نظرسنجی: خوشت اومد؟وجدانی ها..
بابا ایول...حالیدم...
خوب بود!
تکراری..
مسخره.
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!

Shocked 
ابتدا یك ماشین حساب آماده كنید تا با هم پیش رویم.ماشین حساب موبایل هم می شود.

۱.هفت رقم شماره ی تلفن خود را در نظربگیرید.

2.حالا سه رقم اول آن را وارد ماشین حساب كنید.یعنی اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ باشد ۱۲۳ را در ماشین حساب وارد كنید.

۳.حالا این سه رقم را در ۸۰ ضرب كنید و حاصل را با ۱ جمع كنید.

۴.عدد به دست آمده را در ۲۵۰ ضرب كنید.

۵.حالا چهار رقم پایانی تلفن خود رابا عدد به دست آمده جمع كنید. یك بار دیگر چهار رقم پایانی شماره ی خود را با آن جمع كنید.

۶.عدد ۲۵۰ را از حاصل به دست آمده كم كنید.

۷.حالا حاصل را تقسیم بر ۲ كنید.

حالا این شماره برای شما آشنا نیست؟Big Grin

سپاس ندی یعنی نامردی...نظر هم بده دیگه....Blush
این روز ها در خودم به دنبال یک کلید راست میگردم تا از خودم یک copy بگیرم و در کنار خودم past کنم. ...شاید از ای تنهایی خلاص شوم...crying
راستی...به وبلاگم سر بزنید.خوش حال میشم...sheregheysar.blogfa.com

پاسخ
 سپاس شده توسط bardia 68 ، Albert wesker ، MINA JOON ، azary ، ɨAʀʍɨռ ، *parmida* ، reza u? ، ÐeaÐ GiЯl ، Volkan ، amir1157 ، عسل** ، jolia ، mehrasa2012 ، Apathetic ، Aryan 1380 ، hajatniaerfan ، னιSs~டεனσή ، #nasim# ، sorena800 ، خانومي ، HAMESTER ، lichen ، نازنین لیلا ، ற!sS~saЋİ ، sweet. ، m016 ، perdigon ، شکوفه2 ، ALA ، اتنا 00 ، فری جون ، s /a/m/a/n/@nri ، devil black ، sara mo ، تراختور ، ...asall... ، مهسا خانم ، hodaa ، Senator✘Strong ، AFEE BOZORG ، nasermeshkat ، h.archer ، rufia ، LOVE KING ، ღ دختـــر آسمان ღ ، istanbul ، مه سیما ، **kitty** ، GαяBagє Gιяℓ ، *setare* ، Atoosa.s ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، مارال1392 ، * AMIR* ، z.l♥ve ، hapoo ، M A H S A N` ، selenax90 ، sors ، کیمیانا ، لایلا ، hadise del ، shervin 007 ، سیما777 ، ☺helia☺ ، ?ErFaN? ، پسر ایزانی2 ، "SoLmAz RaD" ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، D-: ، radmehr rad ، sadaf2 ، AMIR 77 NEW ، rabbbbb bbbit ، رزمی کار ، لــیــلــــی ، نسترنم ، فانتا ، rasht2 ، ساحره شیطونه ، mobina bieber ، leba3ekhaki ، pegah jb ، ```FATEMEH``` ، Alijah-1994 ، ☣VALMMO☣ ، امیر حسین 222 ، mm2012 ، fatima1378 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، 122333 ، noora91 ، غزاله2 ، parnia tajik ، M.H2 ، امیرمحمد2 ، aLiReZaZ-iM ، neda13 ، nancy ، ~H!P HØp §tâR~ ، amirff ، رندی ارتن ، KOH ، MAHTA .S ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، alireza-1377 ، D E N I Z ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، ارش خان ، fakhte ، آویـــســا ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، *!hasti!* ، ammar17 ، S.MohaMMaD.M ، mr.destiny ، A R S H A V I R ، عاشق دل شکسته ، نساء ، TARA* ، هیراد عبادی ، نفس♥♥♥ ، beber2003 ، amirkiral ، dokhi khoooooooobi ، نیما جان ، هما80 ، دنیل رادکلیف ، Cute+Girl ، mahsa-s ، SaharM ، milk_pezi ، Ranger* ، تینا45 ، یاشگین جون ، Cigarettes.at.daybreak ، ×ИамеLеsS× ، m...t ، Sedigh Joon ، *tara* ، # αпGεʟ ، هلیا78 ، امیرحسین آی آر آی ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Mr.Unnamed ، Jєιяαη ، . . . P oo R ! A . . . ، ✘Nina✘ ، KING ERFAN ╬ ، **zeinab** ، 1 نفر ، negin00 ، پرهام 15 ، omidkaqaz ، nanali ، محمد حسین4 ، mahsa1394 ، sina1383 ، شکوفه سیب ، mobo ، …Reyhaneh… ، moeinof ، !...@dors ، Nike 2 ، fatemeh95 ، @zahra ، علی کاراته باز ، ραяα∂ιѕє- ، М Δ ђ ΐ ą ، esiesi ، tidaaa ، niloofar... ، reza3212 ، _.miss_.em ، Shaparak24 ، maholly ، ATENA♥♥♥ ، R@H@ joon ، پسر تهرونی ، ყ_ʍ ، elnaz* ، محمدرضا.ر ، girl of chaos ، م‍حمّد ، ...عاشق... ، space ، sama00 ، n.leito ، ali alf ، ѕтяong ، Faust ، ترینا ، hananehy ، seedni ، MORTEZA RM ، {HoSsein_83} ، sina34916 ، BIG-DARK ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، DarkLight ، امیر539 ، آرمان کريمي 88 ، THEDARKNESS ، Medusa ، *setare*
آگهی
افرین یه جور بازی با عدده.SmileSmileSmileSmileSmileSmile
خوشبختی می تواند مجموعه ی بدبختی هایی باشد که به سرمان نیامده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، پریسا79
اشتباه است ، من یک چیزی در حدود شماره خانه مان و حدود سه رقم اشتباه بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *setare* ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، DarkLight ، پریسا79
من زدم نشدشcryingcryingcryingcryingcrying
من اصلا شماره ندارم دارم TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط *setare* ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، DarkLight ، *setare*
از همتون برای ابراز محبت ممنونم...
.
.
.
آرین این مال موبایل بود...ضد حال نزن دیگه...UndecidedDodgyBlush
این روز ها در خودم به دنبال یک کلید راست میگردم تا از خودم یک copy بگیرم و در کنار خودم past کنم. ...شاید از ای تنهایی خلاص شوم...crying
راستی...به وبلاگم سر بزنید.خوش حال میشم...sheregheysar.blogfa.com

پاسخ
 سپاس شده توسط ჩяσOσкєη ժяєαм ، * AMIR* ، پسر ایزانی2 ، Mr.Unnamed ، DarkLight ، *setare*
دفعه اول که حدود یک ماه پیش بود که دیدم ، قاط زدم و آمدم بیرون ولی این دفعه تا آخرش رفتم بابا ایول حالیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط * AMIR* ، amirff ، ...asall...
آگهی
خیلی سخته ولی ممنون باحال بود
قدر وقت گر نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که ازاین حاصل ایام برد
پاسخ
eival kheili bahal bod
shayan akbarzadeh the viper _ 007
پاسخ
چیز جالبی بود اولین باره همچین چیز توپی دیدم.مرسیWink
پاسخ
 سپاس شده توسط * AMIR*
قبلا بازی کرده بودم

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  علت پر شدن بیش از حد آب در ماشین لباسشویی
  لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی
  رفع ارور oe در ماشین لباسشویی ال جی
  اخطار ie در ماشین لباسشویی ال جی
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  شماره ای که درتنهایی با ان تماس بگیرید
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان