امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبريک رئالي ها به رونالدو در شبکه هاي اجتماعي+بهترین روز برای رئالی ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبريک رئالي ها به رونالدو در شبکه هاي اجتماعي+بهترین روز برای رئالی ها 1

پس از انتخاب رونالدو به عنوان بهترين بازيکن سال جهان در سال 2014، هم تيمي هاي او در رئال مادريد در شبکه هاي اجتماعي به اين اتفاق واکنش نشان داده و به او تبريک گفتند.
تبريک رئالي ها به رونالدو در شبکه هاي اجتماعي
به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو موفق شد دومین توپ طلای متوالی و سومین توپ طلای خود در مجموع را امشب در زوریخ سوئیس به دست آورد. او پس از کسب این دستاورد، از هم تیمی هایش تشکر کرد و نقش آنها را در کسب این جایزه بسیار پررنگ دانست. حال هم تیمی های رونالدو در صفحات شان در شبکه های اجتماعی، برای کسب این عنوان به او تبریک گفتند.
ایکر کاسیاس: تبریک به رونالدو. برنده ی سه توپ طلا. دستاوردی بزرگ که برای افراد خیلی کمی قابل دسترس است.

گرث بیل : تبریک کریس رونالدو. تو کاملا شایسته این جایزه بودی. سه توپ طلا، یک دستاورد فوق العاده است.

مارسلو: تو با این پیراهن عالی کار کردی و افتخار می‌کنم که کنار تو، این پیراهن را به تن می‌کنم. به پیش مادرید !

آلوارو آربلوا: تبریک رونالدو! افتخار می‌کنیم که بهترین بازیکن جهان در لالیگا بازی می‌کند.

خاویر مدران: عالی بود رونالدو !

روبن دلارد (بازیکن سابق رئال مادرید): تبریک به رونالدو برای کسب توپ طلا

بهترین روز برای رئالی ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبريک رئالي ها به رونالدو در شبکه هاي اجتماعي+بهترین روز برای رئالی ها 1

بهترین روز برای رئالی ها امروز رخ داد که هم خامس رودریگز جایزه بهترین گل را دریافت کرد هم کریستیانو بهترین بازیکن جهان شد و توپ طلا را برای سومین بار بالا برد در مراسم اهدای توپ طلا رونالدو از مسی به عنوان حریفی قدرتمند یاد کرد و گفت مسی دوستی بود که باعث پیشرفت من شد و رقابت با او باعث شد توپ طلا دوباره از آن من بشه
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.navid
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان