امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پارک لاله

پارک لاله کبودرآهنگ در ضلع جنوب غربی شهرستان کبودرآهنگ در استان همدان واقع شده است.

پارک لاله در واقع در پارک کبودرآهنگ قرار گرفته است و به قسمت استخر یا حوض بزرگ آب دایره ای قرار گرفته در این پارک اشاره دارد، ولی در مجموع به این فضای سبز پارک لاله میگویند.

این پارک در انتهای بلوار نیروی هوایی کبودرآهنگ، در مجاورت سالن ورزشی علی بن ابیطالب قرار دارد..

فضای سبز بسیار زیبای پارک و همچنین حوض بزرگ دایره ای بسیار باصفای این پارک، چشم انداز جالب توجهی به این پارک بخشیده است.

محیطی مناسب برای داشتن اوقاتی خوش در فضایی با آب و هوای عالی از خصوصیات این پارک است.

گردشگرانی که از شهرستان کبودرآهنگ دیدن مینمایند میتوانند عکسهای یادگاری خوبی را در این پارک داشته باشند، همچنین بدلیل امکانات اولیه مناسب برای مسافرین، خصوصا گردشگران نوروزی، این پارک توصیه میشود.
[/size]
آدرس: کبودرآهنگ، انتهای بلوار نیروی هوایی، مجاورت سالن ورزشی علی بن ابیطالب

پارک لاله 1

پارک لاله 1

پارک لاله 1

پارک لاله 1

پارک لاله 1

پارک لاله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ɪᴄᴇ
آگهی
کبودرآهنگ دیگه کجاست؟0.0
من معروف شدم(((؛
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پارک لاله 1
پاسخ
 سپاس شده توسط spent †
(03-01-2015، 16:47)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کبودرآهنگ دیگه کجاست؟0.0
من معروف شدم(((؛

یکی از شهرستان های همدان عه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Navisa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان