امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شلواری با هدف‌ توهین به مقدسات

تولید و عرضه راحت لباس های "زنانه" و "مردانه" در کشور و عدم نظارت صحیح بر نحوه تولید و عرضه لباس در بازار باعث شده است که در بسیاری از موارد، شاهد تهیه و تولید لباس و کفش هایی باشیم که به نوعی به مقدسات دینی توهین می کنند.

بنابراین گزارش، ورود کیف و کفش هایی از کشور "چین" که نام حضرت رسول (ص) توهین می‌کردند، اولین اخبار واصله ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهانت به مقدسات  دینی بود. اخباری که بدون هیچ نتیجه ای، در رسانه ها منعکس شد و متاسفانه تاکنون هیچ سازمانی به خود اجازه ورود به آن را نداده و این کالا همچنان بعد از گذشت سال ها در بازار یافت می شود و بعضا می توان نمونه تصاویر آن را بعد از خرید، توسط مشتری در شبکه های اجتماعی ملاحظه کرد.

شلواری با هدف‌ توهین به مقدسات 1
در این میان، اقدام جدیدی که به تازگی در بازار مشاهده شده، تولید شلوارهای جینی است که بر پشت آن عبارت «بسم الله الرحمن الرحیم» نوشته شده و ویژه "خانم ها" است که با "نگین" هم تزئین شده است.

این شلوارها که به راحتی در بازار به فروش می رسد، بدون توجه مشتری به عبارت نوشته شده خریداری می شود  و هیچ ارگانی هم بر آن نظارت نمی کند.

این توهین ها به مقدسات دینی که صرفا در شبکه های اجتماعی توسط خود مردم اطلاع رسانی می شود، بدون هیچ واکنشی از سوی سازمان های نظارت کننده، همچنان پا برجاست و تولیدکنندگان آن نیز روز به روز با قدرت به کارشان در این زمینه ادامه می دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسط oprah vinfrey ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، AMIR REZA16 ، [χσℓσνєѕтєя] ، ᖇᗩᖺᗩ ، LoVeNiG ، *sasan* ، ɨAʀʍɨռ ، ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥
آگهی
حالم ازشون بد شدAngryAngry
پاسخ
به جملات روی لباس ها هم توجه کنیم اغلب جملات خوبی نیستن.
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw ، اونی
ببخشیدا ولی واقعا اشغالن.

شما اینکارو کنین.مام پرچمتونو شرتمون میکنیم.

همه یک صدا:پرچم دشمن.شرت ماااااااست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
یاد یه داستانی افتادم ک بدین شرح بود:
یه استاد بزرگواری تعریف میکنه..
یه روز تو خیابون داشتم میرفتم ک یه پسر جوونی رو دیدم ک یه پیراهن سفید و گشادی پوشیده بود و این پیراهن تو تنش زار میزد و کلا جلوه خوبی نداشت..
حالا این به کنار..پشت لباس یه متن رو به انگلیسی نوشته بود ک وختی ترجمش کردم خجالت کشیدم..
رفتم جلو به پسره گفتم میدونی پشت لباست چی نوشته گفت ن..
گفتم نوشته ک من یک زن باردار هستم لطفا مراقبم باشید..
پسره همونجا خشک شد بعد سریع لباسش رو از تنش دراورد!
اون لباس در واقع برا خانومای باردار طراحی شده بود..
خوبه گاهی به بعضی مسایل توجه کنیم..
و هرچیزی رو نپوشیم
دکتر اهورا:|||
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، ɪᴄᴇ ، Titiw ، oprah vinfrey ، ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥
ره دیگه اون طوری بخوایم بشینیم میشین رو بسم ا...:||||||||||||||||||||||||||||
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Titiw
آگهی
Khili kareshoon zesht bood
پاسخ
نع واقعا ینی چی اینا اخه
؟؟؟؟؟؟؟
**FU
FAKE
WORLD

گند زدید به انجمن 
Dodgy Dodgy  

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان