امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟

سلام.

آخرین فیلمی که دیدین چیه؟! Huh

من فیلم شاهزاده ایرانی رو دیدم که خیلی خوب بود.:cool:
چه از نظر داستان و چه از نظر جلوه های ویژه.

آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟ 1

شما چه فیلمی دیدین؟
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط mo@mmad ، FARID.SHOMPET ، nadia.persian ، яᎧмιиα ، جک تایلر ، hossein. ، Armina ، serpico ، راستین ، فرشته ي كوچولو ، Ali MuSiC ، A * L * O * N * E b * o * y ، *GANDOM* ، KAMRAN-MEGA ، melodi+ ، خلیلی ، shahzade ، sina0111 ، yasamin_1994 ، ##شهرزاد## ، Apathetic ، HAMESTER ، نانا☀2012 ، _mozhdeh_ ، mojdeh1 ، Mason ، Alijah-1994 ، * AMIR* ، ... R.m ... ، ♥h@di$♥ ، aLiReZaZ-iM ، مهسا خانم ، parmis78 ، **R.H** ، هیوا1 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، parisa16 ، .نازنین لیلا ، hadise del ، رهــ ـ ــا ، ~JaSmIn~ ، ♥Nahal♥ ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، amir.beigi ، ستایشs2 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، لــیــلــــی ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، M.H2 ، ```FATEMEH``` ، Fake Girl ، Amir BF ، 2356890 ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، سورنا فاول ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، reza789 ، آلوین ، ارمين2012 ، ƒяσzєη ℓσνє ، YAS007 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، Wєιяɗ ، Asanat ، محمدهادی♥♥♥♥♥♥♥♥ ، اریانا دولت ابادی ، Mohammad 77 ، ساحل007 ، MR.FARZAM ، ._NeGiX_. ، shawkila ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، yujymy ، Meteorite ، فرینوش ، # αпGεʟ ، نفس هستم ، ~~SARA:HIVA~~ ، نگین15 ، ~ArTaBaNoOs~ ، گل شکر ، باران20 ، darya78 ، G*O*H*A*R ، نفس. ، ارسلان70 ، گریس ، امیررضا* ، -Edgar ، # ترنم تنها *# ، baharrrr ، an idiot ، sina.hoshyar ، کلوپاترا ، "تنها" ، pmiyar ، しíþ ßしâçk ، 18643324 ، kiss mi ، ZAHRAKHANOOOOM ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، BAILANDO ، ghazaleh2 ، "K!nd~G!Яl" ، آیلی جوون ، ᖇᗩᖺᗩ ، ★ASAL-GIRL★ ، mr.destiny ، ایران 56 ، TARA* ، || Mιѕѕ α.η.т || ، sober ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Dokhtare barOni ، girl of chaos ، Jack Daniel'ѕ ، 123من ، ѕтяong ، {HoSsein_83} ، 03689 ، Hossein_82 ، SSHHAADDII ، sa.sa79 ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، ოօჩἶ ، The moon ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، ⚡️Zahraw.M⚡️ ، ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ ، Aesthetic ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، ☆єℓαнєн✮ ، _mahi_ ، kitana ، Katherine ، bernardoskar83@gmail.com ، @پوریا@ ، sina34916 ، ارزوخواجه ، BIG-DARK ، یلدا 86 ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، DarkLight ، ♥Nastaran♥ ، *Tamana ، sogl ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، _leιтo_ ، Emmɑ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Roxanna ، آمین ، mobina bano
آگهی
آخرین فیلمی که من دیدم شبح 1 بود که صدا و سیما پخش کرد...
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، نانا☀2012
I AM LEGEND محصول سال 2007 ، اگه ندیدین حتما ببینینش که ضرر نمیکنین...
تا همه خوبها رفتندو، خوبی ماند در یادم...
پاسخ
 سپاس شده توسط serpico ، جک تایلر ، Apathetic ، نانا☀2012
اخرین فیلمی که من دیدم IRON MAN2 بود که خودم خریدمش

فیلم سینمایی “آیرون من” با بازی رابرت داونی جونیر به نقش ابرقهرمان قصه‌های مصور مارول در بیش از ۵۰۰۰ سینما ۶/۲۵ میلیون دلار فروخت و برای سومین هفته پیاپی رده نخست جدول را از آن خود کرد.
ورایتی اعلام کرد موفقیت “آیرون من” بار دیگر علاقه تماشاگران دنیا به فیلم‌های حادثه‌ای پرهزینه را ثابت کرد. فیلم داونی جونیر تا اینجای کار ۲۰۶ میلیون دلار در آمریکا و ۲۲۲ میلیون دلار در سطح بین المللی فروش داشته است.

“آیرون من” این هفته در بریتانیا ۷/۳ میلیون دلار فروخت و مجموع فروش خود را به ۲۵ میلیون دلار رساند. فروش این فیلم در استرالیا و کره جنوبی نیز به ترتیب ۲/۲ و دو میلیون دلار بود.
فیلم دنباله‌ای “وقایع‌نگاری نارنیا: شاهزاده کاسپین” به کارگردانی اندرو آدامسن در هفته اول اکران در ۲۰۰۰ سینما در ۱۲ کشور ۷/۲۰ میلیون دلار فروش داشت و به رتبه دوم جدول رفت. این فیلم بیشترین فروش را با ۵/۷ میلیون دلار در مکزیک داشت و در روسیه نیز ۶/۵ میلیون دلار به دست آورد.
“وقایع‌نگاری نارنیا: شیر، جادوگر و کمد” فیلم قبلی مجموعه “نارنیا” سال ۲۰۰۵ در سطح بین‌المللی به فروشی در حد ۴۵۳ میلیون دلار دست یافت. کمدی رومانتیک “آنچه در وگاس اتفاق افتاد” با بازی کامرون دیاز و اشتن کوچر در دومین هفته نمایش در ۴۲۰۰ سینما ۲۰ میلیون دلار فروخت که تنها ۲۰ درصد کمتر از هفته پیش بود. مجموع فروش این فیلم در بازار خارج از آمریکا ۱/۵۵ میلیون دلار شده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط ssssss ، mo@mmad ، جک تایلر ، Apathetic ، نانا☀2012 ، ERFAN.1 ، Atoosa.s ، 18643324 ، Jack Daniel'ѕ
(18-03-2011، 20:41)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

آخرین فیلمی که دیدین چیه؟! Huh

من فیلم شاهزاده ایرانی رو دیدم که خیلی خوب بود.:cool:
چه از نظر داستان و چه از نظر جلوه های ویژه.

شما چه فیلمی دیدین؟

من قهوه تلخ رادیدیم خیلی خوب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط mina77 ، Apathetic ، نانا☀2012 ، ~ArTaBaNoOs~
من اخرين فيلمي رو كه ديدم اخراجي ها3است كه خيلي زيباو خنده دار است.
 ڪاش یادمان بماند۰ ۰
 باشڪستن دلـ❤️ـ دیگران                ماخوشبخت ترنمےشویم !!!
 ڪاش بدانیم۰ ۰ ۰                             اگردلیل اشڪ ڪسے شویم 
دیگربا اوطرف نیستیم با خداے او طرفیم۰ ۰
پاسخ
 سپاس شده توسط mina77 ، Apathetic ، نانا☀2012 ، رها جوووون.لپتاپ
آگهی
(اخرین فیلمی که من دیدم فیلم 23 بود که نصفش رو نگاه نکردم به من که حال نداد خیلی فیلم میبینم ولی خب ... راستی بعد از ظهر برنامه رئیس مزرعه 1 رو گذاشت با این که 100 بار نگاش کردم باز هم خیلی برام قشنگ بود)
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Apathetic ، نانا☀2012 ، aramjoni ، an idiot
سریال قشنگ می خواید فقط champs 12

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Apathetic ، نانا☀2012
من آخرین فیلمی که دیدم شکارچیان اژدها بود
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Apathetic ، نانا☀2012
مجموعه فیلمهای اره با زیر نویس فارسی SAW Collection With Persian(Farsi) Subtitle:

نخستین فیلم مجموعه "اره" در هالووین سال 2004 با 3/18 میلیون دلار افتتاح شد و در نهایت فروش داخلی آن به 2/55 میلیون دلار رسید. یک سال بعد "اره 2" کار خود را با 7/31 میلیون دلار آغاز کرد و دست آخر به فروشی در حد 87 میلیون دلار دست یافت. و یک سال بعد "اره 3" در هفته اول اکران 6/33 میلیون دلار فروش داشت و در پایان موعد اکران مجموع فروش آن 2/80 میلیون دلار شد. چهارمین فیلم مجموعه بسیار هولناک "اره" درباره یک قاتل زنجیره‌ای که حتی پس از مرگ به جنایات خود ادامه می‌دهد، در هفته پیش از تعطیلات هالووین 1/32 میلیون دلار فروخت و رده نخست جدول فروش را در آمریکای شمالی از آن خود کرد.
داستان فیلم "اره 4" که در 3183 سینما اکران شده، از جایی آغاز می‌شود که فیلم قبلی به پایان می‌رسد. قاتل زنجیره‌ای معروف به "جیگسا / اره مویی" که نقش او را توبین بل بازی می‌کند، مرده است، اما پس از کالبدشکافی در میان امعا و احشا او یک نوار کاست پیدا می‌شود که ماموران پلیس را درگیر یک پازل جدید درباره میراث مرد مجنون می‌کند...
در بررسی مجموعه فیلمهای اره باید گفت که اولین نکته دیدین درباره هر چهار قسمت فیلمنامه درست و حسابیشونه. من نمی دونم چرا اکثر منتقیدین و دانایان سینما به این جور فیلمها نظر منفی دارن و اونا رو یه مشت آشغال خونبار تصور می کننن ؟ الان دیگه وقت اون رسیده که به عصر جدیدی از فیلمهای ترسناک مدرن وارد شد و درک کرد که تماشاچی ها تا الان همه نوع فیلم ترسناک دیدن و ایده های نوئی مثل اره رو باید جزء بدعت های تازه حفظ کرد و بهشون بها داد. به هر حال نکاتی هست که بد نیست درباره این چهار قسمت بدونین :

اره SAW

این فیلم در اصل برای عرضه مستقیم در شبکه ویدئویی ساخته شده بود اما پس از اخذ نظرات مثبت بعد از اولین نمایش آزمایشی تونست در نهایت مجوز اکران عمومی رو در اکتبر 2004 بدست بیاره یعنی درست هنگام هالووین. یکی از دلایل موفقیت فیلم اینه که شما چندین حدس نامشخص برای شناسایی قاتل می زنین ولی درست در دو دقیقه آخر فیلم متوجه می شین که جریان چیه !!
در ضمن اسم " اره " برای این فیلم هم برخلاف بقیه فیلمهای مشابهه چرا که چه بر روی پوستر و چه توی خود فیلم خبری از دژخیم های هولناک اره برقی بدست ایستاده در تاریکی!!! نیست و تنها اره ای که می بینین همون اره دستی کُندیه که سرانجام دکتر گوردن برای نجات زن و بچه اش مجبور می شه پاشو باهاش قطع کنه.
از نکات جالب توجه دیگه درباره این فیلم می شه به شیوه کشتار قربانیان توسط جیگسا اشاره کرد چرا که اون خودش مستقیما قربانی هاش رو نمی کشه بلکه اونا رو در موقیتی قرار می ده که به اصطلاح قدر زندگی ای که دارن رو بهشون بفهمونه ....
خیلی ها " اره " رو با " هفت " یا " سکوت بره ها " مقایسه کردن اما به نظر من " اره " رو هم می شه یه فیلم ترسناک تلقی کرد و هم یه تریلر معماییه که نقشش رو به خوبی تمام تونسته در هر دو ژانر ایفا کنه.

اره 2 SAW II

باید اعتراف کرد که پس از فیلم ترمیناتور 2 ، " اره 2 " جزء نادر فیلمهایی بود که می شه ازش به عنوان یه دنباله موفق یاد کرد چون نه تنها فیلمنامه اش قویه و فقط برای پر کردن گیشه نوشته نشده بلکه تونسته خیلی از نکات گنگ به تصویر نکشیده شده قسمت اول رو هم نمایان کنه . در قسمت دوم باید گفت که شیوه ساختاری دقیقا بر اساس قسمت اول دنبال شده ولی صحنه های خشن تر و خونبار تر و تله های خطرناک تری نشون داده می شن و نقش پلیس در این قسمت خیلی پر رنگ تر از قسمت اوله چرا که اینبار یکی از قربانیان اصلی پسر یک کاراگاه پلیسه.
خیلی جالبه که آقای توبین بل ( بازیگر نقش جیگسا ) بعد از اکران " اره 2 " در مصاحبه با خبرنگاران گفته بوده که یواش یواش داره احساس می کنه که می تونسته چه قاتل خونسردی باشه و خوشحاله که نیست!!!

اره 3 SAW III

مجموعه فیلمهای اره با زیر نویس فارسی SAW Collection With Persian(Farsi) Subtitle
باید اقرار کرد که اره 3 نتونسته افتتاحییه قوی دوقسمت اول رو بوجود بیاره و از حیث القاء ترس هم ضعیف تر عمل کرده ولی چیزی که شخصا خیلی در این فیلم ازش خوشم اومد فلاش بک هایی یه قسمت 1 و 2 بود که خیلی تمیز و بی نقص تونسته ان قدرت این دوقسمت رو افزایش بدن و نقاط ضعفشون رو هم بپوشونن. فقط باید گفت که متاسفانه نمی شه از دنباله های اره به عنوان فیلمهای مستقل نام برد و برای درک قسمت سوم شما حتما باید قسمت اول و دوم رو هم ببینید

اره 4 SAW IV

با دیدن قسمت چهارم اره بدون شک به همه بینندگان ثابت می شه که چطور فیلم اره با بودجه ساخت 1 میلیون دلاری تبدیل به پدیده ای نو و عظیم در صنعت سینمای وحشت مدرن شد و تونست کمپانی " لاین گیتس" رو تبدیل به یکی از مبدعان فیلمهای ترسناک تبدیل کنه که یواش یواش داره جا پای کمپانی " دایمنشنز می گذاره.
این قسمت بیشتر بر روی زندگی شخصی جیگسا و رابطه اش با همسرش تاکید کرده و تونسته تا حد قابل توجهی تصویری روشنتر از افکار جیگسا در اختیار بینندگان بگذاره. به نظر من با دیدن هر یک از دنباله های اره و با کسب اطلاعات تکمیلی باید به قسمت قبلی رجوع کرد و اونو دوباره دید تا بیشتر لذت برد.

یکی از شخصیت های مورد علاقه قاتل در سری فیلم های اره

نخستین فیلم مجموعه "اره" در هالووین سال 2004 با 18.3 میلیون دلار افتتاح شد و در نهایت فروش داخلی آن به 55.2 میلیون دلار رسید. یک سال بعد "اره 2" کار خود را با 31.7 میلیون دلار آغاز کرد و دست آخر به فروشی در حد 87 میلیون دلار دست یافت.
سال پیش نیز "اره 3" در هفته اول اکران 33.6 میلیون دلار فروش داشت و در پایان موعد اکران مجموع فروش آن 80.2 میلیون دلار شد.
داستان فیلم R "اره 4" که در 3183 سینما اکران شده، از جایی آغاز می‌شود که فیلم قبلی به پایان می‌رسد. قاتل زنجیره‌ای معروف به "جیگسو / اره" که نقش او را توبین بل بازی می‌کند، مرده است، اما پس از کالبدشکافی در میان امعا و احشا او یک نوار کاست پیدا می‌شود که ماموران پلیس را درگیر یک پازل جدید درباره میراث مرد مجنون می‌کند. این فیلم درجه R را دارن لین بوسمن کارگردانی کرده است.
بازیگران قسمتهای قبلی همه در این قسمت جمع شده اند و در واقع به صورت فلاشبک , ابهامات را برطرف می کنند .
و البته کارگردان این قسمت هم بوسمن است که کارگردان اره های 2 و 3 بوده است . بدون شک بوسمن بهتر از هرکس دیگری می داند چگونه فیلم اره را کارگردانی کند و خب طبیعتا خود وی نیز بهترین کار ممکن را ارائه داده است و هیچ گون کم کاری در این فیلم انجام نداده است و با لذت بازیگران را شکنجه داده است

اره 5 SAW V

-----------------------------

نام فیلم : اره 5 - Saw V
محصول سال : 2008
هنرپیشگان : Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson, Julie Benz and Meagan Good
کارگردان : David Hackl
خلاصه فیلم : بعد از مرگ جیگساو ، مارک هافمن ، آخرین شاگر قاتل زنجیره ای تبدیل به یک قهرمان می شود. در همین زمان ، مامور استراهام قطعات پازل را کنار هم می چیند.استراهام به دنبال تمام شواهدی است که می تواند هافمن را تبرئه کند از جمله مرگ خواهرش و دلیل پیوستنش به جیگساو. هافمن و استراهام چالش هایی با هم دارند تا اینکه این ماجرای مخوف را پایان دهند....

فیلم اره ۶ Saw VI

نام فیلم : اره ۶
نام کارگردان فیلم : Kevin Greutert
سبک فیلم : جنایی
رتبه ی فیلم :۶٫۷/۱۰ (۲،۶۱۲ رای)
ژانر: : تریلر :: مرموز :: وحشت :: جنایی :: حادثه ای :
درجه فیلم: R
کشور: ایالات متحده
خلاصه داستان : نماینده ویژه استراهم “Strahm” مرده است و کاراگاه هافمن به عنوان وارث و جانشین جیگسا “Jigsaw” در فیلم ظهور پیدا میکند . در همین حال وقتی اف بی آی به هافمن نزدیک می شود با تعیین بازی از سوی هافمن که طرحی بزرگ از جیگسا هست روبرو میشود و …

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، Vampire 1 ، Apathetic ، نانا☀2012 ، ♥♥negin♥♥ ، aLiReZaZ-iM ، bela vampire ، نفس هستم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:)
  آخرین اخبار سریالElite
Video بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
  آخرین اخبار از Peaky Blinders
  ۱۰ فیلمی که هرگز باور نمی‌کنید بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی ساخته شده‌اند!!
  Fast and Furious 11 آخرین فیلم مجموعه سریع و خشمگین خواهد بود
  خلاصه داستان رمان Ready Player Two منتشر شد؛ در جست‌وجوی آخرین پیام پنهانی
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  آخرین خبرها از سریال پایتخت ۵

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان