امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معمایی که 98% از مردم جهان نتونستن حلش کنن تومیتونی حل کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا

هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ماهی تو ابه بیچاره خخخخخخخخخخخخ هنگ کدم الانننننننننننننننننننننننننننHuhHuhHuhHuh
هعی.................
آگهی
من حل کردم قدیمیهConfused

معمایی که 98% از مردم جهان نتونستن حلش کنن تومیتونی حل کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا 4
بنابراین جواب صحیح به تست انیشتن این است که:
تو نمی دانی آیا کسی ماهی یا حیوان دیگری نگهداری می کند. وقتی تو واقعیت این مسئله را به درستی درک کردی، آن وقت تقریبا مسئله به سادگی قابل حل می شود.
تنها انیشتن است که به ما معمایی این چنین داده است. به این دلیل که او تاکید بر امتحان کردن فرضیه های مختلف داشت و نوشت:
مهمترین چیز این است که سوال کردن را متوقف نکنی؟!!!!!

من با این سایته فهمیدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://lakihamechiz.blogfa.com/post-18.aspx Big GrinBig GrinBig Grin

من هم جزو اون 98% تام
(31-12-2014، 9:53)SmOkE bOy2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم جزو اون 98% تام
آره جون خودتBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 9:52)roblex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو نمی دانی آیا کسی ماهی یا حیوان دیگری نگهداری می کند. وقتی تو واقعیت این مسئله را به درستی درک کردی، آن وقت تقریبا مسئله به سادگی قابل حل می شود.
تنها انیشتن است که به ما معمایی این چنین داده است. به این دلیل که او تاکید بر امتحان کردن فرضیه های مختلف داشت و نوشت:

من با این سایته فهمیدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب تقلب میکنی ولییییییییییییییییییییی غلطه اقای زرنگTongueTongueTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آگهی
(31-12-2014، 10:05)tabasom27 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2014، 9:52)roblex نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب تقلب میکنی ولییییییییییییییییییییی غلطه اقای زرنگTongueTongueTongue
پاسخش تو اون سایته بود ولی دیگه حال نداشتم میفهمیی حاااااااااال نداااااااااشتمTongueTongue

نمیدونم!
آلمانیه

جواب مرد آلمانی Smile))

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Question معنی نام 110 کشور جهان
  سیروان خسروی در اعتراض به وضعیت اقتصادی مردم کنسرت هایش را لغو کرد / 150 میلیون خسارت
  علت شاد نبودن مردم ایران
  اتفاقات ترسناک در جهان.....
  بهترین مدافع جهان از نظر شما
  مردم در اینترنت دنبال چه می گشتند
  اینترنت رایگان در دسترس همه مردم زمین قرار می‌گیرد
  رده بندی رپر های ایرانی تو جهان
Lightbulb اولین جنگل عمودی جهان+عکس
  خوشگل ترین ها در جهان:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان