امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهایی ها چه کردند!!!

چهارشنبه 10/10/1393
تاريخ :

بهایی ها در فتنه 88 چه کردند؟

فتنه 88 ابعاد ناگفته بسیاری دارد شاید بیشترین نقش را در فتنه به جمعی از افراطیون داخلی بدهید اما بهایی ها نیز درآن نقش داشته اند.
فتنه

نقش دولت های بیگانه در شكل گیری و قوام فرقه بهائیت و اقدامات و اهداف آن علیه ایران بر كسی پوشیده نیست. این حزب سیاسی با بدعت های زشت بنیان گذاری شد و در دامان بیگانگان پرورش یافت. در دوران حكومت پهلوی جهت انزوای اسلامی شیعی، بهائیت مورد توجه دستگاه حكومت بود و بسیاری از بهائیان به مناصب بالای حكومتی رسیدند و بالطبع در تأمین منافع بیگانگان كوشیدند. با پیروزی انقلاب اسلامی كه دیگر مجالی برای تحقق اهداف شوم این فرقه نمانده بود، بهائیان از طریق همدستی با استكبار در تضعیف نظام اسلامی كوشیدند و به انحای مختلف در صدد تبلیغ مرام خود برآمدند. انتخابات دهم ریاست جمهوری و حوادث متعاقب آن عرصه ای بود تا دوباره بهائیان با اشاره محافل بیگانه علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه كنند.

این كتاب یكی از موضوعات«طرح تدوین تاریخ انقلاب اسلامی» است كه در مركز اسناد انقلاب اسلامی تهیه شده و تألیف آن نیز در همین مركز صورت گرفته است.

در مقدمه این كتاب دویست و چند صفحه ای آمده است:

نقش دولت های بیگانه در شكل گیری و قوام فرقه بهائیت و اقدامات و اهداف آن علیه ایران بر كسی پوشیده نیست. این حزب سیاسی با بدعت های زشت بنیان گذاری شد و در دامان بیگانگان پرورش یافت. در دوران حكومت پهلوی جهت انزوای اسلامی شیعی، بهائیت مورد توجه دستگاه حكومت بود و بسیاری از بهائیان به مناصب بزرگ حكومتی رسیدند و بالطبع در تأمین منافع بیگانگان كوشیدند.

با پیروزی انقلاب اسلامی كه دیگر مجالی برای تحقق اهداف شوم این فرقه نمانده بود، بهائیان از طریق همدستی با استكبار در تضعیف نظام اسلامی كوشیدند و به انحای مختلف در صدد تبلیغ مرام خود برآمدند.

انتخابات دهم ریاست جمهوری و حوادث متعاقب آن عرصه ای بود تا دوباره بهائیان با اشاره ی محافل بیگانه علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه كنند... .

در ادامه، مطالب كتاب در4 بخش كلی بیان شده و هر بخش آن به چند قسمت تقسیم می شود و بخش 3 خود مشتمل بر 5 فصل می باشد.

انتخابات دهم ریاست جمهوری و حوادث متعاقب آن عرصه ای بود تا دوباره بهائیان با اشاره ی محافل بیگانه علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه كنند...

بخش اول كه « سیری در تاریخ فرقه ضاله بهائیت » نام گرفته است به پایه گذار مكتب شیخیه، یعنی شیخ احمد احسائی (1242-1116) از اهالی احساء اشاره كرده و با بررسی برخی ادعاها كه توسط این فرد و در ادامه شاگردانش شده، تاریخچه این فرقه را مورد بحث و بررسی قرار داده است، سپس به بیان اوضاع و احوال فرقه ضاله بهائیت پس از انقلاب اسلامی پرداخته است. در همین بخش اسامی آخرین اعضای این گروه كه در ایران مسئولیت مدیریت جامعه بهایی را بر عهده دارند، نام برده شده كه عبارتند از:

1-فریبا كمال آبادی

2-جمال الدین خانجانی

3-عطیف نعیمی

4-سعید رضایی

5-بهروز توكلی

6-مهوش ثابت

شایان ذكر است سران جریان منحرف بهائیت در ایران به اتهام جاسوسی برای رژیم اسرائیل و اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی در15 اسفند 1386 و 25 اردیبهشت 1387 دستگیر شدند.

در بخش دوم با عنوان« متهمان شبكه بهایی روز عاشورا » در 5 فصل به بررسی كلی و عضوی متهمین بهایی پرداخته شده است:

فصل اول: گزارش كارشناس امنیتی پرونده تحركات شبكه بهایی در عاشورا سال 1388، ابتدا به بررسی این گزارش پرداخته و سپس خلاصه ای از وضعیت متهمین را بررسی كرده است كه در فصل دوم تا پنجم همین بخش پرونده چند تن از آنان را از نگاه گذرانده است.

این متهمین كه مطالب بررسی شده مربوط به آنان در برخی موارد مشابهت هایی هم دارند از این قرارند:

در فصل دوم پرونده متهم پیام فناییان، این موارد را تحت بررسی قرار داده است :

الف) خلاصه وضعیت پرونده

ب)گزیده ای از بازجویی ها و تحقیقات معموله از متهم(صفحات26 تا30 و 41تا 45 پرونده)

* اول - حضور در اغتشاشات

* دوم- بهائیت و انتخابات دهم

* سوم- هدف از شركت در اغتشاشات

ج)متهم در دادگاه

فصل سوم: پرونده متهم آرتین غضنفری موارد زیر را مورد مطالعه قرار داده است:

الف)فرم گردشكار امنیتی متهم

ب)اعتراضات و اقاریر

1-بیت العدل در فتنه

2-تحركات برنامه ریزی شده شبكه بهائیت در عاشورای سال1388

3-اعترافات نیكاو هویدایی(از عناصر بهایی) علیه آرتین غضنفری

4-اعترافات مونا عدل پیما (از عناصر بهایی) علیه آرتین غضنفری

ج)كیفر خواست متهم

فصل چهارم به بررسی پرونده متهم زاوش شادمهر پرداخته و این موارد را مورد بررسی قرار داده است:

الف)فرم گردشكار امنیتی

ب)اقاریر متهم

1-برنامه ریزی و سازماندهی به منظور اغتشاش در روز عاشورا

2-اعترافاتی علیه آرتین غضنفری(خط دهنده شبكه بهایی در روز عاشورا)

3-ارتباط با رسانه ضد انقلاب

فصل پنجم كه پرونده متهم ژینوس سبحانی را مورد بررسی قرار داده است ابتدا به اعترافات متهم (1-فرمان مهم بیت العدل برای بهائیان-2- فعالیت های ضد امنیتی در روز عاشورا) و سپس به كیفر خواست متهم اشاراتی داشته است.

گزارش كارشناس امنیتی پرونده تحركات شبكه بهایی در عاشورا سال 1388، ابتدا به بررسی این گزارش پرداخته و سپس خلاصه ای از وضعیت متهمین را بررسی كرده است كه در فصل دوم تا پنجم همین بخش پرونده چند تن از آنان را از نگاه گذرانده است

بخش سوم كتاب، پرونده گروهك بهایی موسوم به« ارتش جهانی رهایی» گزیده ای از مطالب زیر را عنوان كرده است:

الف)گزیده ای از بازجویی مقدماتی توسط ضابطین(خرداد ماه1389) كه خود این موارد را شامل شده است:

1-مشخصات و سوابق متهم

2-طرح ریزی فعالیت مسلحانه از طریق گروهك موسوم به«ارتش جهانی رهایی»

ب)گزیده ای از جلسات رسیدگی در دادسرا

ج)كیفر خواست متهم در دادسرا

بخش چهارم یعنی بخش انتهایی ابتدا یكسری اسناد و تصاویر مرتبط با این فرقه ضاله را به تصویر كشیده و سپس نمایه هایی را نیز به كار برده است.

برشهایی از كتاب:

در صفحه 47 می خوانیم:

س:اعترافات شما مبین این موضوع است كه شما در خصوص تهیه ی سلاح گرم مشاركت داشته و پیشنهاد اولیه را ارائه نموده اید . قبول دارید؟

ج: در مورد مشاركت بله و در مورد پیشنهاد اولیه در زمینه ی ترور به صورت شوخی بله.

سلیمی‌نمین از انتقاد خود به این کتاب را را نداشتن گردآورنده کتاب عنوان می کند و می گوید: به دو دلیل ممکن است یک کتاب گردآورنده نداشته باشد یکی اینکه از منابع خاص اطلاعاتی استفاده کرده باشد یا اینکه پژوهش‌گری نخواسته نامش در کتاب بیاید در هر دو حالت ما با این قضیه مشکل داریم.اگر مراکز اطلاعاتی نظام جمهوری اسلامی این کار را انجام داشته باشد این محتوا مطابق انتظار ما نیست و ما انتظار غنای بیشتری متناسب با توان نظام داریم و اگر هم پژوهشگری باشد که بخواهد اسمش در کتاب نیاید این هم ضعف کتاب است که در تقابل نمی‌خواهد نامش را بر کتاب بگذارد. مطلب باید با صداقت بیان شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، mohsen30man ، {h.S} ، ایرانی اسلامی
آگهی
ای بابا چند سال پیش یه کاری کردن تمئم شد دیگه
پاسخ
ZZZZZ

لطفا کامل بخونید!

اینا آخرین حرفاییه ک از زبون خود عرفان تو این سایت میشنوید!

من نمیتونم جایی باشم ک حتی نمیتونم عقایدمو بیان کنم.
ک حرفایی ک جوابی براشون ندارن،پاک میکنن.
ک حرفاشونو زدن،راه رو برا جواب دادن قطع میکنن!
ایناعدالت علی هستش!ن امام علی.یکی دیگه...

دنیای آقایونی ک تو اینجور جاها نمیذارن ما حرفمونو بزنیم،خیلی کوچیکه.هه!

خوش باشید.
تا میتونید از دنیاتون لذت میبرید مذهبی نما ها. منتظر آخرتتون باشید اما!

تو فلش دیگه سعی میکنم وارد بحثا نشم.
میذارم هرچقد دوس دارید، ب اسم اسلام،مردم رو چپاول کنید. سرم تو کار خودمه دیگه.برا خودم زندگی میکنم ن ی مشت بت پرست.

من ب خودم افتخار میکنم ک اگه مذهبی نبودم،اما هیچوقت مذهبو خراب نکردم!
ب خودم افتخار میکنم ک هیچوقت برا اینکه ظاهرم خوب باشه و بگم مذهبیم،عکس مذهبی نذاشتم آواتارم.چیزی ک دوست داشتم،گذاشتم.
هیچوقت تو امضا و بیوم شعار ندادم.
اما هروقت تونستم حرفایی ک فک میکردم واقعیت دارن،گفتم.

بازم ب این نتیجه رسیدم ک باید یادآوری کنم ک:
من فقط 12تا امام و 14تا معصوم دارم!

دیگه فقط برا دوستام میام.
دوستون دارم
برام دعا کنید.

در انتظار پایانی سهمگین و با افتخار از جنس مرگ!

امضا: عرفان!

بهایی ها چه کردند!!! 1

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  در بیان آن که چرا صوفی را اسم صوفی کردند.
  امام رضا (ع) در مسیر حرکت از مدینه به خراسان، از کدام شهرهای ایران عبور کردند؟
  آیا روز سیزده محرم امام سجاد(ع) امام حسین(ع) را دفن کردند؟
  آیا شیعیان در نیابت نواب اربعه شک کردند؟ چرا؟
  آیت الله سیستانی هم تأیید فیلم رستاخیز را تکذیب کردند
  اینا به چه چیزایی فکر می کردند من و تو به چی فکر می کنیم!!؟؟
  دانشمندان مسلمان اولین بار کروی بودن زمین را کشف کردند -
  چه کسانی به حضرت مسیح خیانت کردند
  اگر والدین خیانت کردند
  با فرزندم چه کار کردند(غم حضرت فاطمه در روز قیامت(شهادت امام حسین))

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان