون زحمتشون تشکر میکنم.(البته اگه از یادم نره)

خـب مـآ میـگـیـم بـی کـیـفـیـت تـآ کـآربـر دفـعـه بعـدیـ سعـی کـنه تـآیـپـک بـآ کـیـفـیـت بـزنه
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
 سپاس شده توسط ._NeGiX_. ، ✘Nina✘
آگهی
(10-02-2015، 20:32)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-02-2015، 18:36)مارال512 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با حرفت موافقم 
 یه نویسنده وقتی یه پست میزاره با هزار شوق و ذوق میزاره آخرش مینویسن بیکیفیت و ....
 من میگم بی کیفیت و... ولی حتما بخاطره اون زحمتشون تشکر میکنم.(البته اگه از یادم نره)
خـب مـآ میـگـیـم بـی کـیـفـیـت تـآ کـآربـر دفـعـه بعـدیـ سعـی کـنه تـآیـپـک  بـآ کـیـفـیـت بـزنه
من نمیگم که این حرفو نزنین میگم اگه اینو میگین خب یه تشکر بخاطره اون زحمت و ذوقشون بکنین
من خوب یادمه روزای اول ثبت نامم دو تا پست گذاشتم هنوز ۵ رقیقه نگذشته بود دو نفر نوشتن تکراریـــــ -_- 
بعد حالا با اعتماد به نفس میگن اول سرچ کن بعد ، جالب اینجاست سرچ کردم بجز موضوع خودم هیچ موضوعی با اوم متن و عکس نبود.
خب اینو میگی هم از حرفت مطمین باش هم یه تشکر بکن.
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
پاسخ
(11-02-2015، 9:47)مارال512 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-02-2015، 20:32)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با حرفت موافقم 
خـب مـآ میـگـیـم بـی کـیـفـیـت تـآ کـآربـر دفـعـه بعـدیـ سعـی کـنه تـآیـپـک  بـآ کـیـفـیـت بـزنه
من نمیگم که این حرفو نزنین میگم اگه اینو میگین خب یه تشکر بخاطره اون زحمت و ذوقشون بکنین
من خوب یادمه روزای اول ثبت نامم دو تا پست گذاشتم هنوز ۵ رقیقه نگذشته بود دو نفر نوشتن تکراریـــــ -_- 
بعد حالا با اعتماد به نفس میگن اول سرچ کن بعد ، جالب اینجاست سرچ کردم بجز موضوع خودم هیچ موضوعی با اوم متن و عکس نبود.
خب اینو میگی هم از حرفت مطمین باش هم یه تشکر بکن.

درسته آدم ناراحت میشه باهات موافقم
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
SmileSmileSmile
پاسخ
بی کیفیت تکراریDodgyDodgyDodgy

راس گفتی واقعاBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دیدن این تاپیک برای همه ی فلشخوریا واجبه! 5
پاسخ
عززیزم خب موضوعی ک بی کیفیت باشه ما مجبور نیستیم بگیم عاااالیه:/

موضوعی ک تک عکس باشه دقیقا چ زحمتی کشیده نویسندش؟!
..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
آگهی
(11-02-2015، 11:30)tida نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عززیزم خب موضوعی ک بی کیفیت باشه ما مجبور نیستیم بگیم عاااالیه:/

موضوعی ک تک عکس باشه دقیقا چ زحمتی کشیده نویسندش؟!
 عزیز نمیگیم که بگین عالیه ، میگین خب حداقل خشک و خالی هم تشکر کنین

همون تک عکس که گذاشته براش ذوق کرده که وای چه پستی بشه این خیلی قشنگه

بعد شما میاین میگین : بیکیفــــــــــت -_-    تکراریـــــ :|     قدیمـــــی:/
خب مگه شما وقتی یه پست میزاری ذوق نمیکنی؟ ناراحت نمیشی چندنفر بیاین بدون هیچ تشکر بگن بیکیفت؟
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
پاسخ
وقتی تکراریه بگیم مرسی عالی بود؟ باید یه فرقی باشه
پاسخ
شما میگید ما به تایپکی سپاس میدیم یا بهش میگیم عالی که ارزششو داشته باشه په چرا اون پست هایی  که تقریبا اکثر کاربران نویسندگان حتی مدیران خوششون نمیاد بالای 200 یا 300 تا سپاس داره؟؟
پاسخ
(11-02-2015، 12:23)اوا2014سابق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی تکراریه بگیم مرسی عالی بود؟ باید یه فرقی باشه
کسی اینجا نگفت بگو عالیه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:))
  تصاویری که با دیدن آن باید بگوییم "اللهم عجل لولیک الفرج"
  برای دیدن اسم عشقتون کلیک کنید
  با دیدن این عکس دیگه احساس تنهایی نمی کنی!
  تاپیک جامع فال روزانه
Rainbow زندگی بی روح x_x من ..^_x........تاپیک جدید.
  یه تاپیک نصف شبی
  تاپیک حل مشکلات در وبلاگ نویسی
  با دیدن این عکس های بسیار زیبا احساساتی می شوید
  از غذاها محلی پاریس دیدن کنید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان