امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو: می‌خواهم به رکورد مسی برسم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونالدو: می‌خواهم به رکورد مسی برسم 1

ستاره پرتغالی رئال مادرید پس از کسب سومین توپ طلا اعلام کرد قصد توقف ندارد و می‌خواهد به رکورد همتای آرژانتینی‌اش برسد.
کریستیانو رونالدو پس از کسب سومین توپ طلا در مراسم گالا و شکست دادن مسی و نویر در راه رسیدن به این افتخار اظهار داشت: از همه کسانی که به من رأی دادند، تشکر می‌کنم؛ از هم‌تیمی‌هایم، سرمربی، رئیس باشگاه و همه کسانی که به نحوی با رئال مادرید ارتباط دارند. این رویایی است که برایم به حقیقت پیوسته است. همچنین دوست دارم از همه کسانی که به من کمک کردند تا بازیکن بهتری شوم، تیم ملی و همه در پرتغال قدردانی کنم. وی ادامه داد: هرگز فکرش را نمی‌کردم که چنین افتخار مهمی را به دست آورم. این یک تجربه منحصر به فرد است. این جایزه احساسات بسیار متفاوتی را در من برانگیخت و از این جایزه به عنوان انگیزه‌ای برای ادامه سخت‌کوشی و کسب جوایز فردی و تیمی بیشتر استفاده خواهم کرد. ستاره پرتغالی رئال مادرید خاطرنشان کرد: این یک لحظه فراموش نشدنی است. نمی‌خواهم همین جا توقف کنم. می‌خواهم با کسب چهارمین توپ طلا به رکورد مسی برسم. 
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.navid
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  رکورد بیرانوند در کتاب گینس ثبت شد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  گواردیولا و برابری با رکورد ویژه ژوزه مورینیو(عکس)
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  رکورد جهانی استراماچونی در اینستاگرام
  رکورد عجیب احمد نوراللهی شکست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان