امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تی تی هانری : برد 6-2 در برنابئو فراموش نشدنی است!

تی تی هانری : برد 6-2 در برنابئو فراموش نشدنی است! 1

تیری هانری در آخرین مصاحبه خود در مورد آرسنال ، بارسلونا و حضور در لیگ ام ال اس صحبت کرده است . در بخشی از مصاحبه از وی سوال می شود :

تیری اگر هواداران بارسلونا بخواهند لحظه ای فراموش نشدنی از حضور تو در بارسلونا را به یاد بیاورند شاید دیدار 6-2 برنابئو را انتخاب کنند در این مورد چه صحبتی داری ؟

در حال حاضر من می توانم در مورد همه چیز از منظری دیگر صحبت کنم . نتیجه 6-2 در برنابئو فراموش نشدنی است . من می دانم که زادگاهم ، خانواده ام و یا سنت هایم ارتباطی با کاتالونیا ندارد اما من امروز بیشتر یک بارسلونایی هستم . من آن روز را به یاد دارم که تعداد زیادی از هواداران در فرودگاه ال پرات بارسلونا حضور پیدا کردند و من پیش خود فکر میکردم ما هنوز موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ نشده ایم . مردم این پیروزی را مثل کسب یک عنوان قهرمانی جشن گرفته بودند . سپس متوجه شدم شعار فراتر از یک باشگاه چه بود . بارسلونا یک فرهنگ ، مذهب و چیز دیگری است . این باشگاه شگفت انگیز است و البته بعد از آرسنال بیشترین حسرتم جدایی از بارسلوناست . من هر هفته نتایج بارسلونا و آرسنال را دنبال می کنم .
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تی تی هانری : برد 6-2 در برنابئو فراموش نشدنی است! 1 [/img]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بهانه‌های تمام نشدنی حسین رسولی برای ماندن در بلاروس!
  ۲ ماه بدون سانتیاگو برنابئو
  پوگبا: یک هفته‌ای رکورد نقل و انتقال را فراموش کردم
  کالدرون: از رئال می خواهم تا بیل را برای مدتی طولانی در برنابئو نگه دارد
  تیاگو: اگر بایرن مونیخ بخواهد مانند مسی پنالتی بزند، مانند پیرس و هانری خراب خواهد کر
  روز فراموش نشدنی برای سیدجلال (عکس)
  مسی: فصل 2015 را فراموش نشدنی به پایان می رسانیم
  کاسیمیرو: بازی با سویا را فراموش کرده ایم / رونالدو در ال کلاسیکو خواهد درخشید
Heart نباید فراموش کرد پرسپولیسیا خواهشا بیان ...
  گابریل: هرگز پرسپولیس را فراموش نمیکنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان