نظرسنجی: خب چه طور بود؟؟؟
خوب بود
بد نبود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز

به غضنفر میگن چرا اینقدر زشتی ؟ میگه وقتی کوچیک بودم تو بیمارستان عوضم کردن !!
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mo@mmad ، امیر ، سعید999 ، Snow-Girl ، پاپتی ، ERFAN.1 ، LOVE8 ، cena.j ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، teen555 ، 1 نفر ، صنوبر ، FARID.SHOMPET ، SOGOL.NM ، setayesh 1386
آگهی
به احترام پدرم:
نزديك عمليات بود و موهاي سرم بلند شده بود بايد كوتاهش مي‌كردم مانده بودم معطل توي آن برهوت كه سلماني از كجا پيدا كنم. تا اينكه خبردار شدم كه يكي از پيرمردهاي گردان يك ماشين سلماني دارد و صلواتي مو‌ها را اصلاح مي‌كند.
رفتم سراغش ديدم كسي زير دستش نيست طمع كردم و جلدي با چرب زباني قربان صدقه اش رفتم و نشستم زير دستش. اما كاش نمي‌نشستم. چشم تان روز بد نبيند با هر حركت ماشين بي اختيار از زور درد از جا مي‌پريدم.

ماشين نگو تراكتور بگو. به جاي بريدن موها، غلفتي از ريشه و پياز مي‌كندشان! از بار چهارم هر بار كه از جا مي‌پريدم با چشمان پر از اشك سلام مي‌كردم. پيرمرد دو سه بار جواب سلامم را داد اما بار آخر كفري شد و گفت: «تو چت شده سلام مي‌كني؟ يكبار سلام مي‌كنند.»
گفتم: «راستش به پدرم سلام مي‌كنم.»...
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mo@mmad ، sasan ، امیر ، FARID.SHOMPET ، mohamad66 ، raha8919 ، mehrasa2012 ، سعید999 ، پاپتی ، Snow-Girl ، LOVE8 ، cena.j ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، شکوفه2 ، 1 نفر ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، صنوبر ، setayesh 1386
اگه یه روز تنها شدی… تا کسی نیست دستتو بکن تو دماغت، حالشو ببر!
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، mohamad66 ، raha8919 ، A-Y99 ، art ، mehrasa2012 ، خدای فوتبال 6 ، پاپتی ، Snow-Girl ، ERFAN.1 ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، saas ، 1 نفر ، صنوبر ، FARID.SHOMPET ، SOGOL.NM ، setayesh 1386
غضنفر داشته یكی رو بدجور میزده و هی داد میزده كمك كمك!
بهش میگن بابا تو كه داری اینو می زنی، تو چرا كمك می‌خوای؟
میگه آخه این گفته اگه بلند شم لهت می كنم

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mo@mmad ، امیر ، FARID.SHOMPET ، mohamad66 ، jahangard ، palang ، lakyboy ، wiki1378 ، The Light ، A-Y99 ، اطلس ، art ، mehrasa2012 ، L.A.78 ، سعید999 ، خدای فوتبال 6 ، Volkan ، پاپتی ، Snow-Girl ، ERFAN.1 ، noora91 ، LOVE8 ، cena.j ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، 1 نفر ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، صنوبر ، SOGOL.NM ، sina34916
غضنفر تو انگليس راننده تاکسي مي شه بهش ميگن سختت نيست فرمون سمت راسته اينجا ؟
ميگه والا سخت که ‏نيست فقط يه مشکلي که دارم اينه که هر وقت تف مي کنم مي افته رو مسافر بغلي

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، FARID.SHOMPET ، jahangard ، palang ، raha8919 ، lakyboy ، wiki1378 ، A-Y99 ، mehrasa2012 ، L.A.78 ، خدای فوتبال 6 ، پاپتی ، Snow-Girl ، The Light ، сÜтε Đévìł ツ ، Niloo_SelStan ، ERFAN.1 ، noora91 ، LOVE8 ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، صوصن ، 1 نفر ، صنوبر ، SOGOL.NM
به غضنفر گفتن بیا شرکت نفت 15 روز کار 15 روز استراحت ماهی 300 هزار تومان ، غضنفر کمی فکر کرد گفت: نمیشه اون 15 روز هم نیام ماهی 150 تومان بدین بهم؟؟ !
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، palang ، raha8919 ، hoora ، A-Y99 ، اطلس ، art ، شيلا ، mehrasa2012 ، سعید999 ، خدای فوتبال 6 ، پاپتی ، Snow-Girl ، сÜтε Đévìł ツ ، ERFAN.1 ، LOVE8 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، صنوبر ، FARID.SHOMPET ، SOGOL.NM ، setayesh 1386
آگهی
روز تولد
اولین جلسه ی کلاس بود، استاد اسامی بچه ها را یکی یکی می خواند،
رسید به اسم «بارانه». شخص مورد نظر را که پیدا کرد پرسید: واسه چی بارانه؟

دختر جواب داد: واسه اینکه روز تولدم بارون میومده !
برادر اهل دلی از ته کلاس گفت: خوبه اون روز آفتابی نبوده !!!

زن

نصیحت غضنفر به پسرش : هیچ وقت زن نگیر و به پسرت هم بگو زن نگیره !!!

سوسک کش
حیف نون چند روز پشت سر هم می رفت گچ سوسک کش می خرید. مغازه دار ازش می پرسه چرا اینقدر گچ سوسک کش می خری؟ حیف نون می گه: آخه هرچی اینا رو پرت می کنم به سوسکها نمی خوره!

می گویند "مریلین مونرو" نامه ای به "آلبرت انیشتن" نوشت که فکرش را بکن که اگر من و تو ازدواج کنیم بچه هایمان به زیبایی من و هوش و نبوغ تو شوند چه محشری می شود! اینشتن در جواب نوشت: این یک روی سکه است فکرش را بکنید که اگر قضیه بر عکس شود چه رسوایی بزرگی برپا می شود.

روزی در یک مهمانی مرد خیلی چاقی سراغ برنارد شاو که بسیار لاغر بود رفت و گفت: آقای شاو! وقتی من شما را می بینم فکر می کنم در اروپا قحطی شده اتفاق افتاده است برنارد شاو هم سریع جواب می دهد: بله! من هم هر وفت شما را می بینم فکر می کنم عامل این قحطی شما هستید.

روزی نویسنده جوانی از جرج برنارد شاو پرسید شما برای چه می نویسید استاد؟ برنارد شاو جواب داد برای یک لقمه نان. نویسنده جوان برآشفت که متاسفم برخلاف شما من برای فرهنگ مینویسم. برنارد شاو گفت: عیبی ندارد پسرم هر کدام از ما برای چیزی مینویسیم که نداریم.

نانسی آستور – اولین زنی که در تاریخ انگلستان به مجلس عوام بریتانیای کبیر راه یافته و این موفقیت را در پی سختکوشی و جسارتهایش بدست آورده بود – روزی از فرط عصبانیت به چرچیل – نخست وزیر وقت انگلستان – رو کرد و گفت: من اگر همسر شما بودم توی قهوه تان زهر می ریختم. چرچیل با خونسردی و نگاهی تحقیر آمیز گفت : من هم اگر شوهرتان بودم می خوردمش.

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mo@mmad ، امیر ، ♥ Sky Princess♥ ، jahangard ، palang ، raha8919 ، سحر. ، مهدیه ر م ، arshi ، wiki1378 ، A-Y99 ، اطلس ، mehrasa2012 ، L.A.78 ، خدای فوتبال 6 ، Volkan ، پاپتی ، Snow-Girl ، Big mac ، fcbarcelona 2 ، ERFAN.1 ، غزنه ئی ، LOVE8 ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، صنوبر ، FARID.SHOMPET ، setayesh 1386 ، sina34916
غضنفر از جوب مي پره ازش فيلم مي گيرن .
دور آهسته ميزارن ميفته تو جوب. دور تند مي زارن مي خوره به ديوار
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، ♥ Sky Princess♥ ، A-Y99 ، mama2 ، mehrasa2012 ، ERFAN.1 ، پاپتی ، Snow-Girl ، The Light ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، صنوبر ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، FARID.SHOMPET ، SOGOL.NM ، setayesh 1386

غضنفر میرسه تهران از اتو بوس ترمینال پیاده میشه.چشماش بیه دختر خوشگلی میخوره میره طرف دختر می گه: ببخشید خانم دوست دختر میگن شمااید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، mo@mmad ، امیر ، mohamad66 ، raha8919 ، arshi ، A-Y99 ، mehrasa2012 ، ERFAN.1 ، خدای فوتبال 6 ، پاپتی ، The Light ، صنوبر ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، FARID.SHOMPET ، SOGOL.NM ، setayesh 1386
به غضنفر میگن : وبا اومده . میگه : چی چی آورده؟!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، امیر ، mohamad66 ، jahangard ، mehrasa2012 ، ERFAN.1 ، خدای فوتبال 6 ، پاپتی ، Snow-Girl ، The Light ، ωøŁƒ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، mohsen120 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، صنوبر ، FARID.SHOMPET ، SOGOL.NM ، setayesh 1386

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لطیفه._.بیاتوضرر نمیکنی
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  جوک های خنده دار جدید
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  عکس های خفن خنده دار جدید
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  *فال باحال*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان