امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

«عزت الله انتظامي»:متاسفم که مرتضی را از دست دادیم

«عزت الله انتظامي»:متاسفم که مرتضی را از دست دادیم 1
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سينماخبر ،انتظامی که از شنیدن خبر فوت احمدی بسیار متاثر شده درباره او می‌گوید: «مرتضی احمدی کسی بود که تمام نکات ارزشمند قدیمی را در کتاب‌ها و آثارش جمع می‌کرد و بعد هم به چاپ می‌سپرد. ما روی صحنه با هم خاطرات خیلی زیادی داشتیم و او سابقه بسیار درخشانی در تئاتر و سینما دارد.» 

انتظامی درباره نحوه آشنایی‌اش با زنده‌یاد مرتضی احمدی می‌گوید: «من در تئاتر پارس بازی می‌کردم که مرتضی برای خواندن به آنجا آمد. او سبک خودش را در پیش‌پرده‌خوانی داشت که مردم هم آن را خیلی دوست داشتند و در این کار واقعا موفق بود. من هم پیش‌پرده می‌خواندم و با هم دوست بودیم و بارها با هم روی صحنه رفتیم. تا این که من به آلمان رفتم و رابطه ما قطع شد.» 

آقای بازیگر می‌افزاید: «اما بعد از بازگشتم، دوباره با هم ارتباط گرفتیم. همیشه هر وقت می‌دیدمش به او عرض ارادت می‌کردم و خیلی دوستش داشتم. هر وقت هم از او خواهش می‌کردم که سر فیلمی حاضر شود، با روی باز می‌پذیرفت و مرا شرمنده خود می‌کرد.» 

انتظامی که این روزها خود به دلیل بیماری در خانه بستری است با اظهار تاسف می‌گوید: «متاسفانه در شرایطی هستم که در این هوا دکتر اجازه خروج از منزل به من نمی‌دهد وگرنه الان وظیفه‌ام بود که به خانه‌اش بروم و به خانواده‌اش تسلیت بگویم. متاسفم که مرتضی را از دست دادیم. جای او دیگر به راحتی پر نخواهد شد.»

منبع:جام جم
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت
  فیلم زندگی مرتضی پاشایی ساخته می شود / چه کسی بازیگر نقش پاشایی خواهد بود؟
  مستند زندگی مرتضی پاشایی و جنجال رسانه ای عموی پاشایی و رضا رشیدپور!
  از ملاقات آنجلینا جولی از کمپ آوارگان عراقی تا دعوا بر سر ساخت مستند مرتضی پاشایی! /
Lightbulb رئیس ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سید مرتضی آوینی منصوب شد
  فرج الله سلحشور کارگردان مشهور ایرانی درگذشت !
  ریه های فرج الله سلحشور از کار افتاد
  التماس دعای همسر فرج الله سلحشور از مردم
  سایه مبهم «سینمای کانونی» بر «سینمای استراتژیک»/«محمد رسول الله»؛ روایت زندگی پیامبر
  محمد رسول الله (ص)، قلب ها را فتح کرد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان