امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♥♥♥♥ i love you ♥♥♥♥

Star 
تو این دنیا تو این عالم ، میون این همه آدم ، ببین من دل به کی دادم ، به اون کس که نمیخوادم ، دلم شیشه دلش سنگه ، واسه سنگه دلم تنگه .
امشب به یادت گریانمدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ،  گرچه ز دیده ات پنهانم ، گرچه به ظاهر خندانم ، اما از درون نالانم .

اس ام اس های ناب و عاشقانه
اگه احساسمو کشتی اگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از  یاد منو بردی ، اگه رفتی بی تفاوت به غریبه سر سپردی ، بدون اینو که دل من شده جادو به طلسمت ، یکی هست این ور دنیا تو یادش مونده اسمت .
درسته که یه روزی فراموش می کنی و یه روز دیگه فراموش می شی ولی اینو بدون فراموش شدگان هرگز فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند .
خوشحالی که دلمو شکستی ؟ بدان ای نازنین آنچه شکستی تصویر زیبای خودت بود که در دلم ساخته بودی .
ما نمی تونیم به دلمون یاد بدیم که نشکنه ولی می تونیم بهش یاد بدیم که اگه شکست ، لبه ی تیزش دست اونی که شکسته تش رو نبره .
به اولین شخصی که گفتم دوست دارم تو بودی ولی اونقدر دل شکستن برات راحت بود که دل ما رو هم شکستی ، مشکلی نداره ، اونقدر دل ما شکسته که دیگه ضد ضربه شده .
نقرین به عشق به عاشقی ، نفرین به بخت و سرنوشت ، به اون نگاه که عشقتو ، تو سرنوشت من نوشت ، نفرین به من نفرین به تو ، نفرین به عشق من و تو ، به ساده بودن منو ، به اون دل سیاه تو .
چی بگم اگه تو بودی گریه ها منو نمی برد ، زندگی منو میفهمید رویاهام به هم نمیخورد
پاسخ
 سپاس شده توسط عطرینا ، ຖēŞค๑໓
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان