امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخراج دانش اموز از مدرسه بخاطر مدل موهای مودبانه اش!! + عکس

اولیای مدرسه ای در انگلیس به پسر نوجوان 13 ساله ای گفته اند تا موهایش بلند نشده، نباید با دیگر دانش آموزان ارتباط داشته باشد و البته این زمان می تواند ماه ها طول بکشد...
اولیای مدرسه ای در انگلیس به پسر نوجوان 13 ساله ای گفته اند تا موهایش بلند نشده، نباید با دیگر دانش آموزان ارتباط داشته باشد و البته این زمان می تواند ماه ها طول بکشد.
کایل گیبس از دیگر همکلاسی هایش جدا شده و به او گفته اند حق صحبت کردن با دوستانش را ندارد، چرا که معلمانش استایل سنتی مدل موهای او که به صورت کوتاه یک طرفه و روش معمولی سلمانی ها است را مخالف قوانین اندازه طول موها برای پسران در مدرسه می دانند.
اخراج دانش اموز از مدرسه بخاطر مدل موهای مودبانه اش!! + عکس 1
اکنون این پسربچه باید در یک کلاس انفرادی، خودش به تنهایی از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر درس بخواند تا زمانی که طول موهایش "به اندازه قابل قبول" برسد!
پدر او به نام کولین می گوید این تصمیم مدرسه "دیوانگی" است و از نظر او موهای پسرش کاملا مرتب و منظم و البته کاملا غیرجذاب است.

او در ادامه گفت:"از مدرسه با من تماس گرفتند و وقتی از آنها پرسیدم پسرم چه کار اشتباهی انجام داده است و آنها گفتند مدل موهایش، تصور کردم شوخی می کنند."
" شوکه شدم. من خودم موهای او را کوتاه کرده بودم، با شماره 5 پشت سرش را زده بودم و قسمت جلو موهایش را بلندتر نگاه داشتم، این یک مدل قدیمی است که قبلا سلمانی ها برای همه پسرها می زدند. من نمی توانستم این تصمیم آنها را باور کنم."
پاسخ
 سپاس شده توسط یاس گل ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، miss matik✌ ، پرنسس گاردنیا ، αѕтer ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، سوگولی ، fadimeh ، فره ناز ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، しíþ ßしâçk ، MAHSA79 ، آیلی جوون ، pinkgirll ، Mαяѕє ، نفس♥♥♥ ، [χσℓσνєѕтєя] ، spain ، @AMIN@ 2002 ، عطرینا ، PįŋK ĞįŘł ، علیرضا جذاب ، ژوللی ، دختر تنها12 ، an idiot ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، kian007 ، االنا ، یاسی@_@ ، آویـــســا ، mariii ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، mahya . m ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Brooklyn Baby ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ .
آگهی
بیاد ایران ازش استقبال میکنند .....از ما گفتن بود ....به هرحال !!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

<a href="http://www.AWSurveys.com?R=4120286"> A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!</a>

پاسخ
 سپاس شده توسط miss matik✌ ، عطرینا ، |мιѕѕ мєняαѕα|
اینا هم دیگه مسخرشودراوردن
پاسخ
بیاد ایران میفهمه ههههSmileSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
╥﹏╥

پاسخ
مدرسرو تازه زدن
جو گير شدن
پاسخ
کلن مسولین مدرسه عادتشون فقط گیر بدن این ک هیچی نی
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
پاسخ
آگهی
ای کاش مدرسه ما هم این جوریبود
عشق میتواند دنیارا دگرگون کندHeart
پاسخ
تو ایران نوجوونا
میذارن موهاشون بلند بشه
از مدیر کتک می خورن

پیشی بیا منو بخور
پاسخ
حتما اشتباهي شده ..من كه تقاضاي ويدئو چك ميكنم Sleepy
پاسخ
چیز دیگه ای پیدا نکردن به این گیر دادن
...Never mind

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked طلاق زن بخاطر ماشینشان!!
Subarrow پارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای خواستار اخراج روسیه از سوئیفت شد
  دستگیری 2 دختر بخاطر پوشیدن ساپورت عجیب
  دختر خوشگل ولی فقیر بخاطر زیباییش یک شبه میلیادر شد (عکس)
  نحوه حضور دانش آموزان مدارس غیردولتی اعلام شده است!
Sad خودکشی این دختر بخاطر زیبایی حسادت برانگیزش +عکس
  کناره گیری هیفا وهبی از خوانندگی بخاطر بیماریش
  فوتبالیست معروف بخاطر کرونا فرزندش را کشت
  اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)
  عاقبت تلخ برای این دختر جوان بخاطر لیزر زیبایی (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان