امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سوال از اون دخترایی که؟؟؟؟؟

(27-01-2015، 14:33)SOHRAB 75 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی دخترا لاشین هرکی پوله بیشتر داشت میرن دنبالش
من خودم پسرم ولی میگم حرفت صحیح ومنطقی نیست همه رو نباید به یه چشم دید همون طور که دخترای بد پیدا میشه پسرای بد هم پیدا میشه

در ضمن نمیشه گف همه بدن  .ادمای خوب هم هستن 
دیگران را ببخش … نه به خاطرِ اینکه سزاوارِ بخشش اند …
.
به خاطر اینکه: گورِ بابا شون !!!

یه سوال از اون دخترایی که؟؟؟؟؟ 3

پاسخ
 سپاس شده توسط MORTEZA RM ، االنا ، †cυяɪøυs†
آگهی
(20-05-2015، 20:20)فضول خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2015، 14:33)SOHRAB 75 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودم پسرم ولی میگم حرفت صحیح ومنطقی نیست همه رو نباید به یه چشم دید همون طور که دخترای بد پیدا میشه پسرای بد هم پیدا میشه

ادمای خوب هستن ولب به پسته ما نمیخورن
پاسخ
(22-05-2015، 7:28)MORTEZA RM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2015، 20:20)فضول خان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشكل از شماست :cool:

یه سوال از اون دخترایی که؟؟؟؟؟ 3
پاسخ
naaaaaaa ahmaghane ast adam kasio vase polesh bekhad man ke injori nistam yani aslan kasio nemikham.
میروم شاید دلت روزی گرفتارم شود.
میروم...
اما گرفتارم...
گرفتارم به تو..!
پاسخ
هم دخترا پسرای اینطوری هستن...و هم دختر پسرایی که همدیگرو برای خودشون می خوان نه پول
پاسخ
مگه پسر خوش اخلاق هم داریم ک ازش توقع اخلاق داشته باشیم؟

(22-05-2015، 9:14)باران20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2015، 7:28)MORTEZA RM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشكل از شماست :cool:
همه ی دخترا لاشی نیسن ولی پسرا دنبال دخترا ی لاشین
اونـــیـــ کِـــ میـــبـخشـــه یـــه مِهرَبونـــِ
وَاـــی اونـــیـــ کِـــ فرصـــتِ دوبـــارِه مـــیدِه
~~~~~~~ یـــه اَحمـــقـــِ ~~~~~~~
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIR ALI 22
آگهی
به نظر من برعکس گفتیااا.
˙•٠•●♥زندگي♥●•٠•˙
افتخارميدي....
چندقدم بامن راه بياي؟

پاسخ
(25-05-2015، 19:47)*jegar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من برعکس گفتیااا.

چیو بر عکس گفتم؟
پاسخ
(09-02-2015، 11:54)دخی بامرام نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مودب باشید لطفاDodgy

حقیقت تلخه دیگه Angel
شمت یه دختر معرفی کن قبله ازدواج از طرف ماشین و خونه و کاره درست حسابی و پس انداز و یه عالمه چیز دیگه نخاد
پاسخ
 سپاس شده توسط Sina 007
من که اینجوری نیستم وای خب اینروزا همه عشقا چرته فکر کنم ب خاطر همینه  دوطرف فقط میخوان نیازاشون برطرف شه :ey1:
whatever
پاسخ
 سپاس شده توسط MORTEZA RM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
Question چند تا سوال ازتون دارم؟_؟
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  دوتا سوال
  این دو محاسبه تمام علم را زیر سوال بردندO_O
  10 سوال از پسر ها؟محظ خنده
Question بازم سوال دارم؟؟
Rainbow سوال تصویری ..
  اگه دوس داری ازم سوال بپرس

پرش به انجمن: