امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فک و فامیله ما داریم؟؟؟(بروز شد بیاااااااید)

Star 
آخه اینم فک و فامیله ما داریم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

یه بار با داداشم سواره تاکسی شدیم نشستم صندلی جلو…
حواسم پرتِ یه جا دیگه بود زل زده بودم به پول خوردای رو داش بورد!
آخره مسیر به یارو گفتم کرایش چقدره؟
گفت۱۲۰۰
منم از پولای خودش جولو چشش شمردم دادم بهش!
یه ۵ قدم که از ماشین دور شدیم تازه ۲زاریم افتاد چه حرکتی زدم!
برگشتم دیدم دهنِ رانندهِ بازه بازه!
مسافرای دیگه هم ترکیده بودن از خنده!
این برادر ما داداشه چته که داره !!!

من یه جای بی ربط تو یه شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی کار میکنم، هر دفعه سرعتا میاد پایین، همه فک و فامیل زنگ میزنن فحشو میکشن بهم میگن چرا سرعت پایینه؟، نمیشه یه کاری کنه مال ما درست بشه؟ این همه پول از مردم میگیرین بازم سرعتتون پایینه؟ پول مارو پس بگیر نخواستیم!
دیروز عمه ام زنگ زده میگه پسرم پولای ماهانه شو جمع کرده اومده سرویس خریده، چطوری دلت میاد؟ ایشالا حرومت باشه! من:
فک و فامیله داریم؟

به مامانم گفتم سشوارم سوخته ,سشوارش رو بهم میده میگه:اینو بگیر! خیلیییی عالیه!
هم جمع و جوره،
هم گرماش خیلیییی زیاده،
هم جنسش عالیه
هم..
فقط داری موهاتو سشوار میکنی‌ وسطش خاموشش نکن، دیگه روشن نمی‌شه!
مامانه ما داریم؟؟ فک و فامیله ما داریم؟

دارم به یکی از دوستام اس میدم بابام یهوه برگشته میگه واسه اون دختری که با تو دوست شده متاسفم….
من : :-l
فک و فامیله داریم؟؟؟

الان مامانم منو صدا کرده از اتاقم رفتم تو اتاقش میگم چیه مامان جان!!! میگه منو بوس کن شب به خیر بگو برو!!! گفتم:منو از اونجا کشوندی بیام بوس کنم شب به خیر بگم؟؟ مثل این بچه کوچولو ها رفت زیر پتو باهام قهر کرده هر کار هم میکنم دوست نمیشه
مامانه کودک درون زندس ما داریم؟؟

همکار پدرم با دخترش ( که منم یه ساله ازش خوشم میاد ) و خانومش که کلی هم دَک و پز دارن بعد مدت ها اومدن خونمون , از شانس فضایی منم اَد همون روز وضع معدم غاراش میش شده بود. اینا هم شیرینی خامه ای گرفته بودن منم که کلی واسه دختره تیپ زده بودم رفتم نزدیک دختره نشستم گفتم خوب سارا خانوم با درس و دانشگاه چه کار میکنید ؟
دختره داشت تعریف میکرد و منم یه شیرینی تر برداشتم که بخورم که مامانم از اون ور سالن بلند گفت اِاِاِ نخور اون شیرینیو پسر تو مگه اسهال نداری ؟
منو میگی : دختررو میگی بابام رو میگی
یعنی همون موقع بدون هیچ حرفی رفتم تو اتاقم واسه,خدافظی هم نیومدم بیرون!
مامانه ادو ضایع کنه ما داریم !!!

رفتیم خونه فک وفامیلامون ، بی شعورا هیچ کار خاصی نکردن که من بتونم اینجا بنویسم … ایندفعه واقعاً از همه تون یکصدا میپرسم: فک و فامیله داریم؟

یکی از دوستام تعريف ميكرد مامانم وقتی نماز ميخونه با هر الله اكبر بلندی كه ميگه يه منظور داره... اون موقع من چك ميكنم زير گاز خاموش باشه، كسی در ميزنه، چراغ جايی روشن نمونده باشه و...! يه روز با وجود اين كه تمام اينا رو چك كرده بودم بازم الله اكبر ادامه داشت، وقتی نمازش تموم شد با عصبانيت گفت مگه كوری نميبينی گرممه ميگم کولر رو روشن كن....!
فک و فامیله داریم ؟
پسر داییم تو آژانس کار میکرده یه روز یه پیرزن سوار میکنه، بعد چند دقیقه گوشیش زنگ میخوره، حرفش که تموم شد، پیرزنه پرسید: کی بود؟
پسر دایی: :o:o
پیرزن: پسرم کی بود؟
پسر دایی: :o:o ...
پیرزن: مگه کری، میگم کی بود؟
پسر دایی با حالت ترس و شوکه شده: دوستم بود.
پیرزن: حالا چی میخواست؟
پسر دایی با حالت عصبانیت: دنبال زن فضول سن بالا میگرده تا ...
لا اله الا الله. فک و فامیله داریم؟
بچه اومده به داداشم میگه جون این خانم یه جفت جوراب بخر، داداشم میگه من میخوام سر به تن این خانوم نباشه برو آقا بروووووووووووووو فک و فامیله داریم؟
بچه بودم بابام منو برده بود شهر بازی سوار تاب زنجیری شده بودیم ، هنوز دور نگرفته بود دستگاه که دیدم بابام داره از ترس داد و هوار میکنه..طرف نگه داشته دستگاهو به بابام میگه چی شده ؟ میگه این پسر من میترسه مارو پیاده کن ! فک و فامیله داریم؟
من دارم با کاپشن تو خونه میگردم مامانم اصلا به کلید خاموش کردن کولر اعتقاد ندارهSmile) خب مادر من جای بچه دو تا پنگوئن میووردی. فک و فامیله داریم

هر وقت میرم خونه ی عموم، زن عموم بدرقه ام می کنه تا ده کیلومتری خونه شون و بعدش میگه تو هم که واسه شام نمیمونی، خونه غریبه که نیست... زن عموی پیچون و روباه مکاره ما داریم؟!!!
با کلی ذوق و شوق رفتیم شیرینی تر خریدیم و رفتیم خونه دختر داییم... اما نامردا شیرینی خشکای یه هفته پیشو برامون با چایی آوردن... آی حرص خوردیم.. آی حرص خوردیم...
دیشب خواهرزادم (7 سالشه )توی بالکون خوابیده بود....نصف شبی پشت پی سی بودم یه لحظه دیدم خواهرزادهه در بالکون رو یواش باز کرد بعد برگشت دوباره خوابید! رفتم بالا سرش گفتم در رو چرا باز کردی؟ پشه میاد !با صدایی آهسته خیلی جدی گفت: بیرون خیلی سرده!
خواهرزادست من دارم!!!
تلفن زنگ خورد به بابام میگم بابا جواب بده ، میگه با خودت کار دارن ، گفتم نه با من کار ندارن اگه کار داشتن بگو من نیستم ، رفته جواب داده میگه آره یوسف هست اما گفت بگو من نیستم اما تو صبر کن من صداش کنم ، بعد آمده فاتحانه تو صورتم لبخند میزنه!!
بابا آبروبر لجباز من دارم !

مامانم تو تراس بود، با داداشم حرفم شد مثل بچگیام خودمو لوس کردم گفتم: مااامااان!!ببین رضا به من چی میگه!؟
اومده تو اتاق میگه ولش کن این رضا crazyee!!!
مامان باحاله ما داریم؟
جمعه دارم میرم کارواش بابام میگه جایی میری ؟
میگم آره میرم کارواش
میگه پس ماشین منم ببر یه آبی بهش بزن !!!
بگیرمش این یکی دستم یا بزارم تو کیفم ؟!
بابائه ما داریم ؟
رفتیم عروسی این فامیل مذهبیمون ؛ افتادیم دنبال ماشین عروس یهو سر از از قبرستون در آوردیم
میگیم چی شده میگن میخوان یادی از اموات کنن
فک و فامیله ما داریم؟
پسر خاله ام مدارکشو داده واسه ترجمه که اقدام کنه واسه خارج،
بعد اومده خونه ما میگم چایى میخورى یا شربت؟؟؟
میگه قهوه اسپرسو اگه دارى بیار !!!!!!!
میگم هفته پیش که خاکشیرو با کاسه سر میکشیدى یادت نیست؟!!!
پسر خاله ست ما داریم؟
پشت کامپیوتر نشستم خواهرمو صدا میکنم.
مامانم میگه: رفته بالا ، هرچی هست به من نشون بده!!
مامانه ما داریم؟
ننه بزرگمون یه نذری کرده بود حالا امام حسین حاجتشو نداده! اینم گذاشته با امام حسین قهر کرده،
حالا تمام فامیل متحد شدن اینا رو آشتی بدن!!
فک و فامیله ما داریم؟
تو اتاقم نشته بودم داشتم آهنگ گوش میدادم
بقض کردم زدم زیر گریه
مادرم یه دفعه اومد تو اتاقم بجای اینکه دل داریم بده میگه: چه مرگته!!!!
مامانه ما داریم؟
مادر بزرگه بنده دو سال پیش و در سن هفتاد سالگی به علت بیماری و احتیاج شدید به خدا پیغمبر توبه فرمودن و تصمیم گرفتن اسمشونو از پوران به فاطمه تغییر بدن و اصرار هم داشت که ما مامان فاطمه صداش بزنیم.
حالا چند وقتیه حالش خوب شده میگه به یاد پدرم منو همون پوران صدا بزنین.
مامان بزرگه جون عزیز نون به نرخه روز خوره ما داریم؟
با داییم نشستیم pes2011 بازی میکنیم بعد که با ۵ تا گل باخته برمیگرده میگه کره خر احترام بزرگ و کوچیک نمیتونی نگه داری… حداقل با اختلاف ۲ تا میبردی !!!
داییه ما داریم؟
دیروز به عمم زنگ زدم بیمارستان بستری بود میخواستم حالشو بپرسم.
تا گوشیو برداشته میگم سلام عمه جون
میگه اینجام ولم نمیکنی؟؟ ۲ روز اومدم استراحت کنما هی مزاحم شو.
میگم میخواستم حالتو بپرسم
میگه بزرگتر از تو نیست بخواد حال منو بپرسه؟
عمه ست ما داریم؟
مامانم داشت میرفت بیرون…بعد تند برگشته انگار چیزی یادش رفته باشه
درو باز کرده میگه من رفتم خودتو نکشی تا من برگردم…
مامانه ما داریم؟
دوستم میپرسه فردا چرا تعطیله؟ میگم مبعثه… میگه مبعث کدوم امامه !؟
دوسته ما داریم ؟
پسرخالم می خواست بهم زنگ بزنه کلی معطلم کرد…خلاصه زنگ زد و بهم گفت حالت چطوره؟؟ منم گفتم به توچه ! مگه دکتری؟؟
اونم گفت ببخشید یادم رفته بود دکتر حیوانات نیستم ……..!
پسرخاله ست ما داریم؟؟

رفته بودیم خونه مامان بزرگم ساعت 1 نصفه شب بود واحد بغلیشون در آهنیشون قفل بود یه دفعه دیدیم مامان بزرگم دستشو گذاشته رو زنگشون ولم نمی کنه.بهش میگیم مادر چی کار داری می کنی می خنده میگه کسی خونه نیست که.یه دفعه دیدیم در باز شد یه مرد بنده خدا با لباس خواب اومد بیرون.مامان بزرگم با یه قیافه مظلوم نامرد به ما نگاه کرد به یارو گفت ببخشید توروخدا بچه ان دیگه...مامان بزرگه آدم فروشه داریم.فک و فامیله داریم؟

خواهر زادم 5 سالشه آهنگ pitball گذاشتم ميگه اين اينگيليسي مي خونه يا خارجي...موندم چي جوابشو بدم ميگه يادم نبود تو زبون مادريتم بلد نيستي!!!الان خداييش خواهرزادس من دارم؟؟؟ فك و فاميله من دارم؟؟!!!!!

بابابزرگم پیرارسال سکته کرد بیمارستان بودیم یه خانوم پرستار جوون و خوشگل اومد فشارشو بگیره آستینشو زد بالا بازوشو گرفت تو دستش بابا بزرگم به من چشمک می زنه.
چه بابا بزرگه هیزی داریم؟

بابام هشتاد سالشه همیشه اصرار می کنه که بذارید من از خونه تنهایی برم بیرون مگه زندانی گرفتید؟ می خوام برم نون و روزنامه اینا بگیرم...یه روز بعد از کلی اصرار گفتیم باشه برو ولی مواظب باش...رفته نونوایی محل به همه ی اونایی که تو صف بودن گفته عجب روزگاری شده پنج تا دختر دارم پنج تا پسر تو این سن و سال من پیرمرد باید بیام تو صف وایسم نون اونارم من بگیرم....تا یه مدت هر کس منو تو محل می دید نصیحتم می کرد.فک و فامیله داریم؟

نصفه شب با صدای دادو بیداد بابام از خواب پریدم دوییدم تو اتاقش دیدم تو خواب داره یکی و میزنه بعد یهو خندید بوووووووم از تخت افتاد پایین! بیدار شد منو دید خیلی جدی گفت سگا حمله کرده بودن همرو کشتم!!!! بابای ترسناکه من دارم؟!!!؟فک و فامیله داریم؟

داییم سرما خورده بود پتو انداخته بود رو سرش خالم بهش میگه: داداش تو اگه دختر میشدی میترشیدی هااا.
داییم هم گفت : نترس مامان منم عین شماها قالب میکرد به یه نفر ! اون کارشو خوب بلده!!!
بابام و شوهر خالم تا دو ساعت غش غش از ته دل میخندیدن
فک و فامیله داریم ؟

با ماشین تصادف کردم .منو با دستو پای شکسته اوردن دم خونه.بابام میاد داد میزنه ماشینو داغون کردی....بابای با احساس داریم؟؟؟؟...

چند سال پیش که خیلی‌ مّد شده بود میگفتن بترکونیم و این حرفا، مهمونیه فامیلمون بود، بعد پسر عموم دو تا باند خفن آورده بود و سیستمو دستگاه دی جی و … زن عموم این دستگاه‌ها رو دید ذوق کرد گفت بچه‌ها امشب میخواین سوراخ کنیداا!!! (می‌خواست بگه میخواید بترکونید) یعنی‌ ما بودیم که پخش زمین شده بودیم از خنده! آخه زن عمو داریم؟! فک و فامیله داریم؟!

زن دائیم برگشته به دوستم میگه عجب چشای قشنگی‌ داری، چشات عین چشای گاوه!!! خدایی زن داییه داریم؟! فکو فامیله داریم؟!

وای به روزی که باهاشون سوار تاکسی بشی،موقع پیاده شدن یک فیلمی واسه کرایه بازی میکنن،الکی کیفشونو در میارن انقد طولش میدن تا تو کرایه رو حساب کنی،بعد هم میگن میذاشتی حساب کنم

اومدن خونمون عید دیدنی یکی از بچه هاشون نیومده بود،بقیه عیدی گرقتن،فردا اومدن در خونه،داخل نیومدن،بچهه که نیومده بودو فرستادن بالا،گفت عیدتون مبارک،کاری ندارید؟ما هم حق لوتی رو تقدیم کردیم و رفت.ای خدا فامیله داریم؟

یه مینی بوس آدم از شهرستان میان . تو یه خونه ۵۰ متری میخوان ۳ هفته بمونن . اونوقت ما مجبوریم بریم خونه دوستامون بمونیم . فک و فامیله ما داریم ؟

پسر معتاد مفنگیش،هیچ گوهی نشد تو زندگی،رفته پشت سر ما گفته بچش با من گشته اینطوری شده.ای تو روحت
فامیله داریم؟

پسر خالم موتورمو گرفت و بدون بنزین پس اورد،دیگه روشن هم نمیشد،جای تشکر در اومده میگه خاک بر سرت با این موتورت،مجبور شدم بگیرم دستم بیام.حالا باید بگم موتوره داریم؟یا فک و فامیله داریم؟

بهش میگم من هفته دیگه بلیط دارم دارم میرم خارج، میگه اتفاقا پسر منم دیروز از خارج اومده، زنگ میزنم به پسرش میگم کجا بودی؟ میگه ویلای یکی‌ از بچه‌ها تو لواسون، جات خالی‌ ترکوندیم…فک و فامیله ما داریم؟

یه روز گفت وای این قناری تو چه خوشگل میخونه، چه خوش رنگه…نیم ساعت بعد قناری تو قفس مرد…فک و فامیله ما داریم؟

تا دیروز دخترشونو میچسبوندن به ما، امروز که شوهرش دادن میگن ما رفتیم و اونا ندادنش به ما!!! فامیله داریم؟

این فامیله ماداریم شوهر الکی میکنند بعده ۲۰ سال زنگ میزنن مجبور شیم تبریک بگیم آخرشم بگن ایشاللا عروسیت.

پسر دایی ام نمایشگاه ماشین داره یه ماشین خریدیم ازش بعد فهمی دیم ۵۰۰هزار تومان کلاه سرمون گذاشته فک و فامیله داریم؟؟؟؟؟

میان خونمون جوجه کباب میخورن با دوغ، میریم خونشون سنگدون مرغ می‌خوریم با آب یخ، فک و فامیله داریم؟

تازه میشینن تعریف می‌کنن، رفتیم سنگدون مرغ بخریم یارو فروشنده گفت واسه سگتون میخواین؟ قاه قاه میخنده…فک و فامیله داریم؟

داییم زنگ زده میگه یه کار خوب برات پیدا کردم اونوقت خودش هنوز بیکاره……فک وفامیله داریم؟؟؟؟؟

شوهر خالم معاون دانشگاهه میرم پیشش میگم انتقالیه دانشگامو درس کن میگه باید مراحل قانونیشو طی کنی….فک و فامیله داریم؟؟؟؟؟؟

روز تولدم همه تبریک بهم گفتن تو فیسبوک بجز فامیل ….بعد می گین نگم فک و فامیله داریم؟؟؟؟؟نه خداییش فک و فامیله داریم؟؟؟

دختر عموم ر۱۶ سالشه براش خواستگار اومده به من می گن علی نظری نداری؟؟ فک و فامیل ما داریم؟؟؟؟

دختر عمه جونم ۲ ماه پیش عروسی‌ کرده تازه با خبر شدیم حامله بوده،بچش ۳ ماه دیگه به دنیا میاد،فک و فامیله داریم؟

به خاله ام میگم فرق هویج و بلال چیه؟!
فکر میکنه…
میگه بلال تو جنگ احد بود ولی هویج نبود!!
فک و فامیله داریم؟!!

دختر یکی‌ از فامیلامون با یه اکانت دیگه اومده واسم مسج داده می‌تونم دوستت باشم،آخه خیلی‌ جذابی،فک و فامیله داریم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک و فامیله ما داریم؟؟؟(بروز شد بیاااااااید) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ईฐįяy gįяℓ♥ ، پرنسس ارزوها ، PįŋK ĞįŘł ، ◎☆سوگند☆◎ ، Mahshid80 ، D.I.Z.E.R.E ، عطرینا
آگهی
خیلی عالی
لایکHeart

خداییش خیلی خوب بود
آنقدر دوستت دارم که
پروانه ها گیج میشوند
گل ها تعجب میکنند
و باران دلش میگیرد........
p336p336
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_
بابا قشنگه بیاین نظرو لایک بدین بروزش کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
لاااااایک بوووووود واقعا من خیلی دوست دارم دوباره گذاشتی بیا خصوصیم بگو بهم
گاهی یه جور میشکننت 
                که وقتی تیکه های خورد شدت رو به هم میچسپونی                                    یه ادم دیگه میشی 
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_
مرسی خیلی زحمت کشیدیBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_
(22-12-2014، 19:47)Mahshid80 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی خیلی زحمت کشیدیBlush

خواهشBlush

(22-12-2014، 19:27)◎☆سوگند☆◎ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاااااایک بوووووود واقعا من خیلی دوست دارم دوباره گذاشتی بیا خصوصیم بگو بهم

چشم
پاسخ
آگهی
داشتم رانندگی میکردم یهو مامانم که بغل دستم بود جیغ زد...
من گفتم حتما الان یه تریلی میاد میزنه بهم تند فرمونو پیچوندم و ترمز کردم در همین حین جهاربار فاتحه خوندم.توبه هم کردم.اما خبری نشد.به مامانم گفتم چرا جیغ زدی؟
گفت نگاه چه آسمون قشنگه!!
من:’(
آسمون:-!
مخترع ماشین:-\
لایه ی اوزون:-$
مامانم:-

دیشب خسته بودم وسط هال ولو شدم ، خوابم برد، نصف شبی یه لحظه احساس کردم نفسم بالا نمیاد و دارم خفه میشم، جد و آبادم اومد جلو چشم!! افتادم به سرفه کردن و نفس نفس زدن، قشنگ اینقد سرفه کردم که بنفش شدم! یکم که تونستم نفس بکشم تو اون تاریکی نگا بالا سرم کردم، دیدم بابام وایساده داره هر هر میخنده!!همینجوری، مات و خواب زده پرسیدم چیه؟!؟ چی شده؟؟ با خنده و خیلی ریلکس گفت:هیچی ندیدمت، پام رفت رو گردنت، بخواب بخواب!!! :|

فک و فامیله ما داریم......

تلویزیون داره میگه میلیون ها سال طول می کشد تا از بقایای موجودات زنده نفت تشکیل شود؛ بابام برگشته میگه: یعنی بچه اگه من الان چالت کنم؛ ممکنه میلیون ها سال بعد به یه دردی بخوری...

دیشب خونه مامان بزرگم بودیم. یه دختر دایی دارم به زور قدش دو وجبه و تازه 6 سالش شده...دیدم یه گوشه نشسته بدجوریم تو فکره...رفتم بهش گفتم چی شده عزیزم؟! گفت بنظر تو وقتی عاقد ازم پرسید آیا بامهریه 1385(سال تولدش) سکه وکیلم من بگم با اجازه پدر و مادرو بزرگترا بله یا نه سریع بگم بله؟!راستی مزدا3 داشته باشه بهتره یا سانتافه؟!
من :|
فامیل :|
رویاهای بچگیم :|
نهاد حمایت از کودکان سازمان ملل :|
نسل سوخته :|
آخه فک فامیل ما داریم؟!

رفتم به مامانم میگم شام چی داریم ؟؟
با یه حالت شاکی میگه : کوفت ! اگه این فیس بوک شامم میداد دیگه کامل از شرِت راحت بودیم:|

لطفا تصور کنید !
بچه برادر 4 سالمو رو بردن گلاب به روتون دستشویی
درست در حین انجام دقت کنین درست حین انجام عملیات آبیاری بر گشته میگه خوب دیگه چه خبر؟

مامان و بابام نشسته بودن داشتن چایی میخوردن ،
به مامانم گفتم : خوب حال میکنیدا پسر به این ماهی دارید ،
چند لحظه سکوت کردن و بهم خیره شدن ،
بابام یه آهی کشید و با افسوس به مامانم گفت : چایتو بخور !!
فک و فامیل رو حال میکنید ؟!

خالم می خواد دخترش رو بخوابونه توی اتاق من یهو دختره می زنه زیر گریه که من عروسکم رو خونه جا گذاشتم خالم برگشته می گه قربونت برم گریه نکن به ممد می گم بیاد بجای عروسکت پیشت بخوابه !
حالا عروسکش چیه : خره شرک !
آخه من چی بگم !
فک و فامیله داریم ؟

داداشم وقتي 3 سالش بود توي باغچه‌مون پشكل كاشته بود گوسفند برداشت كنه! فك و فاميله داريم؟

این آپارتمان نشینیم خیلی عذابه ها !! رفتم زیر دوش دارم آهنگ می خونم، بعد از پنج دقیقه مادرم اومده دمه حموم می گه : دختر همسایه اومد گفت: ما از این آهنگا خوشمون نمیاد ، شادمهر بخون:|
پسرخالم مهندس برقه..وضعشم توپه...خونه مجردی و ماشین آخرین مدلو..هیچ کسی رو هم تحویل نمیگیره.. دیروز یهو بعد یک قرن به من اس داده:زندگیمو برات میذارم!! منم ته ذوق مرگ برگشتم گفتم منم همین طور عزیز دلم! هنوز اس ام اسم تو راه بود که دیدم دوباره برام پیام داده پسرخام:اسم آهنگ امیر تتلوئه فعلا دسترسی به اینترنت ندارم.برام دانلودش میکنی؟؟! یعنی فکر میکنین من اون لحظه چیکار کردم؟؟ یک هفته تمام گوشیم خاموش بود از خجالت
پسر عموم با گوشی باباش بهم پیام داده و میگه میمون پاشو بیا یه سر به من بزن / منم جواب دادم چشم عموجان غروب میام / پسرعموم جواب داده میگه خاک بر سر ، منم سعید ، دستخطم رو نمیشناسی؟؟؟

پسرعموئه ما داریم؟؟؟؟

دیشب دنبال چیپس بودم تو خونه ، توی یکی از قابلمه هایی که معمولا مامانم خوراکی ها رو اونجا قایم میکرد گشتم یه کاغذ پیدا کردم روش نوشته بود :
“عزیزم تلاشتو تحسین میکنم ولی متاسفانه این دفعه به بن بست خوردی گامبو”

تا حالا چندین بار شده که از پای کامپیوتر بلند شدم و بعد از یک دقیقه برگشتم می بینم بابام نشسته پشت کامپیوتر.این جور مواقع دوست دارم بمیرم.

یکی از آشناهامون رو یه پسر ۱۸ ساله با چاقو کشتهخواهرم اومده تو اتاق میگه خاک تو سرت طرف ۱۸ سالشه قاتله اونوقت تو ۲۰ سالته و عرضه نداری یه سوسک رو بکشی!!!خواهر مقایسه گره دارم؟؟؟!!!!فک و فامیله داریم؟.
يه داداش دارم ميگم برو يه ليوان آب برام بيار ميگه من خودم تشنه ام نميرم آب بخورم واسه تو آب بيارم .اين فك فاميله ما داريم
داره آموزش رقص عربی میده توی تی وی.
از اتاق اومدم بیرون دیدم بابام یه شاله عربی بسته به کمرش داره قر میده!
میگم حاجی چی‌کار میکنی؟!
میگه میخوام روی دختر خاله‌تو تو مهمونی‌ها کم کنم!!
فک و فامیله داریم؟!

امروز به خواهرم نشون دادم که فحاشی دختر بچشو واسه 4جوک فرستادم ، بهم میگه اگه میدونستم انقد خوشت میاد میگفتم یه چیز بهتر بگه ! گفتم مگه بیشتر از اینم بلده ؟ گفت آره بعد دخترشو صدا زد اومد...
بهش گفت دایی باهات کار داره...اونم اومد زارت گذاشت تو گوشم گفت تو کار داری من باید بیام بیشور ؟؟؟؟
فک و فامیله داریم ؟

یچه خواهرم سه سال و نیم سن داره داشت غرغر میکرد بهش گفتم دایی ساکت شو بهم گفت خودت ساکت شو عوضی آشغال !!!
من :|
خواهرم :|
گنده لات محلمون :|
نهاد حمایت از کودکان سازمان ملل :|

تلویزیون داره آتش سوزی جنگلهای استرالیا رو نشون میده.خواهر زاده ام میگه خاله حیف شددماغت را عمل کردی و گرنه الان خرطومت را آب میکردی میرفتی آتیش را خاموش میکردی.
خواهر زاده بی شعوره پررو من دارم؟
پسر داییم شیش سالشه بهش رکابیشو دادم تنش کنه میگه من بلد نیستم میگم تو که همه لباساتو تنت میکنی میگه نه این فرق داره این سه تا سوراخ داره نمیدونم سرمو تو کدوم سوراخ بکنمSmile
فک و فامیله داریم؟

زنگ زدیم واسمون پیتزا بیارن یارو سس نزاشته بود توش ؛ فرداش مامانم رفته میگه آقا چرا واسه ما سس نذاشتی ؟ مگه پیتزارو میشه بدون سس خورد؟
یارو : نه خانم !
مامانم : پس ما چجوری خوردیم ؟

امروز رفته بودم پشت بوم که آنتن تلویزیونون رو تنظیم کنم ، با موبایلم شماره خونه رو گرفتم به مامانم میگم : الو ، مامان خوبه ؟ مامانم هم میگه : مرسی همه خوبن شما خوبین ؟ خانواده خوبن ؟ ببخشید بجا نیاوردم …

وسط گرما تو آفتاب داشتم پیاده میرفتم خونه یهو دیدم یکی داره بوق میزنه ، برگشتم خیابونو نگاه کردم دیدم بابام با ماشین رد شد و دست تکون داد. رسیدم خونه خوابیدم زیر کولر ، از بابام پرسیدم چرا سوارم نکردی ؟؟؟ میگه ماشین تازه خنک شده بود اگه سوار میشدی هوای گرم میومد تو …

رو تختم دراز کشیدم
مامانم اومده تو اتاق میگه چته؟چرا خونه ای؟بخدا ارزش نداره.یعنی انقدر دوس داریش؟ولش کن.آدم باش...
انقدر حرف زد.
مثه بچه آدم پاشدم رفتم بیرون تا مامانم انقد حرص نخوره.والا

برادرم اومده میگه:روزه ای؟؟؟؟
من: چرا نباید نباشم؟؟؟
ب:آخه الان تو رساله خواندم روزه به معلول های ذهنی واجب نیست!!!
من: :| :| :|
آخه این همه لطف و عشق و محبتو چطوری هضم کنم؟
زماني كه داداشم ميرفت مدرسه، شبها با جوراب و شلوار لي ميخوابيد كه صبح 5 دقيقه ديرتر بيدارشه...
فک و فامیله داریم؟

ای خدا!!!ما اصلا فامیل نمیخوایم
دیشب رفتیم خونه خالم یه پسر داره اندازه ماکارونی 4 سالشه,اومده میگه "این علامت حاکم بزرگ میتی کومان".خواستم خر کیف شه احترام گذاشتم.برگشته میگه تو نمیخوات احترام بزاری (زومبه)!!!!
آخه این فک فامیله داریم؟!

بابام وقتی عطسه میکنه سریع میگه htc
وقتی دوبار پشت سر هم عطسه میکنه سریع میگه htc hd
ما منتظریم تا از سازمان تبلیغات بیان بابامو ببرن !!!
فک و فامیلو داشته باش !

داریم آبگوشت میخوریم ، گوشکوبو گرفتم دستم تیریپ خاطره های کودکی به بچه خواهرم میگم :
دایی جون این گوشکوب سنش از منم بیشتره ...
مادرم از اون ور میگه : فایدشم همین طور ...
فک و فامیله داریم ؟!

فکر کنم بابام تا یه جایی بیشتر ساعتو بلد نیست
چون وقتی میرم بیرون از یه ساعتی به بعد هی زنگ میزنه میگه میدونی ساعت چنده؟؟؟

در فامیل ما هر جا سخن از انحراف است ، نام زيباي من ميدرخشد !!

خانومه تلفن زده به بابام که ما یه دستگاهی میفروشیم که قیمت قبض برق رو تا سی درصد کاهش میده بابام بهش گفت ممنون پسرم کنتور رو دستکاری کرده قبضمون صد درصد کاهش داشته اگه خواستید نصف قیمت واسه شما حساب میکنیم . واقعا فک و فامیل صادقه ما داریم!‌

فامیلمون یه اس.ام.اس فلسفی فرستاده بود؛
نمیدونم چی شد replay رو اشتباهی زدم اس.ام.اس خالی براش سند شد.
جواب داد: دنیایی از حرفهای نگفته… مرسی!
ینی یه آدم سالم دور و برمون نیست به خدا!!

يه دايي داريم كه مگس رو تو هوا ميگيره تو مشتش تكون تكونش ميده ميندازدش بيچاره مگس سرگيجه ميگيره زن داييم هم فرصت پيدا ميكنه با مگس كش بزنه لهش كنه
چه همكاري صميمانه اي نه؟؟
خواهرم واسم.اس ام اس داده
ش م خ د........
هرکاری کردم نتونست بخونم،زنگ زدم میگم چی نوشتی؟میگه واقعا متاسفم برات.که نتونستی بخونیش نوشتم:شام مهمونیم خونه داداش!!!!!!! :O
فکر کنم باید 37 واحد کلاس رمزنگاری و رمز گشایی واسه ادامه زندگی با خانواده ام پاس کنمSmile))

به خواهرزادم که دوم دبستانه میگم: خوشحالیا، همش تعطیلی؟ میگه: برو خاله واقعا تعطیلیا! اقتصاد کشور فلج شد رفت پی کارش، بعد بمن میگی خوشحالم؟ برو با عروسکات بازی کن خاله!

دیشب داداشم تو خواب هذیون میگفت و جیغ میکشید …
رفتم تو اتاق میبینم بابام بالا سرشه !!
میگم خوب بیدارش کن !
میگه بذار کابوسشو ببینه ،
اینهمه پول دی وی دی میده فیلم ترسناک میگیره….
بزار سه بعدیشم ببینه…
فک و فامیله داریم!!
پاسخ
مریییی عالی بود
گاهی یه جور میشکننت 
                که وقتی تیکه های خورد شدت رو به هم میچسپونی                                    یه ادم دیگه میشی 
پاسخ
لاااااااااااااااااااااااااااااااییییکککککککککککککککککک فراوووووووووووووووووووووون نفستمممممممممممممممممم فراوووووووووووووووووووون
آشق...
از این ب بعد این گونه بنویسید...!!
همیشه کلاه سرش میرود ...... !!!!!!!!!!

پاسخ
با سگم عکس گرفتم گذاشتمش تو فیسبوک.
پسر خالم زیر عکسم نوشته کدوم تویی؟
چرا من از هیچکی شانس نیاوردم عاخه؟
اصن ی وضی

اومدم خونه دیدم یه دفه تمام حجم اینترنتم تموم شده!
(خدا نصیب هیشکی نکنه)
خواهرمو صدا زدم میگم تو چیزی دانلود کردی؟
میگه آره یه فیلم فول اچ دی یک ساعته فقط !!
میگم آخه کروکدیل تو بیخود کردی تمام حجمو کشیدی!
میگه الکی شلوغش نکن نوشته بود دانلود رایگان !!!
به من ربطی نداره! !!!

یه فامیل دیگه داریم زنش میخواست بره مشاور خانواده جلسه‌ای ۶۰تومن بعد این به زنش گفته بود جلسه‌ای ۳۰تومن بده به خودم به خدا باهات خوب میشم !

وقتی میگن
…آب کتری جوش اومده سعی میکنم نشنوم و صحنه رو با آرامش ترک کنم
لامصب عواقب بعدی ناجوری داره !
قوری رو باید بشوری …
چای رو دم کنی …
صبر کنی رنگ بده …
یه سینی چایی بریزی …
اوووووووووووه ….. اصن مسیر زندگی آدم عوض میشه
فک و فامیله داریم؟

یکی از آشناها تلوزیون خریده بود ! بهش گفتم مبارک باشه ال سی دیه یا ال ای دی ؟ گفت برو بابا ال جیه ال جی (LG) !

بابام موهامو از پشت میکشه، بهش میگم چرا میکشی ؟میگه میخوام جنبت زیاد بشه !دو دقیقه بعد دوباره تکرار کرد !با حالت عصبی میگم چرا دوباره میکشی ؟میگه دیدی بی جنبه ای ؟ !:|

این بابام چرا منو نمخوره راحت شم ؛والاااا…

قبض برق زیاد اومده بود،
.
.
.
نشون بابام که دادم، یه سری تکون داد و پاشد رفت پشت کامپیوتر!!! منم رفتم نزدیکتر ببینم چیکار

میخواد بکنه، دیدم رفته توو گوگل نوشته: آموزش دستکاری کنتور برق!!

تو فامیل پشت سر ما بحث افتاده بود!
داییم میگفت این پسره تو خونه دانشجوییش همه غلطی کرده!!
مامان بزرگم شاکی گفت مگه توچیزی دیدی ازش!!
داییم گفت نه ولی بچه حلال زاده به داییش میره Smile)

میخواستم اتاقمو جاروبرقی بکشم و در حینش آهنگم گوش کنم!
ام پی ۳ مو روشن کردم شروع کردم با جدیت تمام جارو کشیدن
بعد ۵ دقیقه مامانم زد رو شونم.
هدفونو در آوردم گفتم ، جانم مامان؟!
گفت جارو خاموشه!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  به چند نفر برای تعمیر قطعات اسانسور نیاز داریم.
  متولدین هر ماه در رابطه عشقی | با متولدین کدام ماه ها تفاهم داریم؟
  3 راه زیبا برای بیان عشق به کسی که دوستش داریم
  داستان ها و عکس های ترسناک ✞SCarY✞(بروز رسانی)
  همه خواهر دارن مام خواهر داریم
  آخه اینم فک و فامیله ما داریم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!(بیایی تو ضرر نمیکنی)
  سفری داریم .. به ترسناک‌ترین نقاط جهان!!
Heart چگونه دوست پسر خود را راضی نگه داریم ؟
  این فک و فامیل ما داریم
Shocked تبلیغ نت پر سرعت تو بازی رئال و والنسیا(عکس+مگه داریم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان