امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه ای از پسر به پدر جالبه بخونین

پدر در حال رد شدن از کنار اتاق خواب پسرش بود، باتعجب دید که تخت خواب کاملاً مرتب و همه چیز جمع و جور شده. یک پاکت هم به روی بالش گذاشته شده و روش نوشته بود «پدر». با بدترین پیش داوری های ذهنی پاکت رو باز کرد و با دستان لرزان نامه رو خوند :
پدر عزیزم،
با اندوه و افسوس فراوان برایت می نویسم. من مجبور بودم با دوست دخترجدیدم فرار کنم، چون می خواستم جلوی یک رویارویی با مادر و تو ...رو بگیرم.من احساسات واقعی رو با نازنین پیدا کردم، او واقعاً معرکه است، اما میدونستم که تو اون رو نخواهی پذیرفت، به خاطر تیزبینی هاش، خالکوبی هاش ،لباسهای تنگ موتور سواریش و به خاطر اینکه سنش از من خیلی بیشتره. اما فقط احساسات نیست، پدر. اون ...

حامله است. نازنین به من گفت ما می تونیم شاد و خوشبخت بشیم. اون یک تریلی توی جنگل داره و کُلی هیزم برای تمام زمستون.
ما یک رؤیای مشترک داریم برای داشتن تعداد زیادی بچه. نازنین چشمان من رو به روی حقیقت بازکرد که ماریجوانا واقعاً به کسی صدمه نمی زنه. ما اون رو برای خودمون میکاریم، و برای تجارت با کمک آدمای دیگه ای که توی مزرعه هستن، برای تمام کوکائینها و اکستازیهایی که می خوایم. در ضمن، دعا می کنیم که علم بتونه درمانی برای ایدز پیدا کنه، و نازنین بهتر بشه. اون لیاقتش رو داره. نگران نباش پدر، من 21 سالمه، و می دونم چطور از خودم مراقبت کنم. یک روز،مطمئنم که برای دیدارتون بر می گردیم، اونوقت تو می تونی نوه های زیادت روببینی.
با عشق، پسرت،
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پاورقی:
پدر، هیچ کدوم از جریانات بالا واقعی نیست، من بالا هستم تو خونه علی.فقط می خواستم بهت یادآوری کنم که در دنیا چیزهای بدتری هم هست نسبت به کارنامه مدرسه که روی میزمه. دوسِت دارم! هروقت برای اومدن به خونه امن بود، بهم زنگ بزن

سپاس بده سپاس بگیرHeart

تااخر بخونینTongue
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط یگانه 777 ، mxad ، ...asall... ، sweet love ، سورنا فاول ، mojdeh1 ، black devil ، fat.k ، امیر 76 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، علی جوکر ، RedSparrow ، fair of love ، MissLone ، اتنا 00 ، baran.tarane ، best~boy ، Anahita12 ، ☣VALMMO☣ ، ÐeaÐ GiЯl ، m.r amir ، poyan lover you ، 2012azin ، r.kh ، احساس7600 ، Amir BF ، نازنین لیلا ، *Nafas* ، mona49 ، ★MoRpHeUsS★ ، AREZ00 ، امیر2 ، سسسس ، lady snow white ، Mason ، ارشیدا ، armitalove ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، azary ، پارمیداnbp ، zolale qasemi ، SÅℋAℕⅅ ، ƒяσzєη ℓσνє ، alireza-1377 ، ashkan007 ، mohamad-124 ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، armin1997 ، ~Mahnaz~ ، top gamer ، sina82 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، nne13 ، ''HeisEnbErg'' ، Andrea ، یاسی@_@ ، ♥CRAZY G!RL♥ ، mobina bieber ، M ATIN ، armin^ ، نازدخت ، asal.hz ، Asanat ، ESSE BLACK ، samira 409 ، زهرا10000 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ( DEYABLO ) ، ✘PETER✘ ، Meteorite ، عاشق الکترونیک ، سووگند ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، sara mehrani ، jojooooooo21 ، *aisan*
آگهی
خیلی باحال بودWink
تو رفتی اما عشقت اینجاست
عشق کلمه ایست که با تو زیباستHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط MINA JOON ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ✘PETER✘
مینا جون اون لینکی که گذاشتی تبلیغ بود نه عکس منم هیچ عکسی ندیدم
Heartنفس ، نفسم نفستو خیلی می خواد ، اگه نفست نفسمو نخواد ، نفسم برای نفست بند میاد ، پس نفستو با نفسم یکی کن ، که نفسم برای نفست نفس نفس می زنه نفسمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط MINA JOON ، HAMESTER ، zolale qasemi ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ✘PETER✘
مرسی گلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامه ای از پسر به پدر جالبه بخونین 1
پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeart
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط سسسس ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ✘PETER✘
Big GrinTongueShy
999
پاسخ
آگهی
خب مرسی حالا میتونم یک راه برا نشون دادن کارنامم که اخرش به خوبی وخوشی تموم بشه داشته باشمBig GrinTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط MINA JOON ، lady snow white ، پارمیداnbp ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، ✘PETER✘
هه اورین به پسره اورین اورینAngel
پاسخ
افرین خواهر گلم:cool:
I'm happy because she's happy and in favor of his Halh
پاسخ
مرسی خیلی باحال بوووود و پندآموزWinkWinkWinkWinkWink
پاسخ
 سپاس شده توسط MINA JOON

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  این شخص دختره یا پسره (جالبه) !!!!
  نامه ای از یک پسر به پدرش!! (خیلی باحاله)
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  فال نامه مرگ؟!؟!؟!؟!؟!
  راز جذب شدن دختر ها به پسر های سوسول و ......!!!!؟؟؟حتما بخونین.
  وقتشه متوجه قدرت اصلی چشمت بشی.... خیلی جالبه بیا تو
Thumbs Up family...بخون خیلی جالبه..
  نحوه انتخاب موضوع پایان نامه ارشد و دکتری
  دوس دختره گ/و/ز/و(قبل از ورود وصیت نامه همراتون باشه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان